Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

HI-TEC Nutrition Grand Prix 2012
- startovní listiny

Článek vydán 11. 10. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 2066

Tuto neděli 14. října 2012 se v Čelákovicích koná pohárová soutěž HI-TEC Nutrition Grand Prix. Startovní listiny klání najdete níže.

Poznámka (mp3) značí, že závodník zaslal hudbu k volné sestavě v elektronickém formátu.


kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Milan Bodlák (FC Aura Plzeň) (mp3)
• 2. Martin Čada (Fit klub Ludvík) (mp3)
• 3. Michal Gáborik (Delta Fitness Praha) (mp3)
• 4. Martin Navrátil (Fitcentrum Assen Ostrava) (mp3)

kulturistika muži - nad 80 kg

• 1. Roman Kamarýt (MD Posilovna Brno) (mp3)
• 2. Richard Kobr (TJ Lokomotiva Beroun) (mp3)
• 3. Konstiantyn Zhelamskyi (Ukrajina )

klasická kulturistika

• 1. Michal Bohůnek (TJ Lokomotiva Beroun) (mp3)
• 2. Zdeněk Nedvěd (Fitness R.A.P. Factory) (mp3)
• 3. Lukáš Trefil (SK PEPA centrum Opava) (mp3)

kulturistika masters muži

• 1. Milan Bodlák (FC Aura Plzeň) (mp3)
• 2. Jiří Faflík (FC SKP Ústí nad Labem) (mp3)
• 3. Richard Kobr (TJ Lokomotiva Beroun) (mp3)

bodyfitness ženy - do 164 cm

• 1. Pavlína Hlavová (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Tereza Kalašová (HIT Fitness Flora Praha)
• 3. Jana Špinglová (SK Powerbulls Třeboň)

bodyfitness ženy - nad 164 cm

• 1. Luďka Burdová (Delta Fitness Praha)
• 2. Lucie Marešová (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 3. Markéta Modrá (VIVA Fitnes České Budějovice)
• 4. Šárka Pícková (Akademie Ronnie.cz)
• 5. Kateřina Tužilová (Profi Fitness Eva Plzeň)

bikiny ženy

• 1. Marína Hámová (Delta Fitness Praha)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty