Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska
mužů a žen 2012 - startovní listiny

Článek vydán 19. 04. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 2772

V sobotu Vás srdečně zveme do Společenského domu v Lanškrouně na Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2012.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live!

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Závodníci označení zkoseným písmem prozatím nemají platný registrační průkaz pro rok 2012. Závodníci, za jejichž jménem je označení "MP3", poslali svoji nahrávku pro volnou sestavu elektronicky a nemusí tedy již na závody vozit hudbu na CD. Naopak, všichni závodníci, kteří mají volnou sestavu a nemají za svým jménem "MP3", musí hudbu pro volnou sestavu dovézt přímo s sebou na závody (na hudebním CD nebo ve formátu MP3).

Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni finalisté, v kategorii bikiny žen pak všechny závodnice. Dále na mistrovství ČR smí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku a případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR. Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ze které se nominoval z postupové soutěže (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistika muži, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky a opačně; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR (např. masters), kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace.

Kulturistika muži do 67,5 kg

• 1. Martin Kurka
• 2. Tobola Lukáš
• 3. Michal Volf (MP3)

Kulturistika muži do 75 kg

• 1. Petr Havlík
• 2. Josef Hrubý
• 3. Luboš Kuběnka
• 4. Lubomír Mrňka
• 5. Marek Škodák

Kulturistika muži do 82,5 kg

• 1. René Gorol
• 2. Jiří Holásek
• 3. Martin Novotný
• 4. Miloš Růžička
• 5. Miroslav Trnečka

Kulturistika muži do 90 kg

• 1. Jiří Chládek
• 2. Rostislav Čech
• 3. Jan Machač (MP3)

Kulturistika muži nad 90 kg

• 1. Jakub Caha (MP3)
• 2. Jan Navrátil
• 3. Martin Polák

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Marek Augusta
• 2. Roman Hudeczek
• 3. Petr Kadlec

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Petr Bahník
• 2. Tomáš Hlava
• 3. Michal Švestka

Bodyfitness ženy do 160 cm

• 1. Lucie Demčáková
• 2. Martina Hrubá
• 3. Miroslava Kalábová
• 4. Iveta Munduchová

Bodyfitness ženy do 164 cm

• 1. Simona Mročková
• 2. Jitka Šnerchová
• 3. Pavlína Tejklová

Bodyfitness ženy nad 164 cm

• 1. Hana Komárková
• 2. Eva Konůpková
• 3. Monika Musilová
• 4. Aneta Pokorná
• 5. Michaela Růžičková
• 6. Denisa Šťastná
• 7. Barbora Zavrtálková

Bikiny ženy

• 1. Kateřina Číhalová
• 2. Beata Dohnanská
• 3. Zdeňka Frýbertová
• 4. Jana Gruberová
• 5. Vendula Kůlková
• 6. Michaela Masslová
• 7. Sandra Meliu
• 8. Anna Schmidtová
• 9. Sára Sluková
• 10. Zlatka Stejskalová
• 11. Kristýna Šrámková


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty