Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR mužů, žen a párů 2010 - startovní listiny

Článek vydán 07. 05. 2010 - Informace svazu - zhlédnutí: 3091

Kulturistika muži do 67,5 kg

• 1. Jan Číbik
• 2. Jiří Baran
• 3. Tomáš Lukáč
• 4. Rostislav Švan
• 5. Manfred Jakl
• 6. Martin Loubal
• 7. Petr Havlík

Kulturistika muži do 75 kg

• 1. Petr Fink
• 2. Michal Jedlička
• 3. Arsen Kizochjan
• 4. Josef Hrubý
• 5. František Filip
• 6. Vladimír Štěpánek
• 7. Němeček Michal
• 8. Tomáš Růža

Kulturistika muži do 82,5 kg

• 1. Josef Kadeřábek
• 2. Zdeněk Červený
• 3. Milan Bodlák
• 4. Michal Trykar
• 5. Lukáš Bečička
• 6. Michal Kafka

Kulturistika muži do 90 kg

• 1. Jiří Vacek
• 2. Martin Louda
• 3. Petr Kovář
• 4. Elemír Zaviatič
• 5. Rudolf Pinkas

Kulturistika muži nad 90 kg

• 1. Tomáš Mach
• 2. Aleš Réman
• 3. Pavel Bretšnajdr

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Roman Hudeczek
• 2. Luděk Jiráček
• 3. Ladislav Janovský
• 4. Martin Smolen
• 5. Pavel Hochman

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Miloš Hoffmann
• 2. Petr Baňař
• 3. Michal Křivánek
• 4. Petr Rosner
• 5. Michal Vodák
• 6. Jiří Lasík

Fitness muži

• 1. Lukáš Siwek
• 2. Filip Doliška
• 3. Lukáš Špaček
• 4. Tomáš Čvirík
• 5. Miroslav Molek

Kulturistika ženy

• 1. Romana Renzová
• 2. Kateřina Měřínská

Kulturistika ženy masters

• 1. Jana Ludmila Bendová
• 2. Monika Novotná

Bodyfitness ženy do 160 cm

• 1. Olga Gajdošová
• 2. Michaela Kopperová
• 3. Ivana Kovářová
• 4. Stanislava Simíčková

Bodyfitness ženy do 164 cm

• 1. Milena Koudelková
• 2. Dagmar Sadílková
• 3. Petra Urbánková
• 4. Pavlína Tejklová
• 5. Sára Sluková
• 6. Renáta Mrňková
• 7. Maryla Kubiena
• 8. Michaela Duchová

Bodyfitness ženy nad 164 cm

• 1. Martina Žůrková
• 2. Radana Čechová
• 3. Gabriela Petrovajová
• 4. Jolana Václavíková, Mgr.
• 5. Libuše Pragerová
• 6. Monika Žeravová
• 7. Jana Hartmanová
• 8. Monika Šíblová

Bodyfitness ženy masters nad 35 let

• 1. Jana Ludmila Bendová
• 2. Milena Koudelková
• 3. Dagmar Sadílková
• 4. Stanislava Simíčková
• 5. Maryla Kubiena
• 6. Jolana Václavíková, Mgr.

Kulturistika smíšené páry

• 1. Pavel Hochman
• 2. Kateřina Měřínská
• 3. Rudolf Pinkas

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty