Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix PEPA Opava 2012
- výsledky

Článek vydán 24. 10. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 2677

Níže najdete kompletní výsledky a fotografie vítězů ze soutěže Grand Prix PEPA Opava 2012, která se konala v sobotu 20. října v Opavě.


Kulturistika muži do 80 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1.
13
Karol Malecki
Polsko
1983
79,4 3
4
6
13
2. 67 Miloš Růžička SK Morava Kroměříž 1977 75,9 9
9
14
32
3.
85
Jakub Vrábel
SK PEPA Centrum Opava
1975
71,3
7
7
18
32
4.
87
Martin Navrátil
Fitcentrum Assen
1986
77,0
11
12
22
45
5. 47 Jiří Faflík FC SKP Ústí n. L. 1948 79,9 15
15
30
60


Kulturistika muži do 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1.
7
Jakub Potocki
Polsko
1971
85,7
3
3
6
9
2.
10
Nikola Demo
Chorvatsko
1979
86,5
6
6
12
18
3.
89
Andrius Truskauskas
Litva
1984
86,9
9
9
18
27
4.
93
Milan Bodlák
FC Aura Plzeň
1952
81,1
12
12
24
36


Kulturistika muži nad 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 77 Andrzej Kolodzijeczyk Polsko 1975 113,8 4
3
8
11
2. 139 Antonio Furic Chorvatsko 1979 96,7 7
6
12
18
3.
42
Arvydas Mickus
Litva
1972
100,9
8
10
18
28
4. 25 Adam Adamski Polsko 1976 98,1 12
13
24
37
5.
81
Michal Muzo
Holandsko
1986
104,5
15
14
30
44
6.
136
Guran Bartosz
Polsko
1975
104,5
18
18
36
54


Klasická kulturistika muži

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 22 Dražen Vrbančič Chorvatsko 1972 183 88,0 4
6
6
12
2. 104 Petr Peške Klub kulturistiky Ostrava 1982 182 89,9 5
4
12
16
3. 141 Lukáš Trefil SK PEPA centrum Opava 1988 176
73,7 9
7
18
25
4. 19 Manuel Helm Rakousko 1981 174 75,8 12
12
24
36
5.
59
Zlatko Piralic
Chorvatsko
1969
190
95,2 15
14
28
42
6. 29 Nima Sereshit-Atrian Rakousko 1985 179 82,2 18
18
36
54


Kulturistika masters muži

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1.
42
Arvydas Mickus Litva
1972
100,9
3
6
4
10
2.
7
Jakub Potocki
Polsko
1971
85,7
6
12
5
17
3.
93
Milan Bodlák
FC Aura Plzeň
1952
81,1
9
18
9
27
4.
47
Jiří Faflík
FC SKP Ústí n. L.
1948
79,9
12
24
16
40


Kulturistika muži - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát
1.
77
Andrzej Kolodzijeczyk Polsko


Bikiny

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 121 Kristina Karaliute-Stoliaroviene Litva 1986 167 3
3
6
2. 131 Sandra Sičiova Litva 1986 174 7
9
16
3. 56 Olga Grinskis Litva 1976 159 9
8
17
4. 150 Marie Mikšová Extreme Fitness 1981 176 13
13
26
5. 39 Anna Dziekan Polsko 1986 166 16
13
29
6. 94 Petra Redl Rakousko 1981 170 18
15
33
7.
30
Maja Pavlakovič
Chorvatsko
1989
168
20
-
20
8.
337
Barbara Domagala
Polsko
1986
159
20
-
20
9.
28 Katharina Riedl Rakousko 1987 162 26
-
26
10.
113
Miroslava Mikanová
BBC Fitness Praha
1979
165
28
-
28
11.
157
Maria Anna Likavcová
Fitcentrum Pouzar
1994
160
33
-
33


Bodyfitness ženy I

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1.
80 Renata Marcinkuté Litva 1985 162 3
3
6
2. 115 Vilma Šalaševičiute Litva 1980 162 9
9
18
3. 102 Eva Rusan Chorvatsko 1980 166 10
10
20
4. 137 Vilma Račiene Litva 1977 164 10
10
20
5. 143 Beata Yaro-Koniecka Polsko 1966 166 15
15
30
6.
124
Pavlína Hlavová MD Fitness Lanškroun 1986 162 17
17
34
7. 12 Kamila Přívarová Fitcentrum Gym 1975 159 21
21
42
8.
154
Tereza Kalašová
HIT Fitness Flora Praha
1991
157
24
24
48

Bodyfitness ženy II

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1.
140 Vanja Sajko Chorvatsko 1974 169 5
5
10
2. 151 Sonata Ilijonskiene Litva 1974 171 7
7
14
3.
96
Šárka Pícková Akademie Ronnie.cz 1985 171 8
9
17
4. 144 Meri Antonic Chorvatsko 1976 170 9
9
18
5. 105 Markéta Modrá VIVA Fitnes Č. Bud. 1974 168 15
15
30
6. 61 Luďka Burdová Delta Fitness Praha 1988 167 18
18
36
7. 120 Kamila Ochwat Polsko 1986 168 21
21
42

Bodyfitness ženy - superfinále

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 3. k.
1.
80
Renata Marcinkuté
Litva
1985
162
3
2. 140 Vanja Sajko Chorvatsko 1974 169 10
3. 115 Vilma Šalaševičiute Litva 1980 162 13
4. 96 Šárka Pícková Akademie Ronnie.cz 1985 171 15
5. 151 Sonata Ilijonskiene Litva 1974 171 15
6. 137 Vilma Račiene Litva 1977 164 16
7. 102 Eva Rusan Chorvatsko 1980 166 16
8.
144 Meri Antonic Chorvatsko 1976 170 19


Absolutní vítězka

p. č. jméno klub / stát
1. 80
Renata Marcinkuté
Litva


Fitness děti - chlapci

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1.
9
Vojtěch Král
SK PEPA centrum Opava
2007






Fitness děti - dívky 1

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1.
33 Nelli Novodomská TŠK F.R.E.S.H Zvolen, SVK 1999 6
3
9
2. 14
Lucie Dulovcová
All Stars fitness tým Lužice
2002
6
9
15
3. 60
Kristýna Kubáňová
SK PEPA centrum Opava
2002
9
16
25
4. 69
Natálie Dvořáková
All Stars fitness tým Lužice
2002
12
14
26
5. 38 Kateřína Krétová TŠK F.R.E.S.H Zvolen, SVK 2002 20
9
29
6.
26 Natalie Bílíková All Stars fitness tým Lužice 2002 20
20
40
7. 64 Kateřína Knápková All Stars fitness tým Lužice 2002 20
20
40
8. 27 Hana Holišová All Stars fitness tým Lužice 2004 25
22
47
9. 125 Lenka Nejezchlebová All Stars fitness tým Lužice 2002 21
27
48

Fitness děti - dívky 2

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1.
49 Tatiana Kožuchová TŠK F.R.E.S.H Zvolen, SVK 1999 3
3
6
2. 107 Elisa Novodomská TŠK F.R.E.S.H Zvolen, SVK
1999
10
6
16
3. 112 Lenka Kotruchocá TŠK F.R.E.S.H Zvolen, SVK
1998
9
9
18
4. 11 Vanesa Luptáková TŠK F.R.E.S.H Zvolen, SVK
2001
10
14
24
5. 55 Lucie vagundová All Stars fitness tým Lužice 2001 17
16
33
6.
133 Lenka Stamečková SK Pepa Centrum Opava 2002 20
18
38
7. 145 Veronika Srncová All Stars fitness tým Lužice 2001 22
18
40
8. 135 Veronika Dubová SK Pepa Centrum Opava 2000 20
26
46
9. 66 Pavla Králová SK Pepa Centrum Opava 2000 25
23
48

Fitness děti - dívky superfinále

p. č. jméno klub / stát nar. 3. k.
1.
49
Tatiana Kožuchová
TŠK F.R.E.S.H Zvolen, SVK 1999
3
2.
33
Nelli Novodomská
TŠK F.R.E.S.H Zvolen, SVK 2002
6
3.
107
Elisa Novodomská
TŠK F.R.E.S.H Zvolen, SVK 1999
9
4.
112
Lenka Kotruchová
TŠK F.R.E.S.H Zvolen, SVK 1998
13
5.
14
Lucie Dulovcová
All Stars fitness tým Lužice
2002
17
6.
69
Natálie Dvořáková
All Stars fitness tým Lužice
2002
17
7.
11
Vanesa Luptáková
TŠK F.R.E.S.H Zvolen, SVK
2001
19
8.
60
Kristýna Kubáňová
SK PEPA centrum Opava
2002
22


Rozhodčí a pořadatelé

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty