Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Seznam nominovaných na Mistrovství ČR
mladšího a staršího dorostu 2010

Článek vydán 07. 06. 2010 - Informace svazu - zhlédnutí: 2151

Všichni závodníci (!) se musí pro účast na Mistrovství České republiky přihlásit přes elektronický přihlašovací systém nejpozději do 09. 06. 2010 (23:59). Pro účast v kategoriích mladšího dorostu se mohou přihlásit všichni závodníci, kteří splní podmínky z propozic, závodníci staršího dorostu musí být navíc uvedeni v nominacích níže (tzn. postoupili z nižších soutěží či přímým postupem z minulého roku).

Kulturistika starší dorost - do 65 kg

  • Michal Horák – 1. místo MČR 2009
  • Kristián Troják – 1. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Milan Kinc – 2. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Dalibor Závodský – 3. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Filip Dolíška – 4. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Vojtěch Bořucký – 5. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Lukáš Zeman – 6. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Marek Kříž – 1. místo Mistrovství Čech 2010
  • David Varga – 2. místo Mistrovství Čech 2010
  • Lukáš Poslušný – 3. místo Mistrovství Čech 2010
  • Miloš Klesal – 4. místo Mistrovství Čech 2010
  • Roman Martynek – 5. místo Mistrovství Čech 2010

Kulturistika starší dorost - do 72 kg

  • Marek Kubáň – 1. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Jiří Svoboda –2. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Jiří Dvořák – 3. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Jakub Zufalý – 4. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Adam Metzl – 5. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Dalibor Staš – 6. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Patrik Procházka – 7.místo Mistrovství Moravy 2010
  • Petr Gallivoda – 1. místo Mistrovství Čech 2010
  • Martin Jindra – 2. místo Mistrovství Čech 2010
  • David Košťál – 3. místo Mistrovství Čech 2010
  • Tomáš Velek – 4. místo Mistrovství Čech 2010
  • Jan Souček – 5. místo Mistrovství Čech 2010

Kulturistika starší dorost - nad 72 kg

  • Petr Šidlo – 1. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Miroslav Špaček – 2. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Josef Šimkó – 3. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Milan Rostek – 4. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Jakub Černík – 5. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Radek Dočkal – 6. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Petr Vostrý – 7. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Matyáš Petr – 1. místo Mistrovství Čech 2010
  • Tomáš Jarý –2. místo Mistrovství Čech 2010
  • Jaroslav Bína – 3. místo Mistrovství Čech 2010
Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty