Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Důležité informace pro závodníky před mistrovstvím ČR mužů, žen, párů a masters 2012

Článek vydán 23. 04. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 2347

V sobotu a v neděli 28. a 29. dubna 2012 se ve Žďáře nad Sázavou koná Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters v kulturistice, fitness, bodyfitness a bikiny. Informace v tomto článku jsou určeny pro všechny zájemce o start.

Každý závodník se musí přihlásit

Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni finalisté, v kategorii bikiny žen pak všechny závodnice. Dále na mistrovství ČR smí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku a případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR. Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ze které se nominoval z postupové soutěže (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistika muži, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky a opačně; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR (např. masters, smíšené páry, fitness atd.), kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace. Pro všechny závodníky, kteří chtějí na mistrovství ČR startovat, ale bez výjimky platí, že se musí dopředu přihlásit! Elektronické přihlášky jsou dostupné zde: www.skfcr.cz/prihlasky. Samotná nominace z postupové soutěže není automatickou přihláškou!

Prezentace (pozor, změna!)

Prezentace všech závodníků proběhne v sobotu 28. 4. od 9:00 do 11:00 (tak, jak bylo původně avizováno), závodnice kategorií bikiny se ale mohou prezentovat také až v neděli a to od 10:00 do 10:30. Podrobný časový plán v tomto článku.

Kdo se může přihlásit?

Obecné podmínky startu byly vyjmenovány o dva odstavce výše, pro start na soutěži je pak nutné mít platný registrační průkaz a osobní doklad (např. občanský průkaz). Kompletní seznam závodníků, kteří si v kategoriích, kde je nutná nominace, vybojovali právo startu, najdete níže.

V případě jakýchkoliv nejasností kontaktujte sekretariát SKFČR na e-mailu sekretariat@skfcr.cz.


Pozor, seznam níže není startovní listinou, jedná se jen o seznam závodníků,
kteří se do kategorií, kde je to podmínkou, nominovali!


Bodyfitness ženy do 160 cm

jméno oddíl nar.
Barbora Kosinová Akademie Ronnie.cz 1983
Iveta Munduchová Fitness Factory Jihlava 1988
Miroslava Kalábová Fitness Factory Jihlava 1980
Veronika Zubačová Hard Core Gym Františkovy Lázně 1978

Bodyfitness ženy do 164 cm

jméno oddíl nar.
Jaroslava Brzáková Cardiofitness II. 1971
Jitka Šnerchová Caesar Fitness Nový Jičín 1978
Kateřina Měřínská Big 1 Fitness Brno 1978
Lucie Demčáková Fitness Factory Jihlava 1983
Milena Koudelková Fitnesscentrum Dobříš 1974
Pavlína Tejklová MD Fitness Lanškroun 1986
Simona Mročková SK Quatro fitness Ostrava 1981

Bodyfitness ženy nad 164 cm

jméno oddíl nar.
Aneta Pokorná Fitness Factory Jihlava 1989
Denisa Šťastná Fitpeople Jihlava 1987
Eva Konůpková Fitness Factory Jihlava 1985
Eva Vlachová Mega Fitness Praha 1980
Eva Vomáčková TJ Sokol Kostelec nad Černými Lesy 1977
Gabriela Gabrielová Sportcentrum Cheb 1975
Hana Komárková Fitness Velké Opatovice 1979
Jitka Čtvrtečková Sport centrum Topas Neratovice 1978
Michaela Růžičková OS Wellness 2000 Vyškov 1980
Michaela Šrotířová Pure Health Fitness 1978
Monika Musilová TJ Tesla Brno 1983
Radka Luptáková Fitnesscentrum Dobříš 1988
Renata Ticháčková Sportcentrum Delfín ČB 1981
Šárka Pícková Akademie Ronnie.cz 1985

Bikiny (na M ČR dvě kategorie)

jméno oddíl nar.
Anna Schmidtová Fitness Factory Jihlava 1991
Beata Dohnanská FC KARO Slavia Havířov 1988
Eva Nutilová Profi Gym Středokluky 1975
Jana Gruberová Fitness Factory Jihlava 1974
Julie Wohaková Hit Fitness Flora 1980
Kateřina Číhalová Fitness Factory Jihlava 1985
Kristýna Šrámková Fitness Factory Jihlava 1990
Lucie Patricie Talafová Envirotrend Praha 1985
Michaela Masslová InCore Fitness Brno 1988
Petra Kolářová Fitcentrum R5 Praha 1982
Radka Prášková Fitness Meteor Třemošná 1984
Sandra Meliu Jalex Team Krnov 1990
Sára Sluková Best Fitness Žďár nad Sázavou 1981
Valeriya Peršina Delta Fitness Praha 1985
Vendula Kůlková Fitness Factory Jihlava 1986
Veronika Lasíková SK PEPA centrum Opava 1982
Veronika Mažárová Sportcentrum Cheb 1979
Vladimíra Krásová BBC Praha 1986
Zdeňka Frýbertová FC Hotel International Brno 1975
Zlatka Stejskalová MD Fitness Lanškroun 1981

Klasická kulturistika muži do 180 cm

jméno oddíl nar.
Bohumil Štěpánek Fit centrum D & K Červený Kostelec 1975
Filip Doliška FC KARO Slavia Havířov 1993
Ladislav Thun K. B. Lanškroun 1956
Luděk Jiráček PeVan Gym Team Sedlčany 1978
Marcel Branda Akademie Ronnie.cz 1986
Marek Augusta Best Fitness Žďár nad Sázavou 1973
Pavel Bartoníček Fitness sport klub Kadaň 1972
Petr Kadlec Fitness 3000 Brno 1976
Petr Michek Extrifit Gym Rumburk 1981
Petr Mohyla SK Radoch Ostrava Poruba 1972
Roman Hudeczek Bodyland Ostrava 1984

Klasická kulturistika muži nad 180 cm

jméno oddíl nar.
Josef Čamra Akademie Ronnie.cz 1985
Ladislav Nový Profi Fitness Eva 1986
Michal Švestka MD Fitness Lanškroun 1985
Pavel Samek Fitness Aminostar Praha 1979
Petr Bahník Best Fitness Žďár nad Sázavou 1983
Stanislav Man Cardiofitness II. 1985
Tomáš Hlava MD Fitness Lanškroun 1988
Tomáš Chudoba Fit klub Ludvík 1982
Vít Sahula Delta Fitness Praha 1991
Boris Orava Fitness Korzo Šumperk 1985

Kulturistika muži do 67,5 kg

jméno oddíl nar.
Martin Kurka SK PEPA Centrum Opava 1991
Michal Volf Fit Joh Svitavy 1978
Tomáš Kocourek Fitpeople Jihlava 1988
Tomáš Murčo FC KARO Slavia Havířov 1996

Kulturistika muži do 75 kg

jméno oddíl nar.
Josef Hrubý ASK Blansko 1962
Lubomír Mrňka SK Slavia Orlová 1985
Luboš Chmelenský Fitness Hard Core Praha 1988
Luboš Kuběnka MD Fitness Lanškroun 1990
Marek Škodák Fitness Centrum Iva Orlová 1979
Michal Šáda Fitnesscentrum Dobříš 1985
Miloš Růžička SK Morava Kroměříž 1977
Patrik Horský PeVan Gym Team Sedlčany 1988
Petr Cihlář PZ Gym Praha 1979
Petr Havlík TJ Slovan Moravská Třebová 1968
Radek Kosek Best Fitness Žďár nad Sázavou 1978

Kulturistika muži do 82,5 kg

jméno oddíl nar.
Aleš Zelinka Fit klub Ludvík 1985
David Plachý Fitness při CVČ Most 1974
Filip Grznár Fitness Meteor Třemošná 1985
Jakub Antalík Survival Team 1986
Jaroslav Havel Extrifit Gym Rumburk 1960
Jiří Holásek Metal Gym Moravská Třebová 1985
Martin Novotný Urtica Kopřivnice 1978
Milan Bodlák FC Aura Plzeň 1952
Miroslav Trnečka Metal Gym Moravská Třebová 1975
René Gorol Bodyland Ostrava 1990

Kulturistika muži do 90 kg

jméno oddíl nar.
Jan Kubík SK PEPA centrum Opava 1973
Jan Machač TJ Valašské Meziříčí 1981
Jiří Chládek MD Fitness Lanškroun 1966
Jiří Schäfer Fit klub Ludvík 1971
Josef Kadeřábek Extrifit Gym Rumburk 1987
Josef Kašpar FC Aura Plzeň 1977
Michal Kičák Hard Core Gym Františkovy Lázně 1987
Michal Trykar FC Aura Plzeň 1974
Rostislav Čech TJ Spartak Třebíč 1974
Rudolf Pinkas Fitness U Pešků Liberec 1976

Kulturistika muži nad 90 kg

jméno oddíl nar.
David Frýba Posilovna SA Jičín 1978
Jakub Caha SC KAZE Telč 1988
Jan Navrátil MD Fitness Lanškroun 1974
Jiří Lasík SK PEPA centrum Opava 1979
Lukáš Hnátko Posilovna SA Jičín 1979
Martin Polák SK Quatro Fitness Ostrava 1983
Petr Soukup Akademie Ronnie.cz 1971
Radim Kučera Fitcentrum R5 Praha 1978

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty