Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Startovní listiny pro Mistrovství ČR dorostu, juniorů a masters 2009

Článek vydán 18. 06. 2009 - Informace svazu - zhlédnutí: 3999

Níže najdete startovní listiny soutěže Mistrovství České republiky dorostu, juniorů a masters 2009, která se koná tento víkend v Odrách. Startovní listiny jsou předběžné, závodníci se mohou přihlašovat i přímo v místě konání.

Seznam nominovaných závodníků si můžete stáhnout zde: nominace.doc.


bodyfitness dorostenky

• 1. Kateřina Krásová
• 2. Eva Složilová


kulturistika mladší dorost - do 65 kg

• 1. Josef Jampílek
• 2. Radek Kundrik
• 3. Adam Derner
• 4. Miroslav Vozka
• 5. Jiří Dvořák
• 6. Kristian Troják
• 7. Štěpán Bahelka
• 8. Dalibor Závodský


kulturistika mladší dorost - nad 65 kg

• 1. Jaromír Koukola
• 2. David Varga


kulturistika starší dorost - do 65 kg

• 1. Lukáš Kopáček
• 2. Martin Jindra
• 3. David Jambor
• 4. Michal Horák
• 5. Josef Jampílek
• 6. Miroslav Špaček
• 7. Kristian Troják


kulturistika starší dorost - do 72 kg

• 1. Jan Novobilský
• 2. Michal Tosecký
• 3. Jiří Svoboda
• 4. Milan Rostek
• 5. Lukáš Slivka


kulturistika starší dorost - nad 72 kg

• 1. Jan Zvolánek
• 2. Jakub Černík
• 3. Daniel Rigo
• 4. Stanislav Uher
• 5. Matyáš Petr
• 6. Ondřej Brada


kulturistika junioři - do 70 kg

• 1. David Slabý
• 2. Jakub Šedivý
• 3. René Gorol
• 4. Jakub Hašpl
• 5. David Slabý
• 6. Martin Štepánek
• 7. Pavel Nekvinda
• 8. Lukáš Tobola


kulturistika junioři - do 77 kg

• 1. Milan Rostek
• 2. Petr Bartoš
• 3. Michal Tosecký
• 4. Filip Vastl
• 5. Tomáš Horák
• 6. Jiří Svoboda
• 7. Pavel Svinka
• 8. Jakub Dvořák
• 9. Luboš Chmelenský
• 10. Ondřej Šudoma
• 11. Ondřej Brada


kulturistika junioři - nad 77 kg

• 1. Jan Heinrich
• 2. Zdeněk Chuchel
• 3. Jaroslav Maša
• 4. Milan Šádek
• 5. David Polok
• 6. Tomáš Voráč


bodyfitness juniorky

• 1. Jana Černovská
• 2. Iveta Munduchová
• 3. Kateřina Krásová


fitness juniorky

• 1. Kateřina Krásová


klasická kulturistika junioři

• 1. Eduard Cios
• 2. Jakub Caha
• 3. Michal Dlouhý
• 4. Vojtěch Školník
• 5. Kristian Troják
• 6. František Příbrský
• 7. Lukáš Trefil
• 8. Jan Farkaš
• 9. Tomáš Klíč


fitness junioři

• 1. Vojtěch Hrušák
• 2. Miroslav Špaček
• 3. Kristian Troják
• 4. Lukáš Trefil
• 5. Ladislav Koyš


kulturistika masters muži - 40 - 50 let
- do 80 kg

• 1. Josef Hrubý
• 2. Jaroslav Havel
• 3. Milan Šádek
• 4. Zbyněk Bulava


kulturistika masters muži - 40 - 50 let
- nad 80 kg

• 1. Rudolf Wolny
• 2. Ivo Havíř
• 3. Kejř Jaroslav
• 4. Miroslav Řezníček
• 5. Martin Jílek


kulturistika masters muži - 50 - 60 let

• 1. Milan Bodlák
• 2. Bohumil Baar
• 3. František David
• 4. Ladislav Thun
• 5. Milan Bodlák
• 6. Michal Pasnišin
• 7. Bohumil Ticháček
• 8. Jaroslav Závůrka
• 9. Stanislav Shon
• 10. Pavel Vojáček
• 11. Imrich Oláh


kulturistika masters muži - nad 60 let

• 1. Jiří Rohan
• 2. Josef Krupa
• 3. Miloslav Dvořák
• 4. Vladimir Dostal
• 5. František Zálešák
• 6. Jaroslav Kokeš



Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty