Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska dětí,
dorostu a juniorů 2012 - výsledky

Článek vydán 29. 05. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 3697

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny Mistrovství Moravy a Slezska dětí, dorostu a juniorů v kulturistice, fitness a bodyfitness pro rok 2012, které se konalo 27. května v Ostravě.


Starší dorost - kulturistika do 65 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 33 Radomil Vašík TJ Olympia Zlín 1994 64,9 4 4 6 10
2. 18 Adam Klas TJ Valašské Meziříčí 1994 64,5 5 5 14 19
3. 30 Tomáš Vlha Jalex Team Krnov 1995 61,3 9 9 18 27
4. 3 Jakub Turek SK PEPA centrum Opava 1993 65,0 13 13 26 39
5. 36 Tomáš Rőmer SK PEPA centrum Opava 1995 62,4 17 15 28 43
6. 62 Filip Jaroš ASK Blansko 1995 65,0 16 16 34 50
7. 42 Tomáš Murčo FC KARO Slavia Havířov 1996 59,2 21 - - 21
8. 35 Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 1996 63,1 25 - - 25
9. 4 Nikola Raida SK PEPA centrum Opava 1994 62,3 26 - - 26
10. 44 Jiří Judaj SK Slavia Orlová 1997 55,6 30 - - 30

Starší dorost - kulturistika do 72 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 59 Tomáš Maňásek T-Gym Uherské Hradiště 1996 67,3 4 4 8 12
2. 51 Martin Herudek SK PEPA centrum Opava 1994 69,8 7 6 14 20
3. 2 Lukáš Hollesch SK PEPA centrum Opava 1995 66,8 8 9 16 25
4. 19 Vojtěch Jarkuliš SK PEPA centrum Opava 1993 69,8 12 12 24 36
5. 38 David Buday Fit Šembi Bohumín 1997 66,8 15 15 30 45

Starší dorost - kulturistika nad 72 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 55 Milan Kinc ASK Blansko 1995 75,8 3 3 6 9
2. 17 Jakub Prchal Jalex Team Krnov 1995 77,1 6 6 12 18
3. 26 Dušan Slavík ASK Blansko 1993 73,7 9 9 18 27
4. 50 Wojciech Czudek Fitness Studio Návsí 1994 79,6 12 12 24 36
5. 39 Dominik Stříbný SK PEPA centrum Opava 1995 76,4 15 15 30 45
6. 47 Karím Nemrah TJ Sokol Bystřice n. P. 1994 73,7 20 18 36 54
7. 63 Tomáš Kovář TJ Zbrojovka Vsetín 1995 72,4 20 - - 20
8. 7 Milan Kovalčík SK Slavia Orlová 1995 78,3 24 - - 24

Dorostenci - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. váha
1. 55 Milan Kinc ASK Blansko 1995 75,8


Bodyfitness juniorky

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 52 Aneta Pokorná Fitness Factory Jihlava 1989 3 3 3 9
2. 31 Martina Hrubá ASK Blansko 1991 6 6 6 18


Junioři - kulturistika do 70 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 53 Lukáš Vopálka Fitcentrum Assen Ostrava 1989 64,8 3 8 6 14
2. 11 Lukáš Tobola FC KARO Slavia Havířov 1989 68,5 7 5 14 19
3. 1 Martin Juřík SK Přerov 1991 67,7 8 6 16 22
4. 40 Martin Kurka SK PEPA centrum Opava 1991 68,3 14 13 26 39
5. 3 Jakub Turek SK PEPA centrum Opava 1993 65,0 14 13 30 43
6. 36 Tomáš Rőmer SK PEPA centrum Opava 1995 62,4 17 15 32 47
7. 62 Filip Jaroš ASK Blansko 1995 65,0 19 - - 19
8. 4 Nikola Raida SK PEPA centrum Opava 1994 62,3 24 - - 24

Junioři - kulturistika do 77 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 55 Milan Kinc ASK Blansko 1995 75,8 3 3 6 9
2. 39 Dominik Stříbrný SK PEPA centrum Opava 1995 76,4 6 8 14 22
3. 43 Aleš Urbášek Klub rekreačního sportu Uničov 1992 73,2 9 7 16 23
-. 61 Jan Konečný SK PEPA centrum Opava 1991 73,7 12 - - -

Junioři - kulturistika nad 77 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 37 René Gorol Bodyland Ostrava 1990 82,4 3 3 6 9
2. 8 Denis Štěrba M.D. Posilovna Brno 1991 86,8 6 7 12 19
3. 21 Václav Kupka SK Správní chlapi Hlučín 1989 80,6 9 9 18 27
4. 28 Jakub Valášek BBK-Fitness Znojmo 1991 93,8 13 13 26 39
5. 24 Jan Turek Caesar Fitness Nový Jičín 1990 80,3 14 14 28 42

Junioři - klasická kulturistika

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 29 Tomáš Exner SK Quatro fitness Ostrava 1991 193 92 4 4 8 12
2. 10 Jan Novobilský Fitcentrum Assen Ostrava 1991 175 72,7 6 7 12 19
3. 17 Jakub Prchal Jalex Team Krnov 1995 177 77,1 8 8 14 22
4. 51 Martin Herudek SK PEPA centrum Opava 1994 178 69,8 16 16 24 40
5. 25 Miroslav Čapka Best Fitness Žďár nad Sázavou 1990 183 82,7 12 12 32 44
6. 13 Filip Obajtek FC KARO Slavia Havířov 1991 188 79,4 17 17 34 51
7. 2 Lukáš Hollesch SK PEPA centrum Opava 1995 172 66,8 21 - - 21
8. 19 Vojtěch Jarkuliš SK PEPA centrum Opava 1993 178 69,8 25 - - 25
9. 9 Michal Hoferik FC KARO Slavia Havířov 1991 174 65,4 26 - - 26

Junioři - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. váha
1. 55 Milan Kinc ASK Blansko 1995 75,8


Fitness dětí (dívky)

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 64 Kateřina Knápková All stars fitness tým dětí Lužice 2002 3 3 3 9
2. 46 Lucie Vagundová All stars fitness tým dětí Lužice 2001 8 8 9 25
3. 68 Veronika Srncová All stars fitness tým dětí Lužice 2001 17 24 19 60
4. 69 Natálie Dvořáková All stars fitness tým dětí Lužice 2002 22 27 12 61
5. 14 Barbora Slavíková All stars fitness tým dětí Lužice 2002 25 22 17 64
6. 49 Tereza Králová SK PEPA centrum Opava 1999 23 21 23 67
7. 70 Lenka Nejezchlebová All stars fitness tým dětí Lužice 2003 24 24 21 69
8. 22 Lucie Dulovcová All stars fitness tým dětí Lužice 2002 23 28 24 75
9. 15 Hana Holišová All stars fitness tým dětí Lužice 2004 22 26 27 75
10. 65 Natálie Bílíková All stars fitness tým dětí Lužice 2004 23 32 23 78
11. 60 Kristýna Kubáňová SK PEPA centrum Opava 2003 23 18 41 82
12. 56 Pavla Králová SK PEPA centrum Opava 2000 26 31 30 87
13. 66 Andrea Týnová SK PEPA centrum Opava 2000 34 25 30 89
14. 48 Pavlína Gožďálová All stars fitness tým dětí Lužice 2005 35 26 35 96

Fitness dětí (chlapci)

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 67 Vojtěch Král 2007 3 3 3 9
2. 54 Nikolas Špaček FC KARO Slavia Havířov 2004 6 6 6 18


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty