Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Startovní listiny pro soutěže o tomto víkendu

Článek vydán 11. 06. 2009 - Informace svazu - zhlédnutí: 3418

Níže najdete startovní listiny soutěží Mistrovství Čech i Mistrovství Moravy a Slezska juniorů a staršího dorostu, které se konají tuto sobotu v Čelákovicích a v Ostravě. Startovní listiny jsou předběžné, u některých kategorií s malým počtem závodníků zřejmě dojde ke sloučení.


MISTROVSTVÍ ČECH JUNIORŮ A STARŠÍHO DOROSTU 2009

starší dorost - kulturistika do 65 kg

• 1. Josef Koutník
• 2. Radek Kundrik
• 3. Martin Jindra
• 4. Adam Pivoňka
• 5. Josef Jampílek
• 6. Tomáš Petrovič

starší dorost - kulturistika do 72 kg

• 1. Marek Karady
• 2. Michal Horák
• 3. David Varga
• 4. Michal Tosecký
• 5. Ondřej Šudoma

starší dorost - kulturistika nad 72 kg

• 1. Jiří Boháček
• 2. Matyáš Petr

bodyfitness juniorky

• 1. Barbora Černáková
• 2. Jana Černovská
• 3. Iveta Munduchová

kulturistika junioři - do 70 kg

• 1. Jakub Hašpl
• 2. Marek Karady
• 3. Luděk Pflegr
• 4. Luboš Chmelenský

kulturistika junioři - do 77 kg

• 1. Pavel Svinka
• 2. Jakub Šedivý
• 3. Tomáš Horák
• 4. Michal Tosecký
• 5. Břetislav Havlík
• 6. Pavel Danda

kulturistika junioři - nad 77 kg

• 1. Zdeněk Chuchel

klasická kulturistika junioři

• 1. František Příbrský
• 2. Jiří Boháček
• 3. Michal Dlouhý
• 4. Martin Jindra
• 5. Jakub Caha
• 6. Kamil Vaněk
• 7. Petr Vozka
• 8. Jan Farkaš
• 9. Vojtěch Školník


MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA JUNIORŮ A STARŠÍHO DOROSTU 2009

starší dorost - kulturistika do 65 kg

• 1. David Jambor
• 2. Kristian Troják
• 3. Lukáš Kopáček
• 4. Štěpán Bahelka
• 5. Lukáš Slivka
• 6. Daniel Strava

starší dorost - kulturistika do 72 kg

• 1. Jan Novobilský
• 2. Milan Rostek
• 3. Jakub Černík
• 4. Miroslav Špaček

starší dorost - kulturistika nad 72 kg

• 1. Ondřej Brada
• 2. Stanislav Uher
• 3. Tomáš Podskalský
• 4. Jiří Svoboda
• 5. Michal Kala
• 6. Daniel Rigo
• 7. Jan Zvolánek

bodyfitness juniorky

• 1. Eva Složilová
• 2. Kateřina Krásová

kulturistika junioři - do 70 kg

• 1. David Slabý
• 2. Pavel Nekvinda
• 3. René Gorol
• 4. Jiří Svoboda
• 5. Tomáš Klíč
• 6. Jakub Dvořák
• 7. Martin Štěpánek

kulturistika junioři - do 77 kg

• 1. Petr Bartoš
• 2. Lukáš Tobola
• 3. Tomáš Kuravec
• 4. Milan Rostek
• 5. Jaroslav Maša
• 6. Eduard Cios

kulturistika junioři - nad 77 kg

• 1. Ondřej Brada
• 2. Jan Heindrich
• 3. Stanislav Uher
• 4. David Polok

klasická kulturistika junioři

• 1. Kristian Troják
• 2. Tomáš Voráč
• 3. Jan Šimáček
• 4. Lukáš Trefil
• 5. Daniel Rigo
• 6. Milan Šádek


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty