Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2011 - výsledky

Článek vydán 09. 05. 2011 - Informace svazu - zhlédnutí: 3955

Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen v kulturistice a bodyfitness pro rok 2011 se konalo v sobotu 7. května 2011 v ostravském klubu Garage.

Bodyfitness ženy do 164 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 61 Měřínská Katka Big One Fitness Brno 1978 161,0 3 3 3 9
2. 1 Přívarová Kamila Fitcentrum Dragon 1975 159,5 7 7 7 21
3. 72 Kopperová Michaela SK Best Fitness 1984 153,5 8 8 8 24
4. 44 Imreová Ladislava FC Assen Ostrava 1978 161,5 12 12 12 36
Pro kategorie bodyfitness je ve sloupci "celk." uveden součet bodů za všechna 3 kola.

Bodyfitness ženy nad 164 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 52 Musilová Monika TJ Tesla Brno 1983 169,5 4 5 4 13
2. 31 Hudečková Marie SK SCH Hlučín 1993 167,5 8 4 6 18
3. 9 Švaříčková Dita Fitness Factory Jihlava 1977 165,0 9 8 7 24
4. 59 Komárková Hana Fitness Vel. Opatovice 1979 166,5 10 12 12 34
5. 41 Horáková Danuše Fitness Factory Jihlava 1973 176,0 15 15 15 45
Pro kategorie bodyfitness je ve sloupci "celk." uveden součet bodů za všechna 3 kola.

Bodyfitness ženy - absolutní vítězka

p. č. jméno klub / stát nar. výš.
1. 61 Měřínská Katka Big One Fitness Brno 1978 161,0


Klasická kulturistika muži do 180 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 28 Šidík Michal TJ Tesla Brno 1960 172,0 71,8 6 6 4 10
2. 27 Lička Dalibor FC Karo SK Havířov 1971 175,5 73,0 6 12 7 19
3. 42 Kotas Vít Prestep 1974 178,5 74,3 7 18 9 27
4. 40 Chuděj Jan TJ MEZ Vsetín 1987 176,0 81,0 12 28 13 41
5. 45 Střítecký Pavel T-Gym Uherské Hradiště 1971 173,0 73,6 17 26 16 42
6. 63 Mrňka Lubomír SK Slavia Orlová 1985 172,0 71,3 15 36 16 52
7. 32 Novotný Martin Urtica Kopřivnice 1987 177,5 78,3 21 - - -
8. 24 Doležel Radek Fitness V. Opatovice 1986 175,5 73,4 24 - - -
Pro kategorie kulturistiky (i klasické) je ve sloupci "celk." součet bodů za 2. kolo (po vynásobení dvěma) a za 3. kolo.
Označení kol: 1. k. - porovnávání svalového rozvoje, 2. k. - finálové porovnávání svalového rozvoje, 3. k. - volná sestava

Klasická kulturistika muži nad 180 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 62 Kalich Miroslav SK Přerov 1982 191,5 98,9 3 6 3 9
2. 13 Platzek Vladimír Fitcentrum Dragon 1975 185,0 89,0 6 12 6 18
3. 4 Bahník Petr SK Best Fitness 1983 181,0 85,8 9 20 9 29
4. 26 Štefek Zdeněk FC Assen Ostrava 1980 185,0 91,5 12 22 12 34
5. 3. Špaček Miroslav FC Karo Sl. Havířov 1992 181,0 73,6 16 32 16 48
6. 7 Richter Erik Remisport 1986 186,0 85,2 18 34 17 51
7. 18 Vodák Michal ASK Blansko 1985 191,0 95,0 21 - - -
8. 35 Franko Pavel T-GYM Uherské Hradiště 1976 185,0 85,0 24 - - -

Kulturistika muži do 75 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 16 Havlík Petr TJ Sokol Moravská Třebová 1968 71,7 5 6 5 11
2. 60 Hrubý Josef ASK Blansko 1962 73,6 4 10 5 15
3. 58 Růža Tomáš Akademie Ronnie.cz 1982 70,3 9 18 8 26
4. 36 Číbik Jan Queen Club Třinec 1968 68,0 12 24 12 36
5. 55 Konvička Roman SK Radoch Ostrava 1972 62,0 15 30 15 45
6. 57 Foukal Čestmír TJ Solkol Lanžhot 1952 68,6 19 36 18 54
7. 67 Lapčík Václav T-Gym Uherské Hradiště 1990 66,4 20 - - -

Kulturistika muži do 82,5 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 29 Kosek Radek SK Best Fitness 1987 77,9 3 6 3 9
2. 8 Kupka Václav SK Správní chlapi Hlučín 1989 79,7 6 12 6 18
3. 38 Trnečka Miroslav In Fitness Abency 1975 76,4 9 22 10 32
4. 5 Růžička Miloš SK Morava Kroměříž 1977 77,9 14 26 11 37
5. 10 Holásek Jiří In Fitness Abency 1985 75,7 13 26 15 41

Kulturistika muži do 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 25 Kubík Jan SK Pepa Centrum 1973 83,9 3 6 3 9
2. 15 Roško Jan Jalex Team Krnov 1974 84,7 6 12 6 18
3. 69 Kamarýt Roman MD Posilovna Brno 1984 85,9 9 18 9 27
4. 47 Škoda Ladislav TJ Tesla Brno 1980 86,3 12 24 12 36

Kulturistika muži nad 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 14 Kotek Patrik SK Morava Kroměříž 1977 94,9 3 6 3 9
2. 39 Přírava Radomír Fitcentrum Dragon 1978 90,7 6 14 6 20
3. 53 Polák Martin SK Quatro Fit Ostrava 1983 96,8 9 16 9 25

Kulturistika muži - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. výš.
1. 25 Kubík Jan SK Pepa Centrum 1973 83,9


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty