Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR mužů, žen, párů
a masters 2012 - startovní listiny

Článek vydán 26. 04. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 3445

Níže najdete startovní listiny pro víkendové Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters v kulturistice, fitness, bodyfitness a bikiny pro rok 2012, které se koná ve Žďáru nad Sázavou.

Závodníci, za jejichž jménem je označení "MP3", poslali svoji nahrávku pro volnou sestavu elektronicky a nemusí tedy již na závody vozit hudbu na CD. Naopak, všichni závodníci, kteří mají volnou sestavu a nemají za svým jménem "MP3", musí hudbu pro volnou sestavu dovézt přímo s sebou na závody (na hudebním CD nebo ve formátu MP3).

Přihlášky do kategorie kulturistiky párů je možné podávat i v den soutěže při prezentaci. V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností kontaktujte sekretariát SKFČR, a to nejlépe prostřednictvím e-mailové adresy sekretariat@skfcr.cz.


Kulturistika muži do 67,5 kg

• 1. Petr Havlík (TJ Slovan Moravská Třebová)
• 2. Martin Kurka (SK PEPA centrum Opava) (MP3)
• 3. Tomáš Murčo (FC KARO Slavia Havířov)
• 4. Michal Volf (Fit Joh Svitavy)

Kulturistika muži do 75 kg

• 1. Luboš Chmelenský (Fitness Hard Core Praha)
• 2. Patrik Horský (PeVan Gym Team Sedlčany) (MP3)
• 3. Josef Hrubý (ASK Blansko)
• 4. Luboš Kuběnka (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
• 6. Michal Šáda (Fitnesscentrum Dobříš)
• 7. Marek Škodák (Fitness Centrum Iva Orlová)

Kulturistika muži do 82,5 kg

• 1. Jakub Antalík (Survival Team) (MP3)
• 2. Milan Bodlák (FC Aura Plzeň)
• 3. René Gorol (Bodyland Ostrava)
• 4. Jiří Holásek (Metal Gym Moravská Třebová)
• 5. Josef Kadeřábek (Extrifit Gym Rumburk)
• 6. Martin Novotný (Urtica Kopřivnice)
• 7. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• 8. Aleš Zelinka (Fit klub Ludvík)

Kulturistika muži do 90 kg

• 1. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Rostislav Čech (TJ Spartak Třebíč)
• 3. Josef Kašpar (FC Aura Plzeň)
• 4. Jan Machač (TJ Valašské Meziříčí) (MP3)
• 5. Rudolf Pinkas (Fitness U Pešků Liberec)
• 6. Jiří Schäfer (Fit klub Ludvík)
• 7. Michal Trykar (FC Aura Plzeň) (MP3)

Kulturistika muži nad 90 kg

• 1. Jakub Caha (SC KAZE Telč)
• 2. David Frýba (Posilovna SA Jičín)
• 3. Lukáš Hnátko (Posilovna SA Jičín) (MP3)
• 4. Radim Kučera (Fitcentrum R5 Praha)
• 5. Jan Navrátil (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Martin Polák (SK Quatro Fitness Ostrava)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Pavel Bartoníček (Fitness sport klub Kadaň)
• 2. Marcel Branda (Akademie Ronnie.cz) (MP3)
• 3. Roman Hudeczek (Bodyland Ostrava)
• 4. Luděk Jiráček (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 5. Petr Kadlec (Fitness 3000 Brno)
• 6. Petr Mohyla (SK Radoch Ostrava Poruba)
• 7. Bohumil Štěpánek (Fit centrum D & K Červený Kostelec) (MP3)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Petr Bahník (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 2. Tomáš Chudoba (Fit klub Ludvík)
• 3. Josef Čamra (Akademie Ronnie.cz) (MP3)
• 4. Tomáš Hlava (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Stanislav Man (Cardiofitness II.)
• 6. Boris Orava (Fitness Korzo Šumperk)
• 7. Michal Švestka (MD Fitness Lanškroun)

Fitness ženy

• 1. Jitka Raclavská (M.D. Posilovna Brno)
• 2. Denisa Šťastná (Fitpeople Jihlava) (MP3)

Fitness muži

• 1. Tomáš Murčo (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Ondřej Ságner (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Lukáš Špaček (FC KARO Slavia Havířov)

Kulturistika ženy

• 1. Eva Horňáková (V.I.P. GYM České Budějovice)
• 2. Lucie Limbrunnerová (Fitnesscentrum Duna Děčín)
• 3. Lenka Mrkvová (Fitcentrum Dragon)
• 4. Ludmila Šircová (Fitness Club TJ Agro Kolín) (MP3)

Kulturistika ženy masters

• 1. Eva Horňáková (V.I.P. GYM České Budějovice)
• 2. Kateřina Sovová (Gym Blue Sun)

Bodyfitness ženy do 160 cm

• 1. Miroslava Kalábová (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Barbora Kosinová (Akademie Ronnie.cz)
• 3. Iveta Munduchová (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Veronika Zubačová (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Bodyfitness ženy do 164 cm

• 1. Jaroslava Brzáková (Cardiofitness II.)
• 2. Lucie Demčáková (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Milena Koudelková (Fitnesscentrum Dobříš)
• 4. Simona Mročková (SK Quatro fitness Ostrava)
• 5. Jitka Šnerchová (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 6. Pavlína Tejklová (MD Fitness Lanškroun)

Bodyfitness ženy nad 164 cm

• 1. Jitka Čtvrtečková (Sport centrum Topas Neratovice)
• 2. Gabriela Gabrielová (Sportcentrum Cheb)
• 3. Eva Konůpková (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Monika Musilová (TJ Tesla Brno)
• 5. Šárka Pícková (Akademie Ronnie.cz)
• 6. Aneta Pokorná (Fitness Factory Jihlava)
• 7. Michaela Růžičková (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 8. Denisa Šťastná (Fitpeople Jihlava)
• 9. Eva Vlachová (Mega Fitness Praha)
• 10. Eva Vomáčková (TJ Sokol Kostelec nad Černými Lesy)

Bodyfitness ženy masters nad 35 let

• 1. Jaroslava Brzáková (Cardiofitness II.)
• 2. Radmila Grešová (SK Přerov)
• 3. Milena Koudelková (Fitnesscentrum Dobříš)
• 4. Maryla Kubiena (Profi Fitness Jurys Český Těšín)
• 5. Eva Vomáčková (TJ Sokol Kostelec nad Černými Lesy)

Kulturistika smíšené páry

• 1. Pavlína Tejklová a Tomáš Hlava (MD Fitness Lanškroun)
• další páry se mohou nahlásit v den konání soutěže

Kulturistika masters muži - 40 - 50 let - do 80 kg

• 1. Pavel Bartoníček (Fitness sport klub Kadaň)
• 2. Petr Havlík (TJ Slovan Moravská Třebová)
• 3. Petr Kukal (Fitness Club TJ Agro Kolín)

Kulturistika masters muži - 40 - 50 let - nad 80 kg

• 1. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Richard Kobr (TJ Lokomotiva Beroun)
• 3. Jiří Schäfer (Fit klub Ludvík)
• 4. Michal Sedláček (TJ Lokomotiva Beroun)
• 5. Rudolf Wolny (TJ TŽ Třinec)

Kulturistika masters muži - 50 - 60 let

• 1. Blahoslav Dohnal (Fitness Club TJ Agro Kolín) (MP3)
• 2. Josef Hrubý (ASK Blansko)
• 3. Manfred Jakl (City Fitness Centrum Hořice)
• 4. Ladislav Thun (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 5. Slavomír Titěra (Fit Club Wendy Liběchov)
• 6. Kamil Vodecký (SK Správní chlapi Hlučín)

Kulturistika masters muži - nad 60 let

• 1. Milan Bodlák (FC Aura Plzeň)
• 2. Vladimír Dostál (Extrifit Gym Rumburk)
• 3. Jiří Faflík (FC SKP Ústí nad Labem)
• 4. Jaroslav Kokeš (FSC Kadaň)

Bikiny ženy (do 168 cm)

• 1. Kateřina Číhalová (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Beata Dohnanská (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Jana Gruberová (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Vendula Kůlková (Fitness Factory Jihlava)
• 5. Michaela Masslová (InCore Fitness Brno)
• 6. Eva Nutilová (Profi Gym Středokluky)
• 7. Sára Sluková (Best Fitness Žďár nad Sázavou)

Bikiny ženy (nad 168 cm)

• 1. Petra Kolářová (Fitcentrum R5 Praha)
• 2. Vladimíra Krásová (BBC Praha)
• 3. Valeriya Peršina (Delta Fitness Praha)
• 4. Radka Prášková (Fitness Meteor Třemošná)
• 5. Anna Schmidtová (Fitness Factory Jihlava)
• 6. Zlatka Stejskalová (MD Fitness Lanškroun)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty