Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Kondiční soutěže 2012
- žebříčky závodníků a oddílů (I.)

Článek vydán 22. 11. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 2379

Po dvou soutěžích v kondiční kulturistice, bodyfitness a bikiny, které proběhly o uplynulém víkendu, Vám nabízíme žebříček pořadí všech závodníků i oddílů. Pro zajímavost ještě dodejme, že soutěže Grand Prix Ostrava se zúčastnilo 35 závodníků, soutěže Grand Prix Jalex Krnov 24 závodníků, celkem se na obou soutěžích představilo 40 různých závodníků. Metodiku počítání výsledného žebříčku najdete v tomto článku. Do žebříčku oddílů jsou započítávány jen výsledky závodníků, kteří při prezentaci uvedli oddíl, za který startují (někteří závodníci uváděli jen jméno města, jejich výsledky se do tabulky oddílů tedy nijak nepromítají).


Žebříček závodníků

poř. jméno oddíl naroz. závodů bodů
1. Jiří Erlebach FC KARO Slavia Havířov 1969 2 32,00
1. Martin Hyský Kadaň 1990 2 32,00
1. Roman Linek Fitcentrum Dragon Ostrava 1991 2 32,00
1. Aleš Dubaj Fitcentrum Dragon Ostrava 1986 2 32,00
5. Romana Balažíková Jalex Team Krnov 1975 2 28,25
6. David Želina Olympia Fitness Praha 1984 2 27,63
7. Jan Červenka Javorník 1994 2 26,00
8. Martin Lešenar Gym 4 You Šumperk 1988 2 23,25
9. Miroslav Dopirák Valašské Meziříčí 1977 2 22,00
10. Petr Svoboda TSC Turnov 1990 2 20,75
11. Petr Veselý Fitcentrum Dragon Ostrava 1988 2 18,88
12. Filip Vaško Trutnov 1993 2 17,00
13. Eva Simkovičová Fitness Factory Jihlava 1991 1 16,00
13. Lucie Koumarová Fitness Factory Jihlava 1976 1 16,00
15. Lukáš Honc TSC Trutnov 1989 2 15,50
16. Matouš Skuta Jalex Team Krnov 1992 2 14,00
17. Radka Dlužíková Fitness Factory Jihlava 1988 1 13,86
18. Iva Sokolářová Jalex Team Krnov 1985 2 13,25
19. Michal Mikulec Fitness Factory Jihlava 1991 1 12,25
20. Jaroslav Plánka Powergym Krnov 1968 2 12,00
21. Zuzana Šestáková Fitness Factory Jihlava 1995 1 11,71
22. Zdenka Fuková Fitness Factory Jihlava 1987 1 9,57
23. Petr Král SK Valašské Meziříčí 1989 2 9,50
24. Iva Szabová Fitness Factory Jihlava 1968 1 8,50
24. Petr Dráždil Fitness Factory Jihlava 1986 1 8,50
26. Martin Háze Norma Jilemnice 1985 2 8,25
27. Aneta Kotenová Fitness Factory Jihlava 1989 1 7,43
28. Milan Seidlman MD Fitness Lanškroun 1988 1 6,00
29. Beáta Dvořáková Fitness Factory Jihlava 1994 1 5,29
30. Kamil Ševčík ASK Blansko 1990 1 4,00
31. Helena Romanová Drnovice 1983 1 3,14
32. Markéta Musilová FSC Kadaň 1981 2 2,00
33. Bohuslav Majer TJ Jistebník 1970 1 1,00
33. Erik Pecher ASK Blansko 1998 1 1,00
33. Ivo Fajkus Frýdek-Místek 1991 1 1,00
33. Jiří Paranič FC KARO Slavia Havířov 1982 1 1,00
33. Kateřina Dubová Fitness Factory Jihlava 1994 1 1,00
33. Lubomír Augustín Švehlova kolej Praha 1972 1 1,00
33. Martin Machálek ASK Blansko 1994 1 1,00
33. Tomasz Jelen FC KARO Slavia Havířov 1991 1 1,00


Žebříček oddílů

poř. oddíl bodů
1. Fitness Factory Jihlava 110,11
2. Fitcentrum Dragon Ostrava 82,88
3. Jalex Team Krnov 55,50
4. TSC Trutnov 36,25
5. FC KARO Slavia Havířov 32,00
6. Olympia Fitness Praha 27,63
7. Gym 4 You Šumperk 23,25
8. Powergym Krnov 12,00
9. SK Valašské Meziříčí 9,50
10. Norma Jilemnice 8,25
11. ASK Blansko 6,00
11. MD Fitness Lanškroun 6,00
13. FC KARO Slavia Havířov 2,00
13. FSC Kadaň 2,00
15. Švehlova kolej Praha 1,00
15. TJ Jistebník 1,00
Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty