Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Žebříček oddílů 2010
- kompletní za jarní sezónu

Článek vydán 20. 08. 2010 - Informace svazu - zhlédnutí: 2359

Níže najdete kompletní žebříčky oddílů Svazu kulturistiky a fitness České republiky, jejichž závodníci a závodnice se zúčastnili soutěží jarní sezóny v letošním roce. V tomto článku na Vás čekají kompletní žebříčky napříč všemi kategoriemi.

Připomínáme, že dílčí žebříčky najdete zde: dorost, junioři a masters, muži a ženy.


Kompletní žebříček oddílů po jarní sezóně 2010
(všechny kategorie)

p. oddíl body
1. SK Pepa Centrum Opava 208
2. ASK Blansko 135
3. Big 1 Fitness Brno 121
4. FC Karo Slávia Havířov 80
5. Extrifit Gym Rumburk 77
6. SK Přerov 75
7. SKK Hrádek nad Nisou 73
8. SC Kaze Telč 66
9. Fit Klub Ludvík Praha 62
10. Body Fit Club Hradec Králové 58
11. Fitnesscentrum Dobříš 56
13. KWK fitness Plzeň 51
12. SK Best Fit. Žďár nad Sázavou 51
14. Fitness BBC Praha 49
15. Akademie Ronnie.cz Praha 49
16. SK Morava Kroměříž 47
17. Profifitness Eva Plzeň 44
18. Fitness U Pešků Liberec 42
19. Jalex Team Krnov 41
20. MD Posilovna Brno 36
21. Fitnesscentrum Duna Děčín 36
22. FC Aura Plzeň 35
23. TJ Tesla Brno 35
24. Profifitness Jurys Český Těšín 35
25. TJ Lanškroun 34
26. TJ Zbrojovka Vsetín 34
27. TJ Sokol Šumperk 33
28. TJ Sokol Lanžhot 28
29. TJ Sokol Moravská Třebová 28
30. SK Radoch Ostrava 27
31. Spyn-a-Gym Štětí 25
32. TJ Spartak Třebíč 25
33. Body Land Ostrava 24
34. Fitness Studio TP Chotěboř 23
35. SK Správní chlapi Hlučín 23
36. Fitcentrum Dragon Ostrava 22
37. Fitness Aminostar Praha 19
38. Fitness Gym Vrábel Olomouc 18
39. FSC Kadaň 18
40. M-Club Roudnice nad Labem 17
41. Rami Sport fitness Nymburk 15
42. Profi Wellness Kladno 15
43. SK Policie Hvězda Karlovy Vary 15
44. Fit Darja Bohumín 14
45. Wellness 2000 Vyškov 14
46. Fitness Novák Třebíč 14
47. FS Jumi Bolatice 14
48. FC SKP Ústí nad Labem 13
49. Queen Club Třinec 13
50. Universal Gym Ústí nad Labem 12
52. Fitness Iva Orlová 11
51. City Fitness Hořice 11
53. Fitness Factory Jihlava 11
54. FC Argo Kolín 10
55. Remi Sport Prostějov 10
56. Cardiofitness Jablonec nad Nisou 9
57. Fitko Kameňák Brno 9
58. Fitness Club Pohoda Benešov 9
59. Mega Fitness Praha 9
60. TJ Kovona Karviná 9
61. TJ Sokol Mělník 9
62. Fit Centrum Morava Orlová 9
63. Kulturistika a Bodyfitness Lanškroun 7
64. Fitness Studio Mike Plzeň 6
65. Gate Gym Mladá Boleslav 6
66. Hit Fitness Flora Praha 6
67. Maximus Praha 6
68. Fitness Club Vrábel Přerov 6
69. Fitness Centrum B+M Pelhřimov 5
70. Hard Core Gym Františkovy Lázně 5
71. SK Quatro Ostrava 5
72. BBK Fitness Sokol Znojmo 4
73. TJ TŽ Třinec 4
74. Delta Fitness Praha 3
75. TJ Slavoj Děčín 2

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty