Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Kdo se nominoval na Mistrovství
ČR mužů a žen v Jihlavě?

Článek vydán 12. 05. 2009 - Informace svazu - zhlédnutí: 4421

Níže najdete seznam všech závodníků, kteří se nominovali na Mistrovství České republiky mužů, žen a párů v kulturistice, fitness a bodyfitness 2009 (nejedná se o startovní listinu, ta bude zveřejněna až v příštích dnech).


Fitness ženy

  • Iva Sroková - 1. místo MČR 2008 - přímý postup
  • Lucie Holubová
  • Veronika Szalayová
  • Jitka Raclavská
  • Martina Pojerová

Kulturistika ženy

  • Monika Šlosrová - 1. místo MČR 2008 - přímý postup
  • Romana Renzová - 1. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Kateřina Měřínská - 2. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Ludmila Čížová - 1. místo Mistrovství Čech 2009
  • Jana Stöckelová - 2. místo Mistrovství Čech 2009

Bodyfitness do 160 cm

  • Nikol Kešelová - 1. místo MČR 2008, 1. místo Mistrovství Čech 2009 - přímý postup
  • Martina Dreher - 1. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Michaela Kopperová - 2. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Stanislava Šimíčková - 3. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Naděžda Honzáková - 4. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Veronika Zubačová - 2. místo Mistrovství Čech 2009
  • Šárka Podlezlová - 3. místo Mistrovství Čech 2009
  • Dagmar Sadílková - 4. místo Mistrovství Čech 2009

Bodyfitness do 164 cm

  • Jaroslava Adámková - 1. místo MČR 2008 - přímý postup
  • Jana Ludmila Bendová - 1. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Sára Sluková - 2. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Petra Urbánková - 3. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Renata Richterová - 1. místo Mistrovství Čech 2009
  • Dana Klempířová - 2. místo Mistrovství Čech 2009
  • Lucie Holubová - 3. místo Mistrovství Čech 2009
  • Michaela Duchová - 4. místo Mistrovství Čech 2009
  • Jana Autratová Lálová - 5. místo Mistrovství Čech 2009
  • Barbora Kocábová - 6. místo Mistrovství Čech 2009

Bodyfitness nad 164 cm - přímý postup

  • Renáta Ticháčková - 1. místo MČR 2008
  • Michaela Šrotířová - 1. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Marie Mikšová - 2. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Renata Hanáková - 3. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Vendula Bělíková - 4. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Martina Pojerová - 5. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Marie Kutílková - 6. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Jolana Václavíková - 1. místo Mistrovství Čech 2009
  • Gabriela Petrovajová - 2. místo Mistrovství Čech 2009
  • Monika Žeravová - 3. místo Mistrovství Čech 2009
  • Veronika Szalayová - 4. místo Mistrovství Čech 2009
  • Jana Hartmanová - 5. místo Mistrovství Čech 2009

Bodyfitness ženy - masters nad 35 let

  • Dagmar Sadílková
  • Martina Dreher
  • Lenka Leheňová
  • Martina Pojerová
  • Renata Hanáková
  • Renata Richterová

Fitness muži

  • Jan Böhm - 1. místo MČR 2008 - přímý postup

Klasická kulturistika do 180 cm

  • František Huf - 1. místo MČR 2008 - přímý postup
  • Pavel Hochman - 1. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Roman Hudeczek - 2. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Vít Kotas - 3. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Karel Štádlík - 4. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Václav Záruba - 5. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Michal Rudzinskyj - 6. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Michal Šturma - 1. místo Mistrovství Čech 2009
  • Rudolf Polcar - 2. místo Mistrovství Čech 2009
  • Marcel Branda - 3. místo Mistrovství Čech 2009
  • František Filip - 4. místo Mistrovství Čech 2009
  • David Babůrek - schválená žádost o přímý postup

Klasická kulturistika nad 180 cm

  • Jan Raus - 1. místo MČR 2008 - přímý postup
  • Petr Peške - 1. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Vladimír Platzek - 2. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Marek Augusta - 3. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Zdeněk Štefek - 4. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Michal Vodák - 5. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Michal Křivánek - 1. místo Mistrovství Čech 2009
  • Jiří Kučera - 2. místo Mistrovství Čech 2009
  • Jiří Vilímek - 3. místo Mistrovství Čech 2009
  • Tomáš Lajpold - 4. místo Mistrovství Čech 2009
  • Jakub Krnáč - 5. místo Mistrovství Čech 2009
  • Jiří Wágner - schválená žádost o přímý postup

Kulturistika do 67,5 kg

  • Arsen Kizorchian - 1. místo MČR 2008 - přímý postup
  • Lukáš Kelnar - 1. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Zdeněk Kuběna - 2. místo Mistrovství Moravy 2009
  • František Zálešák - 3. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Martin Loubal - 4. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Tomáš Martinovský - 1. místo Mistrovství Čech 2009
  • Manfred Jakl - 2. místo Mistrovství Čech 2009
  • Pavel Kordík - 3. místo Mistrovství Čech 2009
  • Miloslav Dvořák - 4. místo Mistrovství Čech 2009

Kulturistika do 75 kg

  • Miroslav Hanák - 1. místo MČR 2008 - přímý postup
  • Zbigniew Martynek - 1. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Kamil Gorecki - 2. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Milan Veselý - 3. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Libor Vojkůvka - 4. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Josef Hrubý - 5. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Jan Čibík - 6. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Petr Fink - 1. místo Mistrovství Čech 2009
  • Pavel Jeřábek - 2. místo Mistrovství Čech 2009
  • Ondřej Dohnal - 3. místo Mistrovství Čech 2009
  • Tomáš Lukáč - 4. místo Mistrovství Čech 2009

Kulturistika do 82,5 kg

  • Josef Furin - 1. místo MČR 2008, 2. místo Mistrovství Čech 2009 - přímý postup
  • František Huf - 1. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Libor Heczko - 2. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Heřman Veselý - 3. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Miloš Růžička- 4. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Pavel Lemmer - 1. místo Mistrovství Čech 2009
  • Josef Kadeřábek - 3. místo Mistrovství Čech 2009
  • Milan Bodlák - 4. místo Mistrovství Čech 2009
  • Rudolf Pinkas - 5. místo Mistrovství Čech 2009
  • David Zajtler- 6. místo Mistrovství Čech 2009

Kulturistika do 90 kg

  • Ondřej Mlaka - 1. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Jan Machač - 2. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Radomír Přívara - 3. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Roman Kamaryt - 4. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Jan Tomášek - 1. místo Mistrovství Čech 2009
  • Miloš Salaba - 2. místo Mistrovství Čech 2009
  • Vladimír Dostál - 3. místo Mistrovství Čech 2009
  • Jiří Faflík- 4. místo Mistrovství Čech 2009

Kulturistika nad 90 kg

  • Roman Horák - 1. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Tomáš Vicherek - 2. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Martin Jílek - 3. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Rudolf Wolny - 4. místo Mistrovství Moravy 2009
  • Petr Chalupný - 1. místo Mistrovství Čech 2009
  • Jan Hiblbauer - 2. místo Mistrovství Čech 2009
  • Petr Záruba - 3. místo Mistrovství Čech 2009
  • Miloš Plšek - 4. místo Mistrovství Čech 2009
  • Jan Kudyn - 5. místo Mistrovství Čech 2009
  • Zdeněk Flachs - 6. místo Mistrovství Čech 2009

PÁRY:

  • není přímý postupující
  • přihlásit se mohou jakékoliv páry

NOMINOVANÍ ROZHODČÍ:

Hlavní rozhodčí:

  • Jiří Prudil

Delegát svazu:

  • Tomáš Dluhoš

Sekretáři:

  • Simona Horáková
  • Irena Pokorná

Hodnotící rozhodčí:

  • Radek Čejka
  • Zbyněk Janoud
  • Martin Dráb
  • Josef Pitra
  • Jaroslav Sukup
Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty