Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech dětí,
dorostu a juniorů 2012 - startovní listiny

Článek vydán 24. 05. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 2832

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků Mistrovství Čech dětí, dorostu a juniorů 2012.

Závodníci, za jejichž jménem je označení "MP3", poslali svoji nahrávku pro volnou sestavu elektronicky a nemusí tedy již na závody vozit hudbu na CD. Naopak, všichni závodníci, kteří mají volnou sestavu a nemají za svým jménem "MP3", musí hudbu pro volnou sestavu dovézt přímo s sebou na závody (na hudebním CD nebo ve formátu MP3).

Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni finalisté, v kategorii fitness dětí pak všichni závodníci. Dále na mistrovství ČR smí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku a případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR. Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ze které se nominoval z postupové soutěže (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistika juniorů, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky juniorů a opačně; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR (např. fitness juniorů), kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace.


Starší dorost - kulturistika do 65 kg

  • 1. Michael Hartman (Sportstudio Takis Příbram) (MP3)
  • 2. Lukáš Hochwalder (Tom "S" Gym Děčín)
  • 3. Jan Hulák (Fitness studio Louny)
  • 4. Lukáš Kobrle (SC Kaze Telč)
  • 5. Patrik Šnýdr (SKK Hrádek nad Nisou)
  • 6. Štefan Šotter (SKK Hrádek nad Nisou)

Starší dorost - kulturistika do 72 kg

  • 1. Saša Asauljak (SKK Hrádek nad Nisou)
  • 2. Patrik Pazourek (SC Kaze Telč)
  • 3. Adam Pufer (Fitness Studio Mike Plzeň) (MP3)
  • 4. Martin Rumler (Best Fitness Žďár nad Sázavou)

Starší dorost - kulturistika nad 72 kg

  • 1. David Bačkovský (Fitness Studio TP Chotěboř)
  • 2. Tomáš Kohout (Body Fit Club Hradec Králové) (MP3)
  • 3. Luděk Krčka (T&M Olympia Fitness, Praha)
  • 4. David Krejča (Fit Klub Ludvík)
  • 5. Jan Malina (Fitness Club TJ Agro Kolín)
  • 6. Michal Nový (Body Fit Club Hradec Králové)
  • 7. Michal Peřina (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
  • 8. Martin Peterka (MP3)
  • 9. Philip Stehlík (Fitness Studio Mike Plzeň)
  • 10. Ondřej Šiška (Best Fitness Žďár nad Sázavou) (MP3)
  • 11. Jakub Šmucr (Meteor Fitness Třemošná)

Bodyfitness juniorky

  • 1. Renata Černá (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
  • 2. Tereza Dušková (BBC Praha)
  • 3. Tereza Kalašová (HIT Fitness Flora Praha)

Junioři - kulturistika do 70 kg

  • 1. Pavel Balog (Delta Fitness Praha)
  • 2. Jan Gazur (Fit Klub Ludvík)
  • 3. Pavel Gregor (Fitness Hard Core)
  • 4. Michael Hartman (Sportstudio Takis Příbram) (MP3)
  • 5. Jakub Hašpl (Fit Klub Ludvík)
  • 6. Ondřej Michálek (Fitcentrum Atlantis)
  • 7. Petr Musílek (Akademie Ronnie.cz)
  • 8. Patrik Pazourek (SC Kaze Telč)
  • 9. Richard Pomietlo (Fit Klub Ludvik)
  • 10. Adam Pufer (Fitness Studio Mike Plzeň) (MP3)
  • 11. Pavel Surý (MD Fitness Lanškroun)
  • 12. David Varga (SKK Hrádek nad Nisou)

Junioři - kulturistika do 77 kg

  • 1. Vojtěch Běloušek (Fitness Studio TP Chotěboř)
  • 2. Luboš Kuběnka (MD Fitness Lanškroun)
  • 3. Ľudovít Michel (Meteor Fitness Třemošná)
  • 4. Martin Peterka (MP3)
  • 5. Jan Řišica (Body Fit Club Hradec Králové)
  • 6. Tomáš Skřivánek (Fitness při CVČ)

Junioři - kulturistika nad 77 kg

  • 1. Vojtěch Bartoň (SC Kaze Telč)
  • 2. Jan Bohuslav (Meteor Fitness Třemošná)
  • 3. Jan Doležálek (Fitness Studio TP Chotěboř)
  • 4. Martin Hybášek (SC Kaze Telč)
  • 5. Daniel Karlíček (Profi Fitness Eva)
  • 6. Tomáš Kohout (Body Fit Club Hradec Králové) (MP3)
  • 7. Lukáš Vodička (Fitness Atlas Zbraslav)

Junioři - klasická kulturistika

  • 1. Miroslav Balabán (Fitcentrum Atlantis)
  • 2. Michal Dlouhý (Fitness Sport Club Kadaň)
  • 3. Jiří Hromádka (Body Fit Club Hradec Králové)

Fitness dětí (dívky)

  • 1. Blanka Bílková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
  • 2. Adéla Kahlerová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
  • 3. Daniela Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
  • 4. Barbora Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
  • 5. Eliška Plicková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
  • 6. Eliška Pokorná (Sportovní studio Petry Kadlecové)
  • 7. Andrea Remešová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
  • 8. Anna Žambůrková (Sportovní studio Petry Kadlecové)

Fitness dětí (chlapci)

  • 1. František Náprstek (Sportovní studio Petry Kadlecové)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty