Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Žebříček oddílů 2010
- kategorie dorostu, juniorů a masters

Článek vydán 06. 08. 2010 - Informace svazu - zhlédnutí: 2614

Níže najdete kompletní žebříčky oddílů Svazu kulturistiky a fitness České republiky, jejichž závodníci a závodnice se zúčastnili soutěží jarní sezóny v letošním roce. V tomto článku na Vás čekají žebříčky kategorií dorostu, juniorů a masters.

Žebříčky mužů a žen a také kompletní napříč všemi kategoriemi zde najdete v příštích dnech.


Mistrovství Moravy juniorů a dorostu 2010 (junioři)

p. oddíl body
1. SK Pepa Centrum Opava 34
2. SK Přerov 18
3. SK Morava Kroměříž 16
4. TJ Sokol Lanžhot 12
5. FC Karo Slávia Havířov 11
6. TJ Lanškroun 9
7. Big 1 Fitness Brno 9
8. SK Best Fit. Žďár nad Sázavou 9
9. SC Kaze Telč 7
10. ASK Blansko 6
11. Body Land Ostrava 6
12. SK Správní chlapi Hlučín 5
13. Jalex Team Krnov 4
14. Kulturistika a Bodyfitness Lanškroun 4
15. BBK Fitness Sokol Znojmo 4

Mistrovství Moravy juniorů a dorostu 2010 (dorost)

p. oddíl body
1. SK Pepa Centrum Opava 53
2. ASK Blansko 37
3. FC Karo Slávia Havířov 23
4. SK Přerov 16
5. Jalex Team Krnov 12
6. SC Kaze Telč 9
7. Fitko Kameňák Brno 9
8. Fit Darja Bohumín 7
9. MD Posilovna Brno 5
10. Fitness Iva Orlová 5

Mistrovství Čech juniorů a dorostu 2010 (junioři)

p. oddíl body
1. SKK Hrádek nad Nisou 16
2. Body Fit Club Hradec Králové 15
3. KWK fitness Plzeň 9
4. Fit Klub Ludvík Praha 9
5. Cardiofitness Jablonec nad Nisou 9
6. Fitness BBC Praha 6
7. Hit Fitness Flora Praha 6
8. FSC Kadaň 5
9. FC Agro Kolín 5

Mistrovství Čech juniorů a dorostu 2010 (dorost)

p. oddíl body
1. SKK Hrádek nad Nisou 21
2. Body Fit Club Hradec Králové 15
3. SC Kaze Telč 9
4. KWK fitness Plzeň 9
5. Fitness BBC Praha 9
6. Fitnesscentrum Dobříš 6
7. Fitness Centrum B+M Pelhřimov 5

Mistrovství České republiky dorostu 2010 (mladší dorost)

p. oddíl body
1. ASK Blansko 14
2. Jalex Team Krnov 14
3. SKK Hrádek nad Nisou 8
4. Fitness Gym Vrábel Olomouc 6
5. Gate Gym Mladá Boleslav 6

Mistrovství České republiky dorostu 2010 (starší dorost)

p. oddíl body
1. SK Pepa Centrum Opava 54
2. ASK Blansko 30
3. SKK Hrádek nad Nisou 18
4. SK Přerov 16
5. Body Fit Club Hradec Králové 12
6. KWK fitness Plzeň 12
7. Jalex Team Krnov 11
8. Fitnesscentrum Dobříš 9
9. SK Správní chlapi Hlučín 9
10. FC Karo Slávia Havířov 7
11. Fit Darja Bohumín 7
12. SC Kaze Telč 6
13. Fitness Iva Orlová 6
14. FC Argo Kolín 5

Mistrovství České republiky juniorů a masters 2010 (junioři)

p. oddíl body
1. SK Pepa Centrum Opava 45
2. SK Morava Kroměříž 16
3. Fitness BBC Praha 15
4. TJ Sokol Lanžhot 12
5. ASK Blansko 9
6. Big 1 Fitness Brno 9
7. Fit Klub Ludvík Praha 9
8. TJ Lanškroun 9
9. SC Kaze Telč 7
10. FC Karo Slávia Havířov 6
11. SK Best Fit. Žďár nad Sázavou 6
12. Body Land Ostrava 6
13. SK Přerov 5
14. Body Fit Club Hradec Králové 5
15. KWK fitness Plzeň 5
16. Kulturistika a Bodyfitness Lanškroun 3

Mistrovství České republiky juniorů a masters 2010 (masters)

p. oddíl body
1. Extrifit Gym Rumburk 27
2. Fitness Studio TP Chotěboř 16
3. ASK Blansko 15
4. FC Aura Plzeň 9
5. FC SKP Ústí nad Labem 9
6. TJ Tesla Brno 7
7. SK Radoch Ostrava 6
8. Fitness Studio Mike Plzeň 6
9. City Fitness Hořice 5
10. TJ Sokol Lanžhot 4
11. Delta Fitness Praha 3

Kompletní žebříček oddílů po jarní sezóně 2010
(kategorie: dorost, junioři a masters)

p. oddíl body
1. SK Pepa Centrum Opava 186
2. ASK Blansko 111
3. SKK Hrádek nad Nisou 63
4. SK Přerov 55
5. FC Karo Slávia Havířov 47
6. Body Fit Club Hradec Králové 47
7. Jalex Team Krnov 41
8. SC Kaze Telč 38
9. KWK fitness Plzeň 35
10. SK Morava Kroměříž 32
11. Fitness BBC Praha 30
12. TJ Sokol Lanžhot 28
13. Extrifit Gym Rumburk 27
14. Big 1 Fitness Brno 18
15. Fit Klub Ludvík Praha 18
16. TJ Lanškroun 18
17. Fitness Studio TP Chotěboř 16
18. Fitnesscentrum Dobříš 15
19. SK Best Fit. Žďár nad Sázavou 15
20. SK Správní chlapi Hlučín 14
21. Fit Darja Bohumín 14
22. Body Land Ostrava 12
23. Fitness Iva Orlová 11
24. FC Argo Kolín 10
25. FC Aura Plzeň 9
26. FC SKP Ústí nad Labem 9
27. Cardiofitness Jablonec nad. Nisou 9
28. Fitko Kameňák Brno 9
29. TJ Tesla Brno 7
30. Kulturistika a Bodyfitness Lanškroun 7
31. SK Radoch Ostrava 6
32. Fitness Gym Vrábel Olomouc 6
33. Fitness Studio Mike Plzeň 6
34. Gate Gym Mladá Boleslav 6
35. Hit Fitness Flora Praha 6
36. MD Posilovna Brno 5
37. FSC Kadaň 5
38. City Fitness Hořice 5
39. Fitness Centrum B+M Pelhřimov 5
40. BBK Fitness Sokol Znojmo 4
41. Delta Fitness Praha 3

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty