Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2011 - startovní listiny

Článek vydán 11. 05. 2011 - Informace svazu - zhlédnutí: 4813

Ze soutěže se uskuteční přímý přenos na internetu na Ronnie.cz na adrese tv.ronnie.cz/live.


Startovní listiny

Kulturistika muži do 67,5 kg

• 1. Manfred Jakl
• 2. Jan Číbik
• 3. Tomáš Kocourek
• 4. Roman Konvička
• 5. Michal Volf

Kulturistika muži do 75 kg

• 1. Radek Kosek
• 2. Radek Mirovský
• 3. Petr Havlík
• 4. Miloš Růžička
• 5. Čestmír Foukal
• 6. František Filip
• 7. Miroslav Maťátko

Kulturistika muži do 82,5 kg

• 1. Zdeněk Červený
• 2. David Plachý
• 3. Jiří Holásek
• 4. Milan Bodlák
• 5. David Skořepa
• 6. Miroslav Trnečka
• 7. Jindřich Hess
• 8. Josef Hrubý

Kulturistika muži do 90 kg

• 1. Martin Čada
• 2. Jan Roško
• 3. Josef Kadeřábek
• 4. Jan Kubík
• 5. Roman Kamarýt
• 6. Pavel Šerák
• 7. Ladislav Škoda
• 8. Michal Trykar

Kulturistika muži nad 90 kg

• 1. Josef Podhrázský
• 2. Pavel Fabok
• 3. Patrik Kotek
• 4. Jiří Lasík
• 5. Martin Polák
• 6. Radomír Přívara

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Martin Dvorožňák
• 2. Pavel Bartoníček
• 3. Vít Kotas
• 4. Michal Šidík
• 5. Tomáš Hlava
• 6. Bohumil Štěpánek

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Michal Švestka
• 2. Miroslav Špaček
• 3. Jan Klanica
• 4. Petr Bahník
• 5. Radek Maršálek
• 6. Miroslav Kalich
• 7. Zdeněk Štefek
• 8. Vladimír Platzek
• 9. Jakub Caha

Fitness ženy

• 1. Jitka Raclavská

Fitness muži

• 1. David Babůrek
• 2. Tomáš Murčo
• 3. Miroslav Špaček

Kulturistika ženy

• 1. Eva Horňáková
• 2. Blanka Lovasová
• 3. Romana Renzová
• 4. Marie Šidlová
• 5. Jana Ludmila Bendová
• 6. Kateřina Měřínská

Kulturistika ženy masters

• 1. Jana Ludmila Bendová
• 2. Eva Horňáková
• 3. Blanka Lovasová
• 4. Kateřina Sovová

Bodyfitness ženy do 160 cm

• 1. Veronika Šťastná
• 2. Barbora Kosinová
• 3. Michaela Kopperová
• 4. Petra Dvořáková
• 5. Veronika Zubačová
• 6. Kamila Přívarová

Bodyfitness ženy do 164 cm

• 1. Milena Koudelková
• 2. Kateřina Měřínská
• 3. Pavlína Tejklová
• 4. Dana Klempířová

Bodyfitness ženy nad 164 cm

• 1. Jana Hartmanová
• 2. Dita Švaříčková
• 3. Veronika Šmardová
• 4. Michaela Šrotířová
• 5. Hana Komárková
• 6. Monika Musilová

Bodyfitness ženy masters nad 35 let

• 1. Dagmar Sadílková
• 2. Kamila Přívarová
• 3. Maryla Kubiena
• 4. Milena Koudelková

Kulturistika smíšené páry

• 1. Kateřina Měřínská, Pavel Fabok
• 2. Romana Renzová, Miroslav Špaček
• 3. Dagmar Sadílková, Pavel Bartoníček
• 4. Blanka Lovasová, Vít Kotas
• 5. Kamila Přívarová, Radomír Přívara
• 6. Pavlína Tejklová, Tomáš Hlava

Kulturistika masters muži 40 - 50 let - do 80 kg

• 1. Petr Kukal
• 2. Petr Havlík
• 3. Jan Číbik
• 4. Jindřich Hess
• 5. Josef Hrubý

Kulturistika masters muži 40 - 50 let - nad 80 kg

• 1. Richard Kobr
• 2. Jiří Chládek
• 3. Roman Adamecký
• 4. Rudolf Wolny
• 5. Oldřich Lenhart

Kulturistika masters muži 50 - 60 let

• 1. Manfred Jakl
• 2. Jiří Němec
• 3. Pavel Valenta
• 4. Michal Šidík
• 5. Čestmír Foukal
• 6. Bohumil Ticháček
• 7. Milan Bodlák

Kulturistika masters muži nad 60 let

• 1. František Zálešák
• 2. Vladimír Dostál
• 3. Miroslav Mráz
• 4. Jiří Faflík
• 5. Ivan Horáček
• 6. Jaroslav Kokeš
• 7. Roman Zemlák

Bikiny ženy

• 1. Anh Doan Phuong
• 2. Danuše Horáková
• 3. Lucie Patricie Talafová
• 4. Lenka Penn
• 5. Michaela Prknová

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty