Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR mužů, žen, párů
a masters 2012 - výsledky

Článek vydán 30. 04. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 4500

Níže naleznete kompletní výsledky Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters v kulturistice, fitness, bodyfitness a bikiny pro rok 2012, které se konalo v sobotu a v neděli 28. a 29. dubna ve Žďáru nad Sázavou.


Bodyfitness ženy do 160 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 27 Veronika Zubačová Hard Core Gym Františkovy Lázně 1978 159 3 3 3 9
2. 23 Iveta Munduchová Fitness Factory Jihlava 1988 157 7 7 7 21
3. 35 Barbora Kosinová Akademie Ronnie.cz 1983 160 9 10 8 27
4. 71 Miroslava Kalábová Fitness Factory Jihlava 1980 158 11 10 12 33

Bodyfitness ženy do 164 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 18 Pavlína Tejklová MD Fitness Lanškroun 1986 163 6 5 5 16
2. 17 Milena Koudelková Fitnesscentrum Dobříš 1974 164 6 6 6 18
3. 45 Jitka Šnerchová Caesar Fitness Nový Jičín 1978 162 9 9 9 27
4. 89 Simona Mročková SK Quatro fitness Ostrava 1981 163 9 10 10 29
5. 46 Lucie Demčáková Fitness Factory Jihlava 1983 162 15 15 15 45
6. 32 Jaroslava Brzáková Cardiofitness II. 1971 163 18 18 18 54

Bodyfitness ženy nad 164 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 24 Michaela Růžičková OS Wellness 2000 Vyškov 1980 166 3 3 3 9
2. 92 Eva Vomáčková TJ Sokol Kostelec nad Č. Lesy 1977 172 6 6 6 18
3. 79 Denisa Šťastná Fitpeople Jihlava 1987 168 10 11 13 34
4. 159 Šárka Pícková Akademie Ronnie.cz 1985 171 14 11 10 35
5. 16 Monika Musilová TJ Tesla Brno 1983 171 12 12 11 35
6. 66 Aneta Pokorná Fitness Factory Jihlava 1989 169 21 18 18 57
7. 2 Gabriela Gabrielová Sportcentrum Cheb 1975 170 18 21 - 39
8. 51 Eva Konůpková Fitness Factory Jihlava 1985 176 24 26 - 50
9. 20 Eva Vlachová Mega Fitness Praha 1980 176 27 24 - 51
10. 86 Jitka Čtvrtečková Sport centrum Topas Neratovice 1978 173 30 30 - 60

Při vyhlašování na soutěži došlo k chybě, kdy byla Šárka Pícková vyhlášena na 5. místě a Monika Musilová na místě 4. Vzhledem k rovnosti jejich bodů však mělo o pořadí rozhodnout nižší skóre ve finále, tzn. správné umístění je Šárka Pícková na 4. místě a Monika Musilová na místě 5. Za tuto chybu se velmi omlouváme.

Bodyfitness ženy masters nad 35 let

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 92 Eva Vomáčková TJ Sokol Kostelec nad Č. Lesy 1977 172 3 3 3 9
2. 17 Milena Koudelková Fitnesscentrum Dobříš 1974 164 6 6 6 18
3. 73 Maryla Kubiena Profi Fitness Jurys Český Těšín 1973 164 9 9 9 27
4. 32 Jaroslava Brzáková Cardiofitness II. 1971 163 12 12 12 36

Bodyfitness ženy - absolutní vítězka

p. č. jméno klub / stát nar. výš.
1. 24 Michaela Růžičková OS Wellness 2000 Vyškov 1980 166


Fitness ženy

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 75 Jitka Raclavská M.D. Posilovna Brno 1981 156 3 3 3 9
2. 79 Denisa Šťastná Fitpeople Jihlava 1987 167 6 6 6 18

Fitness muži

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 39 Lukáš Špaček FC KARO Slavia Havířov 1988 179 3 5 3 11
2. 84 Ondřej Ságner Fitness Factory Jihlava 1985 181 7 4 6 17
3. 43 Tomáš Murčo FC KARO Slavia Havířov 1996 169 8 9 9 26

Kulturistika ženy

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 162 Lenka Mrkvová Fitcentrum Dragon 1982 61 3 4 6 10
2. 61 Lucie Limbrunnerová Fitnesscentrum Duna Děčín 1970 63 6 6 12 18
3. 160 Eva Horňáková V.I.P. GYM České Budějovice 1963 76 10 9 18 27
4. 52 Ludmila Šircová Fitness Club TJ Agro Kolín 1993 59 11 12 24 36

Kulturistika ženy masters

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 61 Lucie Limbrunnerová Fitnesscentrum Duna Děčín 1970 63 3 3 6 9
2. 157 Kateřina Sovová Gym Blue Sun 1971 50 8 9 12 21
3. 160 Eva Horňáková V.I.P. GYM České Budějovice 1963 76 7 6 18 24

Kulturistika smíšené páry

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
-. - Pavlína Tejklová
a Tomáš Hlava
MD Fitness Lanškroun - - - - - -

Bikiny ženy do 168 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. celk.
1. 8 Jana Gruberová Fitness Factory Jihlava 1974 164 6 5 11
2. 135 Veronika Lasíková SK PEPA Opava 1982 165 9 9 18
3. 3 Beata Dohnanská FC KARO Slavia Havířov 1988 168 10 9 19
4. 72 Julie Wohanková Hit Fitness Flora Praha 1980 164 13 10 23
5. 142 Michaela Masslová InCore Fitness Brno 1990 163 14 11 25
6. 11 Kateřina Číhalová Fitness Factory Jihlava 1985 163 17 16 33
7. 87 Eva Nutilová Profi Gym Středokluky 1975 165 19 - 19
8. 78 Sára Sluková Best Fitness Žďár n. Sáz. 1981 163 24 - 24
9. 124 Zlatka Stejskalová MD Fitness Lanškroun 1981 167 26 - 26
10. 127 Vendula Kůlková Fitness Factory Jihlava 1986 165 28 - 28

Bikiny ženy nad 168 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. celk.
1. 80 Vladimíra Krásová BBC Praha 1986 173 3 3 6
2. 103 Valeriya Peršina Delta Fitness Praha 1985 168 9 7 16
3. 82 Radka Prášková Fitness Meteor Třemošná 1984 172 9 8 17
4. 96 Anna Schmidtová Fitness Factory Jihlava 1991 177 12 13 25
5. 102 Petra Kolářová Fitcentrum R5 Praha 1982 173 12 13 25

Bikiny ženy - absolutní vítězka

p. č. jméno klub / stát nar. výš.
1. 80 Vladimíra Krásová BBC Praha 1986 173


Klasická kulturistika muži do 180 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 1 Bohumil Štěpánek Fit centrum D & K Č. Kostelec 1975 180 84 6 5 10 15
2. 15 Marcel Branda Akademie Ronnie.cz 1986 174 76 3 7 10 17
3. 63 Roman Hudeczek Bodyland Ostrava 1984 178 77 9 10 18 28
4. 25 Pavel Bartoníček Fitness sport klub Kadaň 1972 173 76 12 9 24 33
5. 4 Luděk Jiráček PeVan Gym Team Sedlčany 1978 180 81 15 15 30 45
6. 50 Petr Kadlec Fitness 3000 Brno 1976 179 71 18 18 36 54
7. 56 Petr Mohyla SK Radoch Ostrava Poruba 1972 175 74 21 - - 21

Klasická kulturistika muži nad 180 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 30 Boris Orava Fitness Korzo Šumperk 1985 184 90 3 3 6 9
2. 22 Tomáš Hlava MD Fitness Lanškroun 1988 181 83 6 6 14 20
3. 94 Petr Bahník Best Fitness Žďár n. Sáz. 1983 182 88 9 9 18 27
4. 33 Josef Čamra Akademie Ronnie.cz 1985 185 85 13 12 28 40
5. 49 Tomáš Chudoba Fit klub Ludvík 1982 181 81 15 15 28 43
6. 34 Stanislav Man Cardiofitness II. 1985 183 82 18 17 32 49
7. 90 Michal Švestka MD Fitness Lanškroun 1985 186 85 21 - - 21


Kulturistika masters muži
40 - 50 let - do 80 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 163 Petr Havlík TJ Slovan Moravská Třebová 1968 67 3 3 6 9
2. 25 Pavel Bartoníček Fitness sport klub Kadaň 1972 76 6 6 12 18
3. 168 Petr Kukal Fitness Club TJ Agro Kolín 1970 76 9 9 18 27

Kulturistika masters muži
40 - 50 let - nad 80 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 28 Jiří Schäfer Fit klub Ludvík 1971 85 3 3 6 9
2. 31 Jiří Chládek MD Fitness Lanškroun 1966 85 6 6 12 18
3. 169 Richard Kobr TJ Lokomotiva Beroun 1969 94 9 9 18 27
4. 167 Rudolf Wolny TJ TŽ Třinec 1968 92 13 12 26 38
5. 6 Michal Sedláček TJ Lokomotiva Beroun 1965 85 13 15 30 45

Kulturistika masters muži
50 - 60 let

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 158 Josef Hrubý ASK Blansko 1962 70 3 3 6 9
2. 154 Blahoslav Dohnal Fitness Club TJ Agro Kolín 1959 74 6 7 12 19
3. 60 Ladislav Thun Kulturistika a bodyfitness Lanškroun 1956 78 9 8 18 26
4. 53 Kamil Vodecký SK Správní chlapi Hlučín 1960 81 12 12 24 36
5. 47 Slavomír Titěra Fit Club Wendy Liběchov 1960 75 15 15 30 45

Kulturistika masters muži
nad 60 let

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 44 Milan Bodlák FC Aura Plzeň 1952 79 3 3 6 9
2. 21 Vladimír Dostál Extrifit Gym Rumburk 1946 81 6 6 12 18
3. 19 Jaroslav Kokeš FSC Kadaň 1949 73 9 10 18 28
4. 152 Jiří Faflík FC SKP Ústí nad Labem 1948 84 12 11 24 35

Kulturistika masters - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. váha
1. 28 Jiří Schäfer Fit klub Ludvík 1971 85


Kulturistika muži do 67,5 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 163 Petr Havlík TJ Slovan Moravská Třebová 1968 67 3 3 6 9
2. 26 Michal Volf Fit Joh Svitavy 1978 64 6 6 12 18
3. 69 Martin Kurka SK PEPA centrum Opava 1991 67 9 9 18 27
4. 43 Tomáš Murčo FC KARO Slavia Havířov 1996 59 12 12 24 36

Kulturistika muži do 75 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 155 Miloš Růžička SK Morava Kroměříž 1977 74 3 4 6 10
2. 158 Josef Hrubý ASK Blansko 1962 70 6 6 14 20
3. 36 Patrik Horský PeVan Gym Team Sedlčany 1988 73 9 13 18 31
4. 170 Michal Šáda Fitnesscentrum Dobříš 1985 72 13 9 24 33
5. 65 Luboš Chmelenský Fitness Hard Core Praha 1988 72 15 15 30 45
6. 77 Luboš Kuběnka MD Fitness Lanškroun 1990 72 18 17 36 53
7. 151 Marek Škodák Fitness Centrum Iva Orlová 1979 74 21 - - 21

Kulturistika muži do 82,5 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 62 René Gorol Bodyland Ostrava 1990 81 4 3 6 9
2. 48 Jakub Antalík Survival Team 1986 81 5 7 12 19
3. 38 Aleš Zelinka Fit klub Ludvík 1985 78 9 8 20 28
4. 29 Josef Kadeřábek Extrifit Gym Rumburk 1987 82 11 12 20 32
5. 166 Josef Kašpar FC Aura Plzeň 1977 79 15 14 30 44
6. 54 Martin Novotný Urtica Kopřivnice 1978 81 18 18 36 54
7. 44 Milan Bodlák FC Aura Plzeň 1952 79 21 - - 21
8. 153 Miroslav Trnečka Metal Gym Moravská Třebová 1975 77 24 - - 24
9. 5 Jiří Holásek Metal Gym Moravská Třebová 1985 76 27 - - 27

Kulturistika muži do 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 28 Jiří Schäfer Fit klub Ludvík 1971 85 4 3 6 9
2. 37 Jan Machač TJ Valašské Meziříčí 1981 85 7 7 12 19
3. 64 Michal Trykar FC Aura Plzeň 1974 82 8 8 18 26
4. 161 Michal Kičák Hard Core Františkovy Lázně 1987 86 15 14 26 40
5. 40 Rudolf Pinkas Fitness U Pešků Liberec 1976 89 13 14 28 42
6. 31 Jiří Chládek MD Fitness Lanškroun 1966 85 18 17 34 51
7. 76 Rostislav Čech TJ Spartak Třebíč 1974 88 20 - - 20

Kulturistika muži nad 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 165 Martin Polák SK Quatro Fitness Ostrava 1983 94 3 3 6 9
2. 41 David Frýba Posilovna SA Jičín 1978 108 8 8 12 20
3. 67 Jakub Caha SC KAZE Telč 1988 98 9 7 20 27
4. 58 Lukáš Hnátko Posilovna SA Jičín 1979 96 11 12 20 32
5. 97 Jan Navrátil MD Fitness Lanškroun 1974 91 15 15 30 45
6. 59 Radim Kučera Fitcentrum R5 Praha 1978 112 18 18 36 54
-. 169 Richard Kobr Lokomotiva Beroun 1969 94 - - - -

Kulturistika muži - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. výš.
1. 30 Boris Orava Fitness Korzo Šumperk 1985 184


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty