Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Žebříček oddílů SKFČR 2011
- kompletní za jarní sezónu

Článek vydán 11. 07. 2011 - Informace svazu - zhlédnutí: 2302

Níže najdete kompletní žebříčky oddílů Svazu kulturistiky a fitness České republiky, jejichž závodníci a závodnice se zúčastnili soutěží jarní sezóny v letošním roce. V tomto článku na Vás čekají kompletní žebříčky napříč všemi kategoriemi.


Kompletní žebříček oddílů po jarní sezóně 2011
(všechny kategorie)

p. oddíl body
1. ASK Blansko 288
2. SK Pepa Centrum Opava 248
3. Fitness Meteor Třemošná 123
4. Fit Klub Ludvík Praha 111
5. Jalex Team Krnov 101
6. Extrifit Gym Rumburk 95
7. FC Karo SK Havířov 88,5
8. Akademie Ronnie.cz 69
9. Ftinesscentrum Dobříš 67
10. FSC Kadaň 66
11. Hard Core Gym Fr. Lázně 65
12. Fitcentrum Dragon Ostrava 64
12. SK Best Fitness 64
14. SC KAZE Telč 62
15. TJ Tesla Brno 58
16. ALL Stars fitness tým Lužice 56
16. Big One Fitness Brno 56
18. FC Aura Plzeň 55
18. SK Přerov 55
20. Fitness při CVČ Most 51
21. FC TJ Agro Kolín 50
22. SKK Hrádek nad Nisou 47
23. Fitness Factory Jihlava 46
24. Fit people Jihlava 43
25. TJ Lanškroun 37
26. Profi studio Jablonicky 36
26. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 36
26. Fitness Iva Orlová 36
29. FIT Darja Bohumín 35
30. TJ Rožnov 32
30. City Fitness Centrum Hořice 32
32. SK Morava Kroměříž 31
32. SK Správní chlapi Hlučín 31
34. MD Posilovna Brno 30
35. TJ Sokol Moravská Třebová 29
36. T-Gym Uherské Hradiště 28
36. Tom´s gym - Boletice nad L. 28
38. Fitness Gym Vrábel Olomouc 27
39. Fitness U Pešků Liberec 25
40. Fitness Hard Core Praha 23
41. Fitness Slavia Praha 22
41. In Fitness Abency M.Třebová 22
43. Bavaria Fitness Opava 21
44. Fitness Aminostar Praha 20
45. Fitcentrum D+K Č. Kostelec 19
46. Queen Club Třinec 18
46. PZ Gym Lužiny 18
48. Fit Joh Svitavy 17
49. PURE Praha 16
49. Enviro Trend Praha 16
49. Mega Fitness Praha 16
52. FC Assen Ostrava 14
52. TJ Sokol Šumperk 14
54. Fitness Classic Železný Brod 13
55. SK Regulus Nový Jičín 12
55. TJ Lokomotiva Beroun 12
55. TJ Solkol Lanžhot 12
55. Body Fit Cl. Hr. Králové 12
55. FC I-R Club Pardubice 12
55. Delta Fitness Praha 12
61. Fitness Vel. Opatovice 11
61. SK Radoch Ostrava 11
61. Fitness centrum Aris 11
61. BBC Praha 11
61. SKK Přerov Předmostí 11
66. Arnold Club Otrokovice 10
66. SK Quatro fit Ostrava 10
68. FC Delfín Č. Budějovice 9
68. Fitness Studio Louny 9
70. TJ TŽ Třinec 8
71. Kovona Karviná 7,5
72. Queen Club Třinec 7
72. SKP Olympia Kutná Hora 7
74. FC Kolín 6
74. FC Jurys Ceský Těšín 6
74. Hardcore Gym Cheb 6
77. FC SKP Ústíí n.Labem 5
77. TJ Sokol České Budějovice 5
77. Fitness RAP Factory 5
77. SK Slavia Orlová 5
77. Remisport Odry 5
82. Urtica Kopřivnice 4
82. TJ Slavoj Tachov 4
82. TJ Slavoj Děčín 4
82. FC Pouzar Č. Budějovice 4
86. FC Blue Sun Brno 3
86. FC SKP Ústí n. Labem 3
86. Hit Fitness Flora Praha 3
86. FC B+M Pelhřimov 3
90. Welness Kladno 2

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty