Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Nominace na Mistrovství České republiky
dětí, dorostu a juniorů 2011

Článek vydán 07. 06. 2011 - Informace svazu - zhlédnutí: 2968

Níže najdete seznam závodníků, kteří se nominovali do příslušných kategorií pro start na Mistrovství ČR dětí, dorostu a juniorů 2011. V přehledu jsou uvedeny kategorie, do kterých byla nutná nominace ať už z nižších soutěží (Mistrovství Čech nebo Mistrovství Moravy a Slezska) či přímým postupem z loňského Mistrovství ČR. Kategorie, pro které není nominace nutná (mladší dorost, dorostenky bodyfitness, fitness junioři, fitness juniorky, kulturistika juniorky) uvedeny níže samozřejmě nejsou.

Následující přehled není startovní listinou! Ta bude zveřejněna až po uzávěrce přihlášek, kterou musí odeslat všichni závodníci, kteří chtějí na soutěži startovat (viz propozice soutěže).


Starší dorost do 65 kg

  • Daniel Zahraj (FIT Darja Bohumín)
  • Tomáš Vlha Jalex (Team Krnov)
  • Kristian Troják (SK Pepa Centrum Opava)
  • Jiří Babka Fitness (Gym Vrábel)
  • Petr Kurečka (TJ Sokol Šumperk)
  • Tomáš Murčo (FC Karo Slavia Havířov)
  • Patrik Pazourek (SC Kaze Telč)
  • Jiří Švanda (SK Best Fitness Žďár n. S.)
  • Jan Hulák (Fitness Studio Louny)
  • Miloš Klesal (SKK Hrádek nad Nisou)
  • Štefan Šotter (SKK Hrádek nad Nisou)
  • Patrik Šnýdr (SKK Hrádek nad Nisou)

Starší dorost do 72 kg

  • Milan Kinc (ASK Blansko)
  • Dušan Slavík (ASK Blansko)
  • Jakub Prchal (Jalex Team Krnov)
  • Jiří Dvořák (ASK Blansko)
  • Dalibor Staš (Fitness Iva Orlová)
  • Jakub Zufalý (FIT Darja Bohumín)
  • Petr Gallivoda (Fitness Meteor Třemošná)
  • Tomáš Skřivánek (Fitness při CVČ Most)
  • David Varga (SKK Hrádek nad Nisou)
  • Vojtěch Urks (Fitness Meteor Třemošná)
  • Marek Toth (Fitness při CVČ Most)
  • Ondřej Bučko (Extrifit Gym Rumburk)

Starší dorost nad 72 kg

  • Štěpán Ševčík (ASK Blansko)
  • Radek Dočkal (MD posilovna Brno)
  • Daniel Hušek (Fitness Classic Železný Brod)
  • Jan Janoušek (Hardcore Gym Cheb)
  • Jan Souček (SKK Hrádek nad Nisou)
  • Martin Král (FC B+M Pelhřimov)

Bodyfitness juniorky

  • Marie Hudečková (SK správní chlapi Hlučín)
  • Kateřina Krásová (SK Pepa Centrum Opava)
  • Michaela Podnecká (TJ Agro Kolín - Fitness Club)
  • Petra Linková (SC Kaze Telč)
  • Ludmila Šircová (TJ Agro Kolín - Fitness Club)
  • Tereza Kalašová (Hit Fitness Flora Praha)
  • Monika Hlubková (Mega Fitness Praha)
  • Barbora Černáková (Fit Club Ludvík)

Junioři - klasická kulturistika

  • David Kabeláč (TJ Rožnov)
  • Štěpán Ševčík (ASK Blansko)
  • Adam Metzl (Jalex Team Krnov)
  • Miroslav Špaček (FC Karo Slavia Havířov)
  • Kristian Troják (SK Pepa Centrum Opava)
  • Michal Mrůzek (Bavaria Fitness Opava)
  • Filip Doliška (FC Karo Slavia Havířov)
  • Vojtěch Bořucký (SK Pepa Centrum Opava)
  • Petr Thoma (Fitness Meteor Třemošná)
  • Tomáš Skřivánek (Fitness při CVČ Most)
  • Roman Široký (Fit People Jihlava)

Junioři - kulturistika do 70 kg

  • Milan Kinc (ASK Blansko)
  • Dušan Slavík (ASK Blansko)
  • Jakub Prchal (Jalex Team Krnov)
  • Martin Juřík (SK Přerov)
  • Jiří Dvořák (ASK Blansko)
  • Jakub Zufalý (FIT Darja Bohumín)
  • Martin Rašner (In Fitness Agency M. Třebová)
  • Jan Konečný (SK Pepa Centrum Opava)
  • Lukáš Konečný (SK Pepa Centrum Opava)
  • Jindřich Musil (Fit People Jihlava)
  • Miloš Klesal (SKK Hrádek nad Nisou)
  • Ondřej Bučko (Extrifit Gym Rumburk)

Junioři - kulturistika do 77 kg

  • Jakub Dvořák (ASK Blansko)
  • Jonáš Lučný (Bavaria Fitness Opava)
  • Dalibor Staš (Fitness Iva Orlová)
  • Tomáš Voráč (ASK Blansko)
  • Marek Kubáň (SK Pepa Centrum Opava)
  • Jakub Adamčík (SK Pepa Centrum Opava)
  • Zbyněk Ščuglík (TJ Sokol Šumperk)
  • Petr Gallivoda (Fitness Meteor Třemošná)
  • David Varga (SKK Hrádek nad Nisou)
  • Jan Souček (SKK Hrádek nad Nisou)
  • Luboš Kuběnka (TJ Lanškroun)

Junioři - kulturistika nad 77 kg

  • Petr Šidlo (SKK Přerov-předmostí)
  • Jakub Valášek (MD posilovna Brno)
  • Radek Šafrán (Bavaria Fitness Opava)
  • Vojtěch Školník (Fitness Aminostar Praha)
  • Jakub Šedivý (PZ Gym Lužiny)
  • Michal Majer (Fitness Meteor Třemošná)
  • Daniel Karlíček (Fitness Meteor Třemošná)
  • Ladislav Landkamer (SC Kaze Telč)
  • Vojtěch Laibl (Fitness U Pešků Liberec)
  • Vojtěch Vraný (Fitness Meteor Třemošná)

Fitness dětí (chlapci)

    František Pavlík (SK Pepa Centrum Opava)

Fitness dětí (dívky do 11 let)

  • Barbora Slavíková (All Stars Fitness Team dětí Lužice)
  • Kateřina Knápková (All Stars Fitness Team dětí Lužice)
  • Kristýna Kubáňová (SK Pepa Centrum Opava)
  • Lenka Nejezchlebová (All Stars Fitness Team dětí Lužice)
  • Natálie Dvořáková (All Stars Fitness Team dětí Lužice)

Fitness dětí (dívky nad 11 let)

  • Tereza Králová (SK Pepa Centrum Opava)
  • Lucie Vagundová (All Stars Fitness Team dětí Lužice)
  • Veronika Srncová (All Stars Fitness Team dětí Lužice)
  • Pavla Králová (SK Pepa Centrum Opava)
Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty