Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR dětí, dorostu a juniorů 2011 - startovní listiny

Článek vydán 09. 06. 2011 - Informace svazu - zhlédnutí: 3354

V sobotu 11. června se v Brně koná mistrovství České republiky dětí, dorostu a juniorů 2011. Semifinále soutěže zahajuje v 10:30, finále ve 14:00.

Ze soutěže proběhne přímý přenos.


Startovní listiny

Dorostenky fitness

• 1. Kateřina Krásová

Dorostenky bodyfitness

• 1. Ludmila Šircová
• 2. Kateřina Krásová
• 3. Marie Hudečková

Mladší dorost kulturistika do 65 kg

• 1. Tomáš Vlha
• 2. Tomáš Römer
• 3. Lukáš Hollesch
• 4. Jiří Babka
• 5. Jan Šokala
• 6. Tomáš Murčo
• 7. Petr Nedabýlek

Mladší dorost kulturistika nad 65 kg

• 1. Josef Antoš
• 2. Filip Dolíška
• 3. Jakub Prchal
• 4. Vladimír Vacík
• 5. Milan Kinc

Starší dorost kulturistika do 65 kg

• 1. Jiří Babka
• 2. Kristian Troják
• 3. Petr Kurečka
• 4. Jiří Švanda
• 5. Patrik Pazourek
• 6. Tomáš Römer

Starší dorost kulturistika do 72 kg

• 1. Dušan Slavík
• 2. Jakub Zufalý
• 3. Petr Gallivoda
• 4. Dalibor Staš
• 5. Milan Kinc
• 6. Jiří Dvořák
• 7. Lukáš Hollesch

Starší dorost kulturistika nad 72 kg

• 1. Štěpán Ševčík
• 2. Daniel Hušek
• 3. Radek Dočkal

Bodyfitness juniorky

• 1. Ludmila Šircová
• 2. Tereza Kalašová
• 3. Petra Linková
• 4. Michaela Podnecká
• 5. Monika Hlubková
• 6. Marie Hudečková
• 7. Kateřina Krásová

Fitness juniorky

• 1. Ludmila Šircová
• 2. Kateřina Krásová

Kulturistika junioři do 70 kg

• 1. Milan Kinc
• 2. Dušan Slavík
• 3. Jakub Zufalý
• 4. Jiří Dvořák
• 5. Jan Konečný
• 6. Lukáš Konečný
• 7. Jindřich Musil
• 8. Martin Rašner

Kulturistika junioři do 77 kg

• 1. Daniel Karlíček
• 2. Jakub Dvořák
• 3. Tomáš Voráč
• 4. Jonáš Lučný
• 5. Petr Gallivoda
• 6. Marek Kubáň
• 7. Jakub Adamčík
• 8. Dalibor Staš

Kulturistika junioři nad 77 kg

• 1. Jakub Valášek
• 2. Michal Majer
• 3. Petr Šidlo
• 4. Ladislav Landkamer
• 5. Jakub Šedivý
• 6. Radek Šafrán
• 7. Vojtěch Školník

Klasická kulturistika junioři

• 1. Michal Mrůzek
• 2. Štěpán Ševčík
• 3. David Kabeláč
• 4. Adam Metzl
• 5. Kristian Troják
• 6. Vojtěch Bořucký
• 7. Petr Thoma

Fitness junioři

• 1. Filip Dolíška
• 2. Tomáš Murčo
• 3. Miroslav Špaček

Fitness dětí (dívky)

• 1. Lenka Nejezchlebová
• 2. Tereza Králová
• 3. Veronika Srncová
• 4. Pavla Králová
• 5. Lucie Vagundová
• 6. Kateřina Knápková
• 7. Barbora Slavíková
• 8. Kristýna Kubáňová

Fitness dětí (chlapci)

• 1. František Pavlík

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty