Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska dětí,
dorostu a juniorů 2012 - startovní listiny

Článek vydán 24. 05. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 3064

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků Mistrovství Moravy a Slezska dětí, dorostu a juniorů 2012.

Závodníci, za jejichž jménem je označení "MP3", poslali svoji nahrávku pro volnou sestavu elektronicky a nemusí tedy již na závody vozit hudbu na CD. Naopak, všichni závodníci, kteří mají volnou sestavu a nemají za svým jménem "MP3", musí hudbu pro volnou sestavu dovézt přímo s sebou na závody (na hudebním CD nebo ve formátu MP3).

Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni finalisté, v kategorii fitness dětí pak všichni závodníci. Dále na mistrovství ČR smí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku a případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR. Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ze které se nominoval z postupové soutěže (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistika juniorů, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky juniorů a opačně; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR (např. fitness juniorů), kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace.


Starší dorost - kulturistika do 65 kg

  • 1. David Buday (Fit Šembi Bohumín)
  • 2. Tomáš Murčo (FC KARO Slavia Havířov)
  • 3. Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)
  • 4. Nikola Raida (SK PEPA centrum Opava)
  • 5. Tomáš Rőmer (SK PEPA centrum Opava)
  • 6. Radomil Vašík (TJ Olympia Zlín) (MP3)
  • 7. Tomáš Vlha (Jalex Team Krnov)

Starší dorost - kulturistika do 72 kg

  • 1. Martin Herudek (SK PEPA centrum Opava)
  • 2. Lukáš Hollesch (SK PEPA centrum Opava)
  • 3. Vojtěch Jarkuliš (SK PEPA centrum Opava)
  • 4. Filip Jaroš (ASK Blansko)
  • 5. Tomáš Maňásek (T-Gym Uherské Hradiště)
  • 6. Karím Nemrah (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
  • 7. Tomáš Turek (SK PEPA centrum Opava)

Starší dorost - kulturistika nad 72 kg

  • 1. Wojciech Czudek (Fitness Studio Návsí) (MP3)
  • 2. Milan Kinc (ASK Blansko)
  • 3. Tomáš Kovář (TJ Zbrojovka Vsetín) (MP3)
  • 4. Jakub Prchal (Jalex Team Krnov)
  • 5. Dominik Stříbný (SK PEPA centrum Opava)

Bodyfitness juniorky

  • 1. Martina Hrubá (ASK Blansko)
  • 2. Aneta Pokorná (Fitness Factory Jihlava)

Junioři - kulturistika do 70 kg

  • 1. David Buday (Fit Šembi Bohumín)
  • 2. Filip Jaroš (ASK Blansko)
  • 3. Martin Juřík (SK Přerov)
  • 4. Jan Konečný (SK PEPA centrum Opava)
  • 5. Martin Kurka (SK PEPA centrum Opava)
  • 6. Nikola Raida (SK PEPA centrum Opava)
  • 7. Tomáš Rőmer (SK PEPA centrum Opava)
  • 8. Lukáš Vopálka (Fitcentrum Assen Ostrava)

Junioři - kulturistika do 77 kg

  • 1. Lukáš Hollesch (SK PEPA centrum Opava)
  • 2. Lukáš Konečný (SK PEPA centrum Opava)
  • 3. Dušan Slavík (ASK Blansko)
  • 4. Tomáš Turek (SK PEPA centrum Opava)
  • 5. Aleš Urbášek (Klub rekreačního sportu Uničov) (MP3)

Junioři - kulturistika nad 77 kg

  • 1. René Gorol (Bodyland Ostrava)
  • 2. Milan Kinc (ASK Blansko)
  • 3. Václav Kupka (SK Správní chlapi Hlučín)
  • 4. Denis Štěrba (M.D. Posilovna Brno)
  • 5. Jan Turek (Caesar Fitness Nový Jičín)
  • 6. Jakub Valášek (BBK-Fitness Znojmo)

Junioři - klasická kulturistika

  • 1. Miroslav Čapka (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
  • 2. Tomáš Exner (SK Quatro fitness Ostrava) (MP3)
  • 3. Martin Herudek (SK PEPA centrum Opava)
  • 4. Michal Hoferik (FC KARO Slavia Havířov)
  • 5. Vojtěch Jarkuliš (SK PEPA centrum Opava)
  • 6. Jan Novobilský (Fitcentrum Assen Ostrava)
  • 7. Filip Obajtek (FC KARO Slavia Havířov)
  • 8. Jakub Prchal (Jalex Team Krnov)
  • 9. Lukáš Tobola (FC KARO Slavia Havířov)

Fitness dětí (dívky)

  • 1. Natálie Bílíková (All stars fitness tým dětí Lužice)
  • 2. Lucie Dulovcová (All stars fitness tým dětí Lužice)
  • 3. Natálie Dvořáková (All stars fitness tým dětí Lužice)
  • 4. Pavlína Gožďálová (All stars fitness tým dětí Lužice)
  • 5. Hana Holišová (All stars fitness tým dětí Lužice)
  • 6. Kateřina Knápková (All stars fitness tým dětí Lužice)
  • 7. Pavla Králová (SK PEPA centrum Opava)
  • 8. Tereza Králová (SK PEPA centrum Opava)
  • 9. Kristýna Kubáňová (SK PEPA centrum Opava)
  • 10. Lenka Nejezchlebová (All stars fitness tým dětí Lužice)
  • 11. Barbora Slavíková (All stars fitness tým dětí Lužice)
  • 12. Veronika Srncová (All stars fitness tým dětí Lužice)
  • 13. Andrea Týnová (SK PEPA centrum Opava)
  • 14. Lucie Vagundová (All stars fitness tým dětí Lužice)

Fitness dětí (chlapci)

  • 1. Nikolas Špaček (FC KARO Slavia Havířov)
  • 2. Vojtěch Král (SK PEPA centrum Opava)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty