Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

International Austria Cup 2011 - výsledky

Článek vydán 04. 05. 2011 - Informace svazu - zhlédnutí: 3005

30. dubna se v rakouském St. Pöltenu konala mezinárodní soutěž International Austria Cup 2011.

Klasická kulturistika muži: junioři - open

p. jméno stát
1. Leber Roland Rakousko
2. Lelovics Gabor Maďarsko

Kulturistika muži: junioři - open

p. jméno stát
1. Lieskovsky Peter Slovensko
2. Verhoeven Sascha Rakousko
3. Knes Kevin Rakousko
4. Kinz Milan Česká republika

Kulturistika muži: masters 40 - 49 let - open

p. jméno stát
1. Hrubý Josef Česká republika
2. Grässel Joaachim Německo

Kulturistika muži: masters 50 - 59 let - open

p. jméno stát
1. Ticháček Bohumil Česká republika

Kulturistika muži: masters nad 60 let - open

p. jméno stát
1. Dostál Vladimír Česká republika
2. Faflík Jiří Česká republika

Páry

p. jméno stát
1. Pavel Fabók a Kateřina Meninská Česká republika

Bikiny

p. jméno stát
1. Nagy Bettina Maďarsko
2. Redl Petra Rakousko
3. Maparasz Kitti Maďarsko
4. Peter Livia Maďarsko
5. Talavofa Lucie Patricie Česká republika
6. Klaudia Paczolay Maďarsko

Bodyfitness ženy: juniorky - open

p. jméno stát
1. Szigethy Anett Maďarsko

Kulturistika ženy: open

p. jméno stát
1. Kateřina Meninská Česká republika

Bodyfitness ženy: open

p. jméno stát
1. Kristin Kristjansdottir Island
2. Szeberenyi Anna Maďarsko
3. Kralovicová Miroslava Slovensko
4. Sádlíková Dagmar Česká republika
5. Hawsutova Erika Slovensko
6. Šmardová Veronika Česká republika

Klasická kulturistika muži: do 175 cm

p. jméno stát
1. Akbari Mahdad Německo
2. Bartoníček Pavel Česká republika
3. Rody Hedo Rakousko
4. Herzog Peter Rakousko
5. Lengauer Thomas Rakousko
6. Zöbinger Manfred Rakousko

Klasická kulturistika muži: do 180 cm

p. jméno stát
1. Chalupka Manuel Rakousko
2. Mag (FH) Praschl Martin Rakousko
3. Meier Florian Německo

Klasická kulturistika muži: nad 180 cm

p. jméno stát
1. Mag (FH) Schober Harald Rakousko
2. Steurer Herwig Rakousko
3. Patrick Fötsch Bodycult Rakousko
4. Bahník Petr Česká republika
5. Michal Vodák Česká republika

Klasická kulturistika - absolutní vítěz

p. jméno stát
Mag (FH) Schober Harald Rakousko

Kulturistika muži: do 70 kg

p. jméno stát
1. Kandov Michael Rakousko

Kulturistika muži: do 80 kg

p. jméno stát
1. Kosek Radek Česká republika
2. Helm Manuel Rakousko

Kulturistika muži: do 90 kg

p. jméno stát
1. Kronberger Roman Rakousko
2. Lentz Rico Německo
3. Kadeřábek Josef Česká republika
4. Šerák Pavel Česká republika
5. Borč Petr Česká republika
6. Attia Osama

Kulturistika muži: do 100 kg

p. jméno stát
1. Fabók Pavel Česká republika
2. Selsam Harald Německo
3. Lasík Jiří Česká republika
4. Pfandl Paul Rakousko
5. Rothenbucher Stefan Rakousko

Kulturistika muži: nad 100 kg

p. jméno stát
1. Stürzlinger Robert Rakousko


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty