Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Smartlabs Cup 2012
- startovní listiny

Článek vydán 23. 11. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 1948

Níže najdete kompletní startovní listiny pro soutěž Smartlabs Cup 2012, která se koná 24. 11. v Brně. Vzhledem k tomu, že se jedná o soutěž neregistrovaných závodníků, nejsou u všech jmen ve startovních listinách uvedeny oddíly. Na místě při prezentaci bude možné nahlásit např. název fitnesscentra (bez nutnosti jeho registrace v SKFČR) apod. Na závěr dodáváme jen potvrzení pro přihlášené závodníky, že hudební skladby ve formátu MP3 pro volné sestavy byly v pořádku od všech přijaty a v den soutěže budou připraveny.

Ze soutěže proběhne přímý přenos na Ronnie.cz.

Dorostenci do 18 let

• 1. Martin Machálek (ASK Blansko)
• 2. Jan Mičo
• 3. Erik Pecher (ASK Blansko)

Kulturistika junioři

• 1. Petr Král (SK Valašské Meziříčí)
• 2. Martin Machálek (ASK Blansko)
• 3. Filip Plocek (Golem`s Gym Kutná Hora)
• 4. Lukáš Poznán
• 5. Miroslav Řezáč
• 6. Kamil Ševčík (ASK Blansko)
• 7. Filip Vaško (Trutnov)
• 8. Marek Voborný

Muži do 30 let

• 1. Aleš Dubaj (Fitcentrum Dragon Ostrava)
• 2. Petr Fix
• 3. Tomáš Haník
• 4. Petr Král (SK Valašské Meziříčí)
• 5. Martin Lešenar (Gym 4 You Šumperk)
• 6. Milan Seidlman (MD Fitness Lanškroun)
• 7. David Siegl
• 8. Kamil Ševčík (ASK Blansko)
• 9. David Želina (Olympia Fitness Praha)

Muži nad 30 let

• 1. David Bednář
• 2. Pavel Brom (SKK Týn nad Vltavou)
• 3. Petr Chalupa
• 4. David Černý
• 5. Miroslav Dopirák (Valašské Meziříčí)
• 6. Václav Hodouš
• 7. Martin Kasal (Golem`s Gym Kutná Hora)
• 8. Miloš Pejskar (Olympia Fitness Praha)

Bodyfitness ženy

• 1. Ivana Bajnoková
• 2. Romana Balažíková (Jalex Team Krnov)
• 3. Pavla Kladivová
• 4. Andrea Liskaiová (Fitness Sadská)
• 5. Markéta Melounová
• 6. Kristýna Němcová
• 7. Eva Saláková (Golem`s Gym Kutná Hora)
• 8. Iva Sokolářová (Jalex Team Krnov)
• 9. Veronika Žižková

Fitness dětí (dívky)

Závodnice budou na místě rozděleny do dvou věkových kategorií.

• 1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Blanka Bílková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 3. Klára Dubšíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Natálie Dvořáková (All Stars fitness Lužice)
• 6. Hana Holišová (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Adéla Kahlerová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 8. Kateřina Knápková (All Stars fitness tým Lužice)
• 9. Barbora Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 10. Daniela Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 11. Nela Laurichová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 12. Eliška Plicková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 13. Eliška Pokorná (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 14. Andrea Remešová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 15. Barbora Slavíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 16. Veronika Srncová (All Stars fitness tým Lužice)
• 17. Barbora Šalamounová
• 18. Lucie Vagundová (All Stars fitness tým Lužice)
• 19. Anna Žambůrková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 20. Lenka Nejezchlebová (All Stars fitness tým Lužice)

Fitness dětí (chlapci)

• 1. František Náprstek (Sportovní studio Petry Kadlecové)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty