Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Pražský pohár 2012
- výsledky

Článek vydán 15. 10. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 2435

Níže najdete kompletní výsledky a fotografie vítězů ze soutěže Pražský pohár 2012, která se konala v sobotu 13. října v Branickém divadle.


Kulturistika muži do 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 7 Konstiatin Zhelamskyi Ukrajina 1978 88,0 3 3 6 9
2. 13 Martin Čada Fit klub Ludvík 1975 84,0 6 7 12 19
3. 30 Martin Navrátil Fitcentrum Assen Ostrava 1986 78,0 9 12 18 30
4. 27 Milan Bodlák FC Aura Plzeň 1952 82,0 13 10 26 36
5. 8 Jan Vejdovský Wolfberry Team Brno 1979 85,0 14 15 28 43
6. 12 Pavel Duriš Akademie Ronnie.cz 1978 75,0 18 16 36 52


Kulturistika muži nad 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 18 Pavel Bretšnajdr SK Morava Kroměříž 1978 99,0 3 3 6 9
2. 22 Richard Kobr TJ Lokomotiva Beroun 1969 92,0 6 6 12 18


Klasická kulturistika muži

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 23 Manuel Helm Rakousko 1980 174 78,0 3 3 6 9
2. 10 Lukáš Trefil SK PEPA centrum Opava 1988 174 78,0 6 6 12 18
3. 4 Zdeněk Nedvěd Fitness R.A.P. Factory 1980 169 70,0 9 11 20 31
4. 15 Michal Bohůnek TJ Lokomotiva Beroun 1984 179 76,0 12 10 22 32


Kulturistika masters muži

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 27 Milan Bodlák FC Aura Plzeň 1952 82,0 3 3 3 9
2. 22 Richard Kobr TJ Lokomotiva Beroun 1969 92,0 6 7 12 19
3. 2 Jiří Faflík FC SKP Ústí nad Labem 1948 85,0 9 8 18 26


Kulturistika muži - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. váh.
1. 7 Konstiatin Zhelamskyi Ukrajina 1978 88,0


Bodyfitness ženy do 165 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 26 Pavlína Hlavová MD Fitness Lanškroun 1986 162 5 5 4 14
2. 16 Luďka Burdová Delta Fitness Praha 1988 165 7 7 5 19
3. 9 Jana Špinglová SK Powerbulls Třeboň 1984 158 5 5 9 19
4. 25 Jaroslava Brzáková Cardiofitness Praha 1963 163 12 12 12 36


Bodyfitness ženy nad 165 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 20 Šárka Pícková Akademie Ronnie.cz 1985 171 4 6 5 15
2. 28 Jana Hartmanová Fitness Meteor Třemošná 1983 168 8 6 5 19
3. 14 Aneta Chodorová Fitness Meteor Třemošná 1994 168 13 11 9 33
4. 21 Markéta Modrá VIVA Fitnes České Budějovice 1974 168 11 12 12 35
5. 6 Kateřina Tužilová Profi Fitness Eva Plzeň 1982 168 11 13 14 38
6. 17 Anna Vaculíkova Atlas Club Hořovice 1982 177 18 18 18 54
7. 24 Pavlína Kadlčáková Wolfberry Team Brno 1987 180 21 21 21 63


Bodyfitness ženy - absolutní vítězka

p. č. jméno klub / stát nar. výš.
1. 26 Pavlína Hlavová MD Fitness Lanškroun 1986 162

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty