Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

GP PEPA Opava 2011 - startovní listiny

Článek vydán 21. 10. 2011 - Informace svazu - zhlédnutí: 2396

V sobotu se ve víceúčelové hale v Opavě koná pohárová soutěž v kulturistice mužů a masters, klasické kulturistice, bodyfitness a bikiny žen a fitness dětí - GP PEPA Opava 2011.

Přinášíme startovní listiny přihlášených závodníků.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live!


Kulturistika muži do 80 kg

• 1. Luboš Chmelenský (Fitness Hard Core Praha)
• 2. Milan Bodlák (FC Aura Plzeň)
• 3. Miroslav Škadra

Kulturistika muži do 90 kg

• 1. Dušan Kraus (Big One Fitness Brno)
• 2. Martin Rezek (Profi - Gym Středokluky)
• 3. Martin Dajč (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Pavel Šerák (Extrifit Gym Rumburk)
• 5. Marius Kosior - Polsko
• 6. Tadas Blažys - Litva
• 7. Roman Kronberger - Rakousko

Kulturistika muži nad 90 kg

• 1. Marek Olejniczak - Polsko
• 2. Andrzej Kolodziejczyk - Polsko
• 3. Marian Čambal - Slovensko
• 4. Csaba Légrády - Maďarsko
• 5. Péter Molnár - Maďarsko

Kulturistika masters muži

• 1. Zbyněk Bulava (Body Land Ostrava)
• 2. Milan Bodlák (FC Aura Plzeň)
• 3. Ján Kaco - Slovensko (FC DYNAMIC Dolný Kubín)
• 4. Marius Balazinski - Polsko
• 5. Jakub Potocki - Polsko

Klasická kulturistika

• 1. Peter Antal - Slovensko (Kulturistický klub Žiar nad Hronom)
• 2. Aleš Zelinka (Fit klub Ludvík)
• 3. Roman Skalsky - Slovensko (Budo&Fitness gym Spiš. N. Ves)
• 4. Miloš Štefkovič - Slovensko (Ivetfit Nitra - Slovensko)
• 5. Jozef Greguš - Slovensko (Pro Bodybuilding Team Košice)
• 6. Jiří Heřman (Fit. Pouzar Č. Budejovice)
• 7. Vít Kotas (Profi Studo Jablonický Olomouc)
• 8. Luboš Kalina - Slovensko
• 9. Marius Balazinski - Polsko
• 10. Darius Minkevičius - Litva
• 11. Marius Arlauskas - Litva
• 12. Mark Pocak - Rakousko
• 13. Zlatko Piralić - Chorvatsko
• 14. Sandi Imerović - Chorvatsko

Bodyfitness ženy

• 1. Lenka Ferenčuková (Profi - Gym Středokluky)
• 2. Miroslava Kralovičová - Slovensko (Vassal Gym Bratislava)
• 3. Veronika Hlavatá - Slovensko (SP Styling Valča, SR)
• 4. Michaela Šrotířová (Pure Health a Fitness Praha)
• 5. Monika Musilová (TJ Tesla Brno)
• 6. Erika Riegerová - Slovensko (Fortuna Trnava, Slovensko)
• 7. Petra Urbánková (InCore Fitness Brno)
• 8. Adela Ondrejovičová - Slovensko (Fit. P+D Jarábek Trenčín)
• 9. Silvia Pavlisková - Slovensko
• 10. Alicja Klarkowska - Polsko
• 11. Magdalena Krajkowska - Polsko
• 12. Agnieszka Nawrocka - Polsko
• 13. Patrycja Kozyra - Polsko
• 14. Vilma Šalaševičiute - Litva
• 15. Renata Marcinkute - Litva
• 16. Vilma Račiene - Litva
• 17. Reminta Valaitiene - Litva
• 18. Adrijana Kiprijanoska - Rakousko
• 19. Zrinka Fišer - Chorvatsko
• 20. Veronika Blažev - Chorvatsko
• 21. Vanja Sajko - Chorvatsko
• 22. Eva Rusan - Chorvatsko

Bikiny ženy

• 1. Vladimíra Krásová (Solárium Fitness BBC Praha)
• 2. Tereza Kalašová (HIT fitness Flora Praha)
• 3. Stanislava Pizzatová (FC KARO Slavia Havířov)
• 4. Alexandra Škutová (FC KARO Slavia Havířov)
• 5. Jana Majerniková - Slovensko
• 6. Martina Struhačková Slovensko (VTJ Technika Lipt. Mikuláš)
• 7. Radka Prášková (Fitness Meteor Třemošná)
• 8. Zuzana Janoušková (Fitness Factory Jihlava)
• 9. Lucie Valihrachová (Fitness Factory Jihlava)
• 10. Katerina Čermáková (Fitness Factory Jihlava)
• 11. Michaela Hanzalová (V.I.P. GYM)
• 12. Nikola Weiterová - Slovensko (Petržalská posilka)
• 13. Ewa Zegan - Polsko
• 14. Evelina Dranseikaite - Litva
• 15. Kristina Karaliute - Litva
• 16. Olga Grinskis - Litva
• 17. Petra Redl - Rakousko

Fitness dětí (dívky)

• 1. Barbora Slavíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Kateřina Knápková (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Lucie Vagundová (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Natálie Dvořáková (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Lenka Nejezchlebová (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Veronika Srncová (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým dětí Lužice)
• 8. Tereza Králová - SK PEPA Centrum Opava
• 9. Kristýna Kubáňová - SK PEPA Centrum Opava
• 10. Alexandra Kepa - Polsko


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty