Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Ostrava 2012
- výsledky

Článek vydán 19. 11. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 2897

Níže naleznete kompletní výsledky s body jednotlivých kategorií ze soutěže Grand Prix Ostrava 2012, která se konala v sobotu 17. listopadu v ostravském rockovém klubu Garage.


Bodyfitness ženy

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 8 Lucie Koumarová Fitness Factory Jihlava 1976 3 3 3 9
2. 48 Romana Balažíková Jalex Team Krnov 1975 6 6 6 18
3. 36 Iva Szabová Fitness Factory Jihlava 1968 9 9 9 27
4. 4 Iva Sokolářová Jalex Team Krnov 1985 12 12 12 36
5. 13 Markéta Musilová FSC Kadaň 1981 15 15 15 45


Bikiny ženy

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 6 Eva Simkovičová Fitness Factory Jihlava 1991 4 4 8
2. 42 Radka Dlužíková Fitness Factory Jihlava 1988 12 10 22
3. 11 Zuzana Šestáková Fitness Factory Jihlava 1995 12 13 25
4. 38 Zdenka Fuková Fitness Factory Jihlava 1987 13 13 26
5. 33 Aneta Kotenová Fitness Factory Jihlava 1989 14 13 27
6. 54 Beáta Dvořáková Fitness Factory Jihlava 1994 14 14 28
7. 51 Helena Romanová Drnovice 1983 22 22 44
8. 44 Kateřina Dubová Fitness Factory Jihlava 1994 21 23 44


Kulturistika junioři do 80 kg

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 52 Martin Hyský Kadaň 1990 3 3 6 9
2. 35 Jan Červenka Krnov 1994 6 6 12 18
3. 25 Filip Vaško Trutnov 1993 11 10 22 32
4. 29 Lukáš Honc TSC Trutnov 1989 12 13 26 39
5. 5 Matouš Škuta Jalex Team Krnov 1992 13 14 26 40
6. 45 Tomasz Jelen FC KARO Slavia Havířov 1991 18 18 36 54

Kulturistika junioři nad 80 kg

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 30 Roman Linek Fitcentrum Dragon Ostrava 1991 3 4 6 10
2. 2 Michal Mikulec Fitness Factory Jihlava 1991 6 5 12 17
3. 37 Petr Svoboda TSC Turnov 1991 9 11 18 29
4. 14 Petr Král SK Valašské Meziříčí 1989 12 9 24 33
5. 17 Ivo Fajkus Frýdek-Místek 1991 15 15 30 45


Muži do 30 let

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 28 Aleš Dubaj Fitcentrum Dragon Ostrava 1986 3 3 6 9
2. 53 David Želina 1984 6 6 14 20
3. 24 Martin Lešenar Gym 4 You Šumperk 1988 10 11 18 29
4. 7 Petr Veselý Fitcentrum Dragon Ostrava 1988 11 10 20 30
5. 10 Petr Dráždil Fitness Factory Jihlava 1986 15 15 30 45
6. 14 Petr Král SK Valašské Meziříčí 1989 17 17 36 53
7. 50 Martin Háze Norma Jilemnice 1985 22 - - -
8. 45 Tomasz Jelen FC KARO Slavia Havířov 1991 23 - - -
9. 49 Jiří Paranič FC KARO Slavia Havířov 1982 27 - - -


Muži nad 30 let

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 41 Jiří Erlebach FC KARO Slavia Havířov 1969 3 3 6 9
2. 26 Miroslav Dopirák SK Valašské Meziříčí 1977 6 6 12 18
3. 47 Jaroslav Plánka Power Gym Krnov 1968 9 9 18 27
4. 23 Lubomír Augustín Švehlova kolej Praha 1972 12 12 24 36


Absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 28 Aleš Dubaj Fitcentrum Dragon Ostrava 1986


Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty