Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Žebříček oddílů 2009
- kategorie dorostu a masters

Článek vydán 13. 09. 2009 - Informace svazu - zhlédnutí: 2782

Níže najdete žebříček oddílů Svazu kulturistiky a fitness České republiky za jarní soutěžní sezónu roku 2009 (kategorie dorostu a masters).


Mistrovství Moravy a Slezska (dorost)

p. oddíl body
1. SK Best Fitness Žďár n. Sázavou 37
2. SK Pepa Centrum Opava 24
3. Twister Fitness Ostrava 16
4. O.K. ASK Blansko 14
5. FC Karo Slavia Havířov 13
6. SC Kaze Telč 12
7. Jalex Team Krnov 7
8. Gym Blue Sun Brno 6
9. TJ Jiskra Rýmařov 5

Mistrovství Čech (dorost)

p. oddíl body
1. Body Fit Club Hr. Králové 31
2. Fit Klub Ludvík Praha 16
3. SK Totzi Klášterec n. Ohří 14
4. SKK Hrádek nad Nisou 11
5. SC Kaze Telč 9
6. TJ Sokol Plzeň-Karlov 7
7. Stan´s Gym Kladno 6
8. Delta Fitness Praha 5

Mistrovství ČR (mladší dorost)

p. oddíl body
1. SK Pepa Centrum Opava 16
2. SKK Hrádek nad Nisou 16
3. O.K. ASK Blansko 14
4. Sport Club Most 13
5. Fit Klub Ludvík Praha 12
6. SC Kaze Telč 6

Mistrovství ČR (starší dorost)

p. oddíl body
1. Body Fit Club Hr. Králové 26
2. SC Kaze Telč 25
3. SK Best Fitness Žďár n. Sázavou 24
4. SK Pepa Centrum Opava 24
5. Twister Fitness Ostrava 12
6. FC Karo Slavia Havířov 11
7. Fit Klub Ludvík Praha 9
8. O.K. ASK Blansko 9
9. TJ Lanškroun 9
10. Jalex Team Krnov 6
11. SK Přerov 6

Mistrovství ČR (masters)

p. oddíl body
1. BIP spol. s.r.o. Ostrava 16
2. FC Aura Plzeň 12
3. SK Best Fitness Žďár n. Sázavou 9
4. Fitness Sport Club Kadaň 9
5. Extrifit Gym Rumburk 9
6. Fitness Gym Vrábel Olomouc 9
7. Fit Delfín České Budějovice 9
8. TJ Tesla Brno 7
9. Bodyland Ostrava 6
10. SK Arnold Club Otrokovice 6
11. SK Hsport Brno 6
12. Kulturistika a Bodyfit. Lanškroun 6
13. Body Fit Club Hr. Králové 5
14. O.K. ASK Blansko 5
15. Fitness Centrum Pouzar 5
16. Wellness Club Liberec 5
17. Tyti Sportstudio Kunovice 4
18. FitStudio Modrá Sekce Lužiny 4
19. Studio MIKE Plzeň 4
20. Urtica Kopřivnice 3
Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty