Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Žebříček oddílů 2010
- kategorie mužů a žen

Článek vydán 14. 08. 2010 - Informace svazu - zhlédnutí: 2951

Níže najdete kompletní žebříčky oddílů Svazu kulturistiky a fitness České republiky, jejichž závodníci a závodnice se zúčastnili soutěží jarní sezóny v letošním roce. V tomto článku na Vás čekají žebříčky kategorií mužů a žen.

Žebříčky dorostu, juniorů a masters najdete ve starším článku, kompletní žebříčky napříč všemi kategoriemi najdete na stránkách SKFČR v příštích dnech.


Mistrovství Moravy mužů a žen 2010 (ženy)

p. oddíl body
1. Big 1 Fitness Brno 25
2. Fitcentrum Dragon Ostrava 16
3. Profifitness Jurys Český Těšín 13
4. TJ Zbrojovka Vsetín 12
5. SK Best Fitness Žďár nad Sázavou 9
6. MD Posilovna Brno 6
7. Fitness Factory Jihlava 6
8. TJ Sokol Šumperk 6
9. Wellness 2000 Vyškov 5
10. TJ Tesla Brno 5
11. SK Správní chlapi Hlučín 4

Mistrovství Moravy mužů a žen 2010 (muži)

p. oddíl body
1. FC Karo Slávia Havířov 19
2. TJ Sokol Šumperk 16
3. TJ Sokol Moravská Třebová 16
4. ASK Blansko 15
5. SK Přerov 15
6. Big 1 Fitness Brno 14
7. SK Best Fit. Žďár nad Sázavou 12
8. SK Radoch Ostrava 12
9. TJ Tesla Brno 10
10. TJ Zbrojovka Vsetín 9
11. FS Jumi Bolatice 9
12. Fit Centrum Morava Orlová 9
13. TJ Spartak Třebíč 9
14. Queen Club Třinec 7
15. Fitness Novák Třebíč 7
16. Fitcentrum Dragon Ostrava 6
17. Body Land Ostrava 6
18. Remi Sport Prostějov 6
19. Fitness Club Vrábel Přerov 6
20. SK Správní chlapi Hlučín 5
21. SK Quatro Ostrava 5
22. TJ TŽ Třinec 4

Mistrovství Čech mužů a žen 2010 (ženy)

p. oddíl body
1. Profifitness Eva Plzeň 16
2. Fitness U Pešků Liberec 16
3. Fitness Aminostar Praha 13
4. Fitnesscentrum Duna Děčín 12
5. Universal Gym Ústí nad Labem 12
6. TJ Lanškroun 9
7. Akademie Ronnie.cz Praha 9
8. FSC Kadaň 7
9. Fit Klub Ludvík Praha 6
10. Mega Fitness Praha 5
11. Fitnesscentrum Dobříš 5
12. Extrifit Gym Rumburk 4

Mistrovství Čech mužů a žen 2010 (muži)

p. oddíl body
1. Extrifit Gym Rumburk 30
2. Fitness U Pešků Liberec 21
3. Fitnesscentrum Dobříš 21
4. SK Pepa Centrum Opava 16
5. Fitness BBC Praha 16
6. KWK fitness Plzeň 16
7. Akademie Ronnie.cz Praha 15
8. Fit Klub Ludvík Praha 15
9. FC Aura Plzeň 13
10. SC Kaze Telč 12
11. M-Club Roudnice nad Labem 12
12. SKK Hrádek nad Nisou 10
13. Spyn-a-Gym Štětí 9
14. Rami Sport fitness Nymburk 9
15. Profi Wellness Kladno 9
16. City Fitness Hořice 6
17. Maximus Praha 6
18. SK Morava Kroměříž 6
19. Body Fit Club Hradec Králové 5
20. Hard Core Gym Frant. Lázně 5
21. Fitness Club Pohoda Benešov 4
22. SK Policie Hvězda Karlovy Vary 4
23. FC SKP Ústí nad Labem 4
24. Fitness Studio TP Chotěboř 3
25. TJ Slavoj Děčín 2

Mistrovství České republiky mužů, žen a párů 2010 (ženy)

p. oddíl body
1. Big 1 Fitness Brno 43
2. Profifitness Eva Plzeň 28
3. MD Posilovna Brno 25
4. Fitnesscentrum Duna Děčín 24
5. Profifitness Jurys Český Těšín 22
6. Wellness 2000 Vyškov 9
7. TJ Kovona Karviná 9
8. Akademie Ronnie.cz Praha 9
9. TJ Zbrojovka Vsetín 9
10. TJ Lanškroun 7
11. Fit Klub Ludvík Praha 7
12. Fitness Aminostar Praha 6
13. FSC Kadaň 6
14. SK Best Fitness Žďár nad Sázavou 6
15. TJ Tesla Brno 6
16. SK Policie Hvězda Karlovy Vary 6
17. Fitness Factory Jihlava 5
18. TJ Sokol Šumperk 5
19. Mega Fitness Praha 4

Mistrovství České republiky mužů, žen a párů 2010 (muži)

p. oddíl body
1. Big 1 Fitness Brno 21
2. Akademie Ronnie.cz Praha 16
3. Fit Klub Ludvík Praha 16
4. Extrifit Gym Rumburk 16
5. SC Kaze Telč 16
6. Spyn-a-Gym Štětí 16
7. TJ Spartak Třebíč 16
8. Fitnesscentrum Dobříš 15
9. FC Karo Slávia Havířov 14
10. FC Aura Plzeň 13
11. TJ Sokol Moravská Třebová 12
12. Fitness Gym Vrábel Olomouc 12
13. SK Morava Kroměříž 9
14. ASK Blansko 9
15. SK Best Fitness Žďár nad Sázavou 9
16. SK Radoch Ostrava 9
17. TJ Sokol Mělník 9
18. TJ Tesla Brno 7
19. Fitness Novák Třebíč 7
20. SK Pepa Centrum Opava 6
21. Rami Sport fitness Nymburk 6
22. Profi Wellness Kladno 6
23. Body Fit Club Hradec Králové 6
24. TJ Sokol Šumperk 6
25. Queen Club Třinec 6
26. Body Land Ostrava 6
27. Fitness U Pešků Liberec 5
28. M-Club Roudnice nad Labem 5
29. Fitness Club Pohoda Benešov 5
30. SK Policie Hvězda Karlovy Vary 5
31. SK Přerov 5
32. FS Jumi Bolatice 5
33. Fitness Studio TP Chotěboř 4
34. TJ Zbrojovka Vsetín 4
35. Remi Sport Prostějov 4
36. Fitness BBC Praha 3

Kompletní žebříček oddílů po jarní sezóně 2010
(kategorie: muži, ženy)

p. oddíl body
1. Big 1 Fitness Brno 103
2. Extrifit Gym Rumburk 50
3. Akademie Ronnie.cz Praha 49
4. Fit Klub Ludvík Praha 44
5. Profifitness Eva Plzeň 44
6. Fitness U Pešků Liberec 42
7. Fitnesscentrum Dobříš 41
8. SK Best Fit. Žďár nad Sázavou 36
9. Fitnesscentrum Duna Děčín 36
10. Profifitness Jurys Č. Těšín 35
11. TJ Zbrojovka Vsetín 34
12. FC Karo Slávia Havířov 33
13. TJ Sokol Šumperk 33
14. MD Posilovna Brno 31
15. SC Kaze Telč 28
16. TJ Tesla Brno 28
17. TJ Sokol Moravská Třebová 28
18. FC Aura Plzeň 26
19. Spyn-a-Gym Štětí 25
20. TJ Spartak Třebíč 25
21. ASK Blansko 24
22. SK Pepa Centrum Opava 22
23. Fitcentrum Dragon Ostrava 22
24. SK Radoch Ostrava 21
25. SK Přerov 20
26. Fitness BBC Praha 19
27. Fitness Aminostar Praha 19
28. M-Club Roudnice nad Labem 17
29. KWK fitness Plzeň 16
30. TJ Lanškroun 16
31. SK Morava Kroměříž 15
32. Rami Sport fitness Nymburk 15
33. Profi Wellness Kladno 15
34. SK Policie Hvězda Karlovy Vary 15
35. Wellness 2000 Vyškov 14
36. Fitness Novák Třebíč 14
37. FS Jumi Bolatice 14
38. FSC Kadaň 13
39. Queen Club Třinec 13
40. Body Land Ostrava 12
41. Fitness Gym Vrábel Olomouc 12
42. Universal Gym Ústí nad Labem 12
43. Body Fit Club Hradec Králové 11
44. Fitness Factory Jihlava 11
45. SKK Hrádek nad Nisou 10
46. Remi Sport Prostějov 10
47. SK Správní chlapi Hlučín 9
48. Fitness Club Pohoda Benešov 9
49. Mega Fitness Praha 9
50. TJ Kovona Karviná 9
51. TJ Sokol Mělník 9
52. Fit Centrum Morava Orlová 9
53. Fitness Studio TP Chotěboř 7
54. City Fitness Hořice 6
55. Maximus Praha 6
56. Fitness Club Vrábel Přerov 6
57. Hard Core Gym Františkovy Lázně 5
58. SK Quatro Ostrava 5
59. FC SKP Ústí nad Labem 4
60. TJ TŽ Třinec 4
61. TJ Slavoj Děčín 2

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty