Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech mužů a žen 2011
- výsledky

Článek vydán 09. 05. 2011 - Informace svazu - zhlédnutí: 4326

Kompletní výsledky a fotografie vítězných trojic z Mistrovství Čech mužů a žen v kulturistice a bodyfitness pro rok 2011, které se konalo v sobotu 7. května 2011 v Rumburku.


Bodyfitness ženy do 160 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 26 Veronika Zubačová Hard Core Gym Františkovy Lázně 1978 160 3 3 3 9
2. 58 Barbora Kosinová Akademie Ronnie.cz 1983 159 6 6 6 18
3. 7 Petra Dvořáková Extrifit Gym Rumburk 1983 153 10 9 10 29
4. 47 Veronika Šťastná Fit Klub Ludvík Praha 1982 156 11 12 11 34

Pro kategorie bodyfitness je ve sloupci "celk." uveden součet bodů za všechna 3 kola.

Bodyfitness ženy do 164 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 48 Dagmar Sadílková FSC Kadaň 1972 163 6 7 6 19
2. 79 Pavlína Tejklová TJ Lanškroun 1976 162 8 6 7 21
3. 11 Michaela Podnecká TJ Agro Kolín - Fitness Club 1992 162 10 9 9 28
4. 39 Milena Koudelková Fitnesscentrum Dobříš 1974 162 12 11 11 34
5. 31 Dana Klempířová Fit Klub Ludvík Praha 1975 163 11 13 13 37

Pro kategorie bodyfitness je ve sloupci "celk." uveden součet bodů za všechna 3 kola.

Bodyfitness ženy nad 164 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 52 Karin Maňkošová Extrifit Gym Rumburk 1973 167 4 5 4 13
2. 44 Jitka Capousková Fit Klub Ludvík Praha 1980 170 9 6 7 22
3. 3 Veronika Šmardová Fit Klub Ludvík Praha 1981 167 10 9 9 28
4. 49 Monika Hlubková Mega Fitness Praha 1990 166 12 14 12 38
5. 54 Jana Lukášová Fit Klub Ludvík Praha 1979 172 18 18 15 51
6. 66 Jana Hartmanová Fit Klub Ludvík Praha 1983 169 18 19 17 54
7. 28 Jana Palečková TJ Slavoj Tachov 1982 183 21 18 - -
8. 36 Radana Čechová Ftinesscentrum Dobříš 1988 166 22 23 - -
9. 18 Marcela Čermáková Fit Klub Ludvík Praha 1972 165 24 23 - -

Bodyfitness ženy - absolutní vítězka

p. č. jméno klub / stát nar. výš.
1. 26 Veronika Zubačová Hard Core Gym Františkovy Lázně 1978 160


Klasická kulturistika muži do 180 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 57 Michal Křivánek Akademie Ronnie.cz 1978 179 85,0 10 16 4 20
2. 33 Bohumil Štěpánek Fitcentrum D+K Č. Kostelec 1975 180 84,4 8 14 6 20
3. 40 Pavel Bartoníček FSC Kadaň 1972 172 75,7 7 14 10 24
4. 61 Martin Dvorožňák BBC Praha 1973 174 78,0 7 22 12 34
5. 62 Tomáš Hlava TJ Lanškroun 1988 179 83,0 13 24 14 38
6. 1 Radek Červák TJ Sokol České Budějovice 1976 172 75,4 18 36 18 54
7. 25 David Zajtler TJ Slavoj Děčín 1981 178 81,4 22 - - -
8. 15 Michal Pešadík Akademie Ronnie.cz 1981 173 75,2 23 - - -
9. 14 Michal Rohlena Profi Wellness Kladno 1987 173 72,0 27 - - -

Pro kategorie kulturistiky (i klasické) je ve sloupci "celk." součet bodů za 2. kolo (po vynásobení dvěma) a za 3. kolo.
Označení kol: 1. k. - porovnávání svalového rozvoje, 2. k. - finálové porovnávání svalového rozvoje, 3. k. - volná sestava

Klasická kulturistika muži nad 180 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 9 Radek Maršálek Fitnesscentrum Dobříš 1974 183 87,5 3 6 4 10
2. 68 Jan Klanica Fitness Slavia Praha 1981 181 84,2 6 12 5 17
3. 75 Jakub Caha SC KAZE Telč 1988 185 93,3 9 18 10 28
4. 55 Michal Švestka TJ Lanškroun 1985 185 83,6 12 24 14 38
5. 76 Jiří Vilímek Fit Klub Ludvík Praha 1979 182 79,6 15 30 12 42

Kulturistika muži do 67,5 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 19 Michal Volf Fit Joh Svitavy 1978 65,9 3 6 4 10
2. 53 Tomáš Kocourek Fitpeople Jihlava 1987 65,9 6 12 5 17
3. 63 Manfred Jakl City Fitness Centrum Hořice 1956 63,2 9 18 9 27
4. 37 Pavel Balog Delta Fitness Praha 1989 66,8 12 24 12 36

Kulturistika muži do 75 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 38 Miroslav Maťátko Tom´s gym - Boletice nad Labem 1987 74,0 4 6 4 10
2. 64 Vlastimil Černota Fitcentrum I-R Club Pardubice 1956 74,9 5 12 5 17
3. 45 František Filip Body Fit Club Hradec Králové 1973 71,9 9 18 9 27
4. 34 Radek Mirovský Fitness Hard Core Praha 1977 69,3 12 24 12 36
5. 78 Karel Kunz Fitness při CVČ Most 1988 74,1 15 30 16 46
6. 12 Zdeněk Nedvěd Fitness RAP Factory 1980 70,8 18 36 17 53

Kulturistika muži do 82,5 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 10 Zdeněk Červený Fitnesscentrum Dobříš 1980 79,8 3 8 5 13
2. 56 David Plachý Fitness při CVČ Most 1974 78,5 6 12 4 16
3. 6 Josef Kadeřábek Extrifit gym Rumburk 1987 82,2 10 18 12 30
4. 29 David Skořepa Fitness centrum Aris 1983 79,6 11 24 13 37
5. 50 Milan Bodlák FC Aura Plzeň 1952 77,0 15 30 11 41
6. 69 Jindřich Hess FC Aura Plzeň 1969 76,0 18 36 17 53
7. 72 Luboš Chmelenský Fitness Hard Core Praha 1988 75,3 21 - - -
8. 13 Petr Kukal Fitness Club Kolín 1970 77,0 24 - - -

Kulturistika muži do 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 8 Pavel Šerák Extrifit gym Rumburk 1981 83,0 4 8 4 12
2. 2 Michal Trykar FC Aura Plzeň 1974 82,7 5 10 5 15
3. 20 Petr Borč Extrifit gym Rumburk 1981 87,0 12 22 11 33
4. 60 Rudolf Pinkas Fitness U Pešků 1976 88,8 9 24 13 37
5. 17 Martin Čada Fit Klub Ludvík Praha 1975 89,1 15 28 15 43
6. 27 Vladimír Dostál Extrifit gym Rumburk 1946 84,0 18 36 15 51
7. 73 Roman Adamecký TJ Lokomotiva Beroun 1971 88,1 21 - - -
8. 32 Jiří Fajflík FC SKP Ústí n. L. 1948 85,7 24 - - -

Kulturistika muži nad 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 24 Pavel Fabok SK TOTZI Klášterec nad Ohří 1978 94,6 4 6 3 9
2. 5 Jiří Lasík SK PEPA Centrum Opava 1979 97,1 8 16 6 22
3. 16 Adam Volf Hard Core Gym Františkovy Lázně 1987 90,9 7 14 10 24
4. 4 Josef Podhrázský Fit Klub Ludvík Praha 1978 105,4 12 26 12 38
5. 77 Zdeněk Flachs Fitness U Pešků 1976 104,4 15 30 15 45
6. 35 Martin Guňa Delta Fitness Praha 1972 108,2 18 36 18 54
7. 51 Vojtěch Zaibl Fitness U Pešků 1990 102,8 21 - - -

Kulturistika muži - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. výš.
1. 10 Zdeněk Červený Fitnesscentrum Dobříš 1980 79,8


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty