Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Startovní listiny pro Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2008

Článek vydán 01. 05. 2008 - Informace svazu - zhlédnutí: 5658


MISTROVSTVÍ ČECH V KULTURISTICE MUŽŮ A ŽEN 2008


Aktualizace: 1. května 2008, 14:21

kulturistika muži - do 67,5 kg

• 1. Miroslav Maťátko
• 2. Manfred Jakl
• 3. Tomáš Martinovský
• 4. Michal Horák
• 5. Zdenek Razak
• 6. Miloslav Arnold Benda
• 7. Tomáš Lukáč

kulturistika muži - do 75 kg

• 1. jiří Novák
• 2. David Zajtler
• 3. Vojtěch Koritenský
• 4. Dušan Macháč

kulturistika muži - do 82,5 kg

• 1. Bodlák Milan
• 2. Josef Kašpar
• 3. Ondřej Dohnal
• 4. Jozef Furin

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Jiří Kučera
• 2. jiri faflik
• 3. Tomáš Lajpold
• 4. Petr Dvořák
• 5. Michal Trykar
• 6. Josef Mužík
• 7. Jan Tomášek
• 8. Zbyněk Ceradský

kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. Robert Smutný
• 2. Jiří Váša
• 3. Petr Záděra
• 4. Pavel Fabók
• 5. Pavel Butor

klasická kulturistika - nad 175 cm

• 1. Tomáš Cibulka
• 2. Václav Pelc
• 3. Daniel Malý
• 4. Rudolf Polcar
• 5. Ladislav Janovský
• 6. Jaroslav Krištov
• 7. Jana Laštovka
• 8. Petr Baňař

fitness ženy

• 1. Iva Sroková

kulturistika ženy

• 1. Eva Horňáková
• 2. Monika Šlosrová
• 3. Martina Habová

bodyfitness ženy - do 164 cm

• 1. Šárka Podlezlová
• 2. Nikol Kešelová
• 3. Markéta Paulová

bodyfitness ženy - nad 164 cm

• 1. Jolana Jiránková
• 2. Barbora Kocábová
• 3. Michaela Duchová
• 4. Renata Ticháčková
• 5. Jolana Václavíková
• 6. Petra Dolezalova
• 7. Kristina Bucková
• 8. Monika Žeravová
• 9. Martina Novakova
• 10. Dana Klempířová
• 11. Pavla Marklová
• 12. Barbora Sýkorová
• 13. Jana Horáková
• 14. Lucie Procházková
• 15. Renata Gabčová
• 16. Renata Richterová
• 17. Veronika Jamborová

rozhodčí

• 1. Petr Wudy
• 2. Jaroslav Sukup
• 3. Milan Ecler
• 4. Jiří Plíva
• 5. Helena Plívová


MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA V KULTURISTICE MUŽŮ A ŽEN 2008


Aktualizace: 1. května 2008, 14:22

kulturistika muži - do 67,5 kg

• 1. Arsen Kizochjan
• 2. František Zálešák
• 3. Jan Čibík
• 4. Lukáš Tobola

kulturistika muži - do 75 kg

• 1. miloslav Vališ
• 2. Marcel Hájek
• 3. LIBOR VOJKÚVKA
• 4. Lukáš Bečička
• 5. Miroslav Trnečka
• 6. Zbigniew Martynek
• 7. Miroslav Hanák

kulturistika muži - do 82,5 kg

• 1. Libor Heczko
• 2. Lubomír Koumal
• 3. Jan Raus
• 4. Jiří Němec
• 5. Karel Branný
• 6. Michal Kafka
• 7. Jan Horák
• 8. Jiří Pechoušek
• 9. Stanislav Shon

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Vladimír Platzek
• 2. Martin Šrubař
• 3. David Chrupka
• 4. JIŘÍ VEINLICH
• 5. KAMIL KOPECKÝ
• 6. David Opluštil
• 7. Michal Sitter

kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. Jan Střeštík
• 2. TOMÁŠ VICHEREK
• 3. MIROSLAV VÁLKA
• 4. JAROSLAV PASEKA
• 5. Adam Švehla
• 6. Jiří Janoštík
• 7. Aleš Réman

klasická kulturistika - do 175 cm

• 1. Pavel Hochman
• 2. Petr Mohyla
• 3. Martin Wildt
• 4. Elemír Zaviatič
• 5. Tomáš Volek
• 6. František Huf

klasická kulturistika - nad 175 cm

• 1. RADEK MÁLEK
• 2. Martin Holáň
• 3. Michal Volák
• 4. Roman Hudeczek
• 5. Petr Rosner
• 6. Radek Gumolka
• 7. Miroslav Kollár
• 8. Petr Slavík
• 9. Zdeněk Štefek
• 10. Tomáš Kuravec

fitness ženy

• 1. Kateřina Strašilová
• 2. Julia Muzhikova

kulturistika ženy

• 1. Jaroslava Vašíčková
• 2. Romana Renzová
• 3. Katka Měřínská
• 4. Pavlína Novosadová
• 5. Adela Podrocká
• 6. Hana Rozumová
• 7. Petra Hánová

bodyfitness ženy - do 164 cm

• 1. Martina Dreher
• 2. Hana Rozumová
• 3. Ludmila Celá
• 4. Šárka Scuková
• 5. Ludmila Celá
• 6. Šárka Dědková
• 7. Pavlína Novosadová

bodyfitness ženy - nad 164 cm

• 1. Renata Hanáková
• 2. Katerina Cierenáková
• 3. Eva Tomečková
• 4. Alena Vránová
• 5. Michaela Šrotířová
• 6. Iveta Reinohová
• 7. Michaela Dubová
• 8. Kamila Rýparová
• 9. Jana Stejskalová
• 10. Jana Ludmila Bendová

rozhodčí

• 1. Irena Pokorná
• 2. Věra Částková
• 3. Jiří Řehůřek
• 4. Ladislav Slezák

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty