Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství České republiky dětí, dorostu
a juniorů 2012 - startovní listiny

Článek vydán 31. 05. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 2932

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků pro Mistrovství České republiky dětí, dorostu a juniorů 2012, které se koná tuto sobotu v Rumburku. Závodníci, za jejichž jménem je označení "MP3", poslali svoji nahrávku pro volnou sestavu elektronicky a nemusí tedy již na závody vozit hudbu na CD. Naopak, všichni závodníci, kteří mají volnou sestavu a nemají za svým jménem "MP3", musí hudbu pro volnou sestavu dovézt přímo s sebou na závody (na hudebním CD nebo ve formátu MP3).


mladší dorost - kulturistika do 65 kg

• 1. Lukáš Hochwalder
• 2. Jiří Judas
• 3. Štěpán Konečný
• 4. Tomáš Murčo
• 5. Sebastian Otisk
• 6. Tomáš Vlha

mladší dorost - kulturistika nad 65 kg

• 1. David Buday
• 2. David Krejča
• 3. Vítězslav Krejčí (MP3)
• 4. Tomáš Maňásek
• 5. Michal Nový
• 6. Erik Pecher

starší dorost - kulturistika do 65 kg

• 1. Jan Hulák
• 2. Filip Jaroš
• 3. Adam Klas
• 4. Lukáš Kobrle
• 5. Tomáš Rőmer (MP3)
• 6. Jakub Turek
• 7. Radomil Vašík (MP3)
• 8. Tomáš Vlha

starší dorost - kulturistika do 72 kg

• 1. David Buday
• 2. Martin Herudek
• 3. Lukáš Holesch (MP3)
• 4. Jakub Holomíček
• 5. Tomáš Maňásek
• 6. Karím Nemrah
• 7. Patrik Pazourek
• 8. Adam Pufer (MP3)
• 9. Martin Rumler

starší dorost - kulturistika nad 72 kg

• 1. David Bačkovský
• 2. Wojciech Czudek (MP3)
• 3. Milan Kinc
• 4. Luděk Krčka
• 5. Jakub Prchal
• 6. Dušan Slavík
• 7. Dominik Stříbný

bodyfitness juniorky

• 1. Martina Hrubá
• 2. Tereza Kalašová
• 3. Aneta Pokorná
• 4. Tereza Dušková
• 5. Renata Černá

kulturistika junioři - do 70 kg

• 1. Jan Gazur
• 2. Jakub Hašpl (MP3)
• 3. Martin Juřík
• 4. Martin Kurka
• 5. Ondřej Michálek
• 6. Richard Pomietlo
• 7. Tomáš Rőmer
• 8. Lukáš Tobola
• 9. Jakub Turek

kulturistika junioři - do 77 kg

• 1. Pavel Balog
• 2. Vojtěch Běloušek
• 3. Daniel Karlíček
• 4. Luboš Kuběnka
• 5. Ľudovít Michel
• 6. Dominik Stříbný

kulturistika junioři - nad 77 kg

• 1. Vojtěch Bartoň
• 2. Jan Bohuslav
• 3. Jan Doležálek
• 4. René Gorol
• 5. Milan Kinc
• 6. Jakub Valášek

klasická kulturistika junioři

• 1. Miroslav Balabán
• 2. Miroslav Čapka
• 3. Tomáš Exner (MP3)
• 4. Martin Herudek (MP3)
• 5. Jiří Hromádka
• 6. Jan Novobilský (MP3)
• 7. Jakub Prchal

fitness junioři

• 1. Sebastian Gurčík
• 2. Tomáš Murčo
• 3. Sebastian Otisk

fitness dětí (dívky)
- budou rozděleny do dvou kategorií

• 1. Natálie Bílíková (MP3)
• 2. Blanka Bílková
• 3. Lucie Dulovcová
• 4. Natálie Dvořáková (MP3)
• 5. Hana Holišová (MP3)
• 6. Adéla Kahlerová
• 7. Kateřina Knápková (MP3)
• 8. Barbora Kohoutová
• 9. Daniela Kohoutová
• 10. Tereza Králová (MP3)
• 11. Pavla Králová (MP3)
• 12. Kristýna Kubáňová
• 13. Eliška Plicková
• 14. Eliška Pokorná
• 15. Andrea Remešová
• 16. Barbora Slavíková (MP3)
• 17. Veronika Srncová (MP3)
• 18. Andrea Týnová
• 19. Lucie Vagundová (MP3)
• 20. Anna Žambůrková

fitness dětí (chlapci)

• 1. František Náprstek
• 2. Vojtěch Král (MP3)
• 3. Nikolas Špaček
• 4. Tomáš Poláček

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty