Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Nominace rozhodčích
pro jarní soutěže 2009

Článek vydán 30. 04. 2009 - Rozhodčí - zhlédnutí: 5456


Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen

Zbýšov u Brna, 08. 05. 2009

Hlavní rozhodčí:

  • Zdeněk Šaman

Delegát svazu:

  • Jiří Prudil

Sekretáři:

  • Jiří Řehůřek
  • Věra Částková

Hodnotící rozhodčí:

  • Martin Dráb
  • Jan Král
  • Martin Louda
  • František Junák
  • František Dolíhal


Mistrovství Čech mužů a žen

Rumburk, 09. 05. 2009

Hlavní rozhodčí:

  • Radek Čejka

Delegát svazu:

  • Miroslav Tichý

Sekretáři:

  • Simona Horáková
  • Alena Žídková

Hodnotící rozhodčí:

  • Josef Pitra
  • Petr Wudy
  • Josef Semrád
  • Vladimír Pajič
  • Petr Buňata


Mistrovství České republiky mužů, žen a párů

Jihlava, 16. - 17. 05. 2009

Hlavní rozhodčí:

  • Jiří Patyk
  • Jiří Prudil

Delegát svazu:

  • Tomáš Dluhoš

Sekretáři:

  • Simona Horáková
  • Irena Pokorná

Hodnotící rozhodčí:

  • Radek Čejka
  • Zbyněk Janoud
  • Martin Dráb
  • Josef Pitra
  • Jaroslav Sukup


Mistrovství Čech dorostu a juniorů

Čelákovice, 13. 06. 2009

Hlavní rozhodčí:

  • Vjačeslav Vinogradov

Delegát svazu:

  • František Porteš

Sekretáři:

  • Ludmila Čížová
  • Antonín Podškubka

Hodnotící rozhodčí:

  • Robert Komiš
  • Ondřej Holboj
  • František Říšský
  • Vladimír Pajič
  • Jan Šrámek


Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů

Ostrava, 13. 06. 2009

Hlavní rozhodčí:

  • Pavel Rašín

Delegát svazu:

  • Jiří Prudil

Sekretáři:

  • Jiří Prudil
  • Václav Pospíšil

Hodnotící rozhodčí:

  • Jan Kubík
  • Ladislav Pink
  • Libuše Boháčková
  • Martina Kyselá
  • Vlastimil Laška


Mistrovství České republiky dorostu, juniorů a masters

Odry, 20. - 21. 06. 2009

Hlavní rozhodčí:

  • Jiří Patyk
  • Jiří Prudil

Delegát svazu:

  • Tomáš Dluhoš

Sekretáři:

  • Irena Pokorná
  • Jiří Řehůřek

Hodnotící rozhodčí:

  • Martin Šembera
  • Jiří Rohan
  • Luboš Koumal
  • Pavel Dostál
  • Ladislav Slezák


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty