Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Smartlabs Cup 2012
- výsledky

Článek vydán 26. 11. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 2642

Níže naleznete kompletní výsledky s body jednotlivých kategorií ze soutěže Smartlabs Cup 2012, která se konala v sobotu 24. listopadu v kulturním domě Dělňák v Brně.


Bodyfitness ženy

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 43 Veronika Žižková SB Centrum Praha 1982 3 3 3 9
2. 55 Romana Balažíková Jalex Team Krnov 1975 8 7 7 22
3. 23 Ivana Bajnoková Sportcentrum Delfín Č. Bud. 1981 8 8 8 24
4. 35 Iva Sokolářová Jalex Team Krnov 1985 12 13 14 39
5. 5 Eva Saláková Golem´s Gym Kutná Hora 1978 15 14 14 43
6. 29 Markéta Melounová Jihlava 1987 18 18 18 54
7. 56 Andrea Liskaiová Fitness Rocky Sadská 1978 21 21 - -


Kulturistika dorostenci do 18 let

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 10 Jan Mičo Fitness Prostějov 1994 3 3 6 9
2. 54 Martin Machálek ASK Blansko 1994 6 6 12 18
3. 58 Erik Pecher ASK Blansko 1998 9 9 18 27


Kulturistika junioři

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 4 Marek Voborný Křoví u Velké Bíteše 1989 5 5 8 13
2. 46 Miroslav Řezáč FC Kutná Hora 1990 4 5 10 15
3. 16 Filip Vaško TJ Loko Trutnov 1993 9 10 20 30
4. 59 Lukáš Poznán Jindřichův Hradec 1989 12 14 24 38
5. 21 Petr Král SK Valašské Meziříčí 1989 16 11 28 39
6. 40 Filip Plocek Golem´s Gym Kutná Hora 1989 16 18 36 54
7. 28 Kamil Ševčík ASK Blansko 1990 21 - - -


Muži do 30 let

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 34 Aleš Dubaj Fitcentrum Dragon Ostrava 1986 3 3 6 9
2. 13 David Siegl Nová Ves u Kolína 1987 6 9 12 21
3. 30 David Želina Olympia Fitness Praha 1984 9 6 18 24
4. 45 Petr Fix Vrchlabí 1988 13 15 26 41
5. 6 Martin Lešenar Gym 4 You Šumperk 1988 14 14 28 42
6. 27 Tomáš Haník Muscle Factory Březnice 1984 18 17 36 53
7. 63 Milan Seidlman MD Fitness Lanškroun 1988 21 - - -


Muži nad 30 let

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 52 David Černý Skuteč 1978 3 3 6 9
2. 1 Miloš Pejskar Olympia Fitness Praha 1976 6 7 12 19
3. 20 David Bednář Prostějov 1976 10 12 22 34
4. 18 Petr Chalupa Strakonice 1981 16 13 28 41
5. 26 Miroslav Dopirák SK Valašské Meziříčí 1977 13 14 28 42
6. 3 Pavel Brom SKK Týn nad Vltavou 1971 14 17 30 47
7. 7 Václav Hodouš Praha 1974 20 - - -
8. 49 Martin Kasal Golem´s Gym Kutná Hora 1975 24 - - -


Absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 34 Aleš Dubaj Fitcentrum Dragon Ostrava 1986


Fitness dětí - mladší dívky (2003 - 2006)

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 65 Eliška Pokorná Sport. studio Petry Kadlecové 2003 5 5 4 14
2. 47 Andrea Remešová Sport. studio Petry Kadlecové 2003 5 13 5 23
3. 42 Hana Holišová All Stars fitness tým Lužice 2004 11 8 12 31
4. 53 Natálie Bílíková All Stars fitness tým Lužice 2004 16 9 10 35
5. 15 Eliška Plicková Sport. studio Petry Kadlecové 2004 15 14 13 42
6. 2 Barbora Kohoutová Sport. studio Petry Kadlecové 2004 14 16 18 48
7. 50 Lenka Nejezchlebová All Stars fitness tým Lužice 2003 24 21 - -
8. 48 Nela Laurichová Sport. studio Petry Kadlecové 2004 21 25 - -
9. 22 Anna Žambůrková Sport. studio Petry Kadlecové 2003 22 25 - -
10. 24 Klára Dubšíková All Stars fitness tým Lužice 2005 24 24 - -


Fitness dětí - starší dívky (1999 - 2002)

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 25 Lucie Dulovcová All Stars fitness tým Lužice 2002 5 10 7 22
2. 14 Lucie Vagundová All Stars fitness tým Lužice 2001 9 10 10 29
3. 11 Barbora Šalamounová Gym Blue Sun 1999 13 9 8 30
4. 9 Kateřina Knápková All Stars fitness tým Lužice 2002 11 7 12 30
5. 39 Natálie Dvořáková All Stars fitness tým Lužice 2002 14 16 10 40
6. 17 Daniela Kohoutová Sport. studio Petry Kadlecové 2002 17 17 16 50
7. 36 Blanka Bílková Sport. studio Petry Kadlecové 1999 17 24 - -
8. 57 Barbora Slavíková All Stars fitness tým Lužice 2002 21 20 - -
9. 31 Veronika Srncová All Stars fitness tým Lužice 2001 24 24 - -
10. 41 Adéla Kahlerová Sport. studio Petry Kadlecové 1999 30 30 - -


Předávání medailí Daliboru Hájkovi


Rozhodčí a pořadatelé


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty