Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Nominace rozhodčích pro jarní soutěže 2010

Článek vydán 21. 04. 2010 - Rozhodčí - zhlédnutí: 4044


Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen

1. 5. 2010, Orlová

Hlavní rozhodčí:

  • Jiří Rohan

Sekretář rozhodčích:

  • Ladislav Slezák

Hodnotící rozhodčí:

  • Jiří Prudil
  • Jiří Řehůřek
  • Martin Dráb
  • Ladislav Pink
  • Zbyněk Janoud

Delegát SKFČR:

  • Tomáš Dluhoš


Mistrovství Čech mužů a žen

1. 5. 2010, Hrádek nad Nisou

Hlavní rozhodčí:

  • Vjačeslav Vinogradov

Sekretář rozhodčích:

  • Milan Ecler

Hodnotící rozhodčí:

  • Ludmila Čížová
  • Radek Čejka
  • Simona Horáková
  • Josef Pitra
  • Ivan Rudzinskyj

Delegát SKFČR:

  • Martin Jebas


Mistrovství České republiky mužů, žen a párů

8. - 9. 5. 2010, Jihlava

Hlavní rozhodčí:

  • Jiří Prudil
  • Pavel Rašín

Sekretář rozhodčích:

  • Ludmila Čížová

Hodnotící rozhodčí:

  • Jan Kubík
  • Irena Pokorná
  • Robert Komiš
  • Alena Židková
  • Ondřej Holboj

Delegát SKFČR:

  • František Porteš


Mistrovství Čech juniorů a staršího dorostu

5. 6. 2010, Nechanice

Hlavní rozhodčí:

  • Ludmila Čížová

Sekretář rozhodčích:

  • Simona Horáková

Hodnotící rozhodčí:

  • Vjačeslav Vinogradov
  • Milan Ecler
  • Josef Pitra
  • Ivan Rudzinskyj
  • Jana Paulátová

Delegát SKFČR:

  • Martin Jebas
  • Lukáš Roubík


Mistrovství Moravy a Slezska juniorů a staršího dorostu

6. 6. 2010, Lanškroun

Hlavní rozhodčí:

  • Jan Kubík

Sekretář rozhodčích:

  • Alena Žídková

Hodnotící rozhodčí:

  • Martin Louda
  • Luboš Koumal
  • Věra Částková
  • František Dolíhal
  • Václav Pospíšil

Delegát SKFČR:

    František Porteš


Mistrovství České republiky mladšího a staršího dorostu

12. 6. 2010, Ostrava

Hlavní rozhodčí:

  • Robert Komiš

Sekretář rozhodčích:

  • Václav Pospíšil

Hodnotící rozhodčí:

  • Jiří Rohan
  • Ladislav Pink
  • Martin Dráb
  • František Junák
  • Vlastimil Laška

Delegát SKFČR:

  • Jiří Prudil


Mistrovství České republiky juniorů a masters

13. 6. 2010, Zbýšov

Hlavní rozhodčí:

  • Radek Čejka

Sekretář rozhodčích:

  • Jiří Řehůřek

Hodnotící rozhodčí:

  • Pavel Rašín
  • František Junák
  • Jan Král
  • Ondřej Holboj
  • Jana Paulátová
  • Ladislav Slezák

Delegát SKFČR:

  • Martin Jebas
  • Vjačeslav Vinogradov


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty