Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Žebříček oddílů 2009 - kategorie juniorů

Článek vydán 29. 09. 2009 - Informace svazu - zhlédnutí: 2567

Níže najdete žebříček oddílů Svazu kulturistiky a fitness České republiky za jarní soutěžní sezónu roku 2009 (kategorie juniorů).


Mistrovství Moravy a Slezska (junioři)

p. oddíl body
1. SK Pepa Centrum Opava 38
2. SK Best Fitness Žďár n. Sázavou 26
3. O.K. ASK Blansko 25
4. FC Karo Slavia Havířov 19
5. SC Kaze Telč 12
6. Fitness Studio Návsí 12
7. Jalex Team Krnov 10
8. Spartak Velké Meziříčí 9
9. Akademie Ronnie.cz 9
10. SK Přerov 9
11. Fitness E. Šabátové Brno 7
12. Bodyland Ostrava 6
13. TJ Zbrojovka Vsetín 5

Mistrovství Čech (junioři)

p. oddíl body
1. SC Kaze Telč 25
2. Fit Klub Ludvík Praha 21
3. SK Totzi Klášterec n. Ohří 21
4. Fitness Aminostar Praha 12
5. TJ Lanškroun 9
6. Fitness Sport Club Kadaň 9
7. Body Fit Club Hr. Králové 9
8. Extrifit Gym Rumburk 7
9. FC Stami Gym Volary 7
10. SK Morava Kroměříž 6
11. Fitness Factory Jihlava 6
12. M-Klub Roudnice nad Labem 6
13. FC Mega Pro a Profi Wellness 6
14. Muscle Factory Březnice 6
15. Fitness Hardcore Praha 5
16. Gladiators Ústí nad Labem 5
17. SKK Hrádek nad Nisou 5
18. Tyti Sportstudio Kunovice 4
19. Sport Club Most 4
20. FC SKP Ústí nad Labem 3
21. Delta Fitness Praha 2

Mistrovství ČR (junioři)

p. oddíl body
1. SK Pepa Centrum Opava 50
2. SK Best Fitness Žďár n. Sázavou 50
3. Spartak Velké Meziříčí 32
4. SC Kaze Telč 19
5. FC Karo Slavia Havířov 18
6. O.K. ASK Blansko 17
7. Fitness Aminostar Praha 16
8. Akademie Ronnie.cz 16
9. Fit Klub Ludvík Praha 12
10. TJ Lanškroun 9
11. SK Morava Kroměříž 9
12. Fitness Hardcore Praha 9
13. Fitness Sport Club Kadaň 7
14. Gladiators Ústí nad Labem 7
15. Bodyland Ostrava 7
16. Fitness Factory Jihlava 6
17. Fitness Studio Návsí 6
18. TJ Zbrojovka Vsetín 6
19. Extrifit Gym Rumburk 5
20. SK Totzi Klášterec n. Ohří 4
21. M-Klub Roudnice nad Labem 3
22. Jalex Team Krnov 3
23. Tyti Sportstudio Kunovice 2
Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty