Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Kondiční soutěže 2012
- žebříčky závodníků a oddílů (II.)

Článek vydán 13. 12. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 2169

Máme za sebou všechny čtyři letošní soutěže v kondiční kulturistice, bodyfitness a bikiny, níže Vám tedy nabízíme kompletní žebříčky jak závodníků, tak také oddílů. Pro úplnost dodejme, že soutěže Grand Prix Ostrava se zúčastnilo 35 závodníků, soutěže Grand Prix Jalex Krnov 24 závodníků, soutěže Smartlabs Cup 32 závodníků a Golem Classic 35 závodníků. Na všech čtyřech soutěžích se celkem představilo 69 závodníků (plus 21 závodníků kategorií fitness dětí, které ale v žebříčcích níže zahrnuty nejsou). Do výsledného žebříčku oddílů jsou započítávány jen výsledky závodníků, kteří při prezentaci uvedli oddíl, za který startují (někteří závodníci uváděli jen jméno města, jejich výsledky se do tabulky oddílů tedy nijak nepromítají). Metodiku počítání výsledného žebříčku najdete zde.

Aby žebříček nebyl jen symbolický, ale měl pro všechny zúčastněné i další význam, připravil pro účastníky soutěží Svaz kulturistiky a fitness České republiky následující drobnosti:

  • všichni závodníci obdrží speciální diplom SKFČR,
  • všichni závodníci obdrží zdarma DVD s fotografiemi ze všech čtyř soutěží,
  • dvanáct nejlepších závodníků bude osloveno s možností rozhovoru pro partnerská média,
  • závodníci na 4. - 12. místě získají drobnou upomínkovou cenu,
  • závodníci na 1. - 3. místě obdrží vítězné poháry,
  • všechny oddíly, které měly alespoň jediného zástupce, získají speciální diplom SKFČR,
  • tři nejúspěšnější oddíly získají vítězné plakety,
  • plakety čekají i na oddíly, které se zúčastnily soutěže fitness dětí.

Letošní kondiční soutěže se mohou pyšnit velmi vysokou účastí i kvalitou závodníků, z nichž mnozí stáli na soutěžních pódiích vůbec poprvé v životě. Klání měla také značnou diváckou podporu, vždyť třeba na posledním z nich v Kutné Hoře bylo v sále na 300 diváků! Všechny soutěže byly také přenášeny v přímém přenosu na internet, Grand Prix Ostrava sledovalo 3.807 diváků, Grand Prix Jalex Krnov 3.106 diváků, Smartlabs Cup 4.166 diváků a Golem Classic 3.442 diváků!

Svaz kulturistiky a fitness České republiky by chtěl na tomto místě poděkovat všem pořadatelům, kteří letošní soutěže přichystali, a také závodníkům za jejich vysokou účast! Kondiční soutěže se budou konat samozřejmě i v příštím roce, a to v podobných termínech jako letos. Přesný kalendář bude zveřejněn na jaře roku 2013.


Žebříček závodníků

poř. jméno oddíl naroz. závodů bodů
1. David Želina Olympia Fitness Praha 1984 4 52,48
2. Aleš Dubaj Fitcentrum Dragon Ostrava 1986 3 48,00
3. Filip Vaško Trutnov 1993 4 44,00
4. Romana Balažíková Jalex Team Krnov 1975 3 41,75
5. Miroslav Dopirák Valašské Meziříčí 1977 4 40,43
6. David Černý Skuteč 1978 2 32,00
6. Eva Simkovičová Fitness Factory Jihlava 1991 2 32,00
6. Jiří Erlebach FC KARO Slavia Havířov 1969 2 32,00
6. Martin Hyský Kadaň 1990 2 32,00
6. Roman Linek Fitcentrum Dragon Ostrava 1991 2 32,00
6. Veronika Žižková SB Centrum Praha 1982 2 32,00
12. David Siegl Nová Ves u Kolína 1987 2 29,50
13. Martin Lešenar Gym 4 You Šumperk 1988 3 29,25
14. Lucie Koumarová Fitness Factory Jihlava 1976 2 29,00
15. Michal Mikulec Fitness Factory Jihlava 1991 2 28,25
16. Miloš Pejskar Olympia Fitness Praha 1976 2 27,36
17. Jan Červenka Javorník 1994 2 26,00
18. Miroslav Řezáč FC Kutná Hora 1990 2 25,75
19. Radka Dlužíková Fitness Factory Jihlava 1988 2 24,86
20. Iva Sokolářová Jalex Team Krnov 1985 3 21,75
21. Petr Svoboda TSC Turnov 1990 2 20,75
22. Petr Král SK Valašské Meziříčí 1989 4 20,25
23. Petr Veselý Fitcentrum Dragon Ostrava 1988 2 18,88
24. Iva Szabová Fitness Factory Jihlava 1968 2 18,50
25. Jan Mičo Fitness Prostějov 1994 1 16,00
25. Marek Voborný Křoví u Velké Bíteše 1989 1 16,00
27. Petr Dráždil Fitness Factory Jihlava 1986 2 15,93
28. Petr Chalupa Strakonice 1981 2 15,57
28. Zdenka Fuková Fitness Factory Jihlava 1987 2 15,57
30. Lukáš Honc TSC Trutnov 1989 2 15,50
31. Matouš Skuta Jalex Team Krnov 1992 2 14,00
32. Petr Fix Vrchlabí 1988 2 13,79
33. Eva Saláková Golem`s Gym Kutná Hora 1978 2 13,00
34. Zuzana Šestáková Fitness Factory Jihlava 1995 2 12,71
35. Marek Jelínek Mladá Boleslav 1990 1 12,25
36. Filip Plocek Golem`s Gym Kutná Hora 1989 2 12,00
36. Jaroslav Plánka Powergym Krnov 1968 2 12,00
38. David Bednář Prostějov 1976 1 11,71
38. David Ulbricht Praha 1987 1 11,71
40. Václav Hodouš Praha 1974 2 11,64
41. Ivana Bajnoková Sportcentrum Delfín České Budějovice 1981 1 11,00
42. David Gašpar Kutná Hora 1984 1 9,57
43. Martin Machálek ASK Blansko 1994 2 9,50
44. Pavel Brom SKK Týn nad Vltavou 1971 2 8,79
45. Lukáš Poznán Jindřichův Hradec 1989 1 8,50
45. Michael Kučera Bělá pod Bezdězem 1990 1 8,50
47. Martin Háze Norma Jilemnice 1985 2 8,25
48. Aneta Kotenová Fitness Factory Jihlava 1989 1 7,43
49. Milan Seidlman MD Fitness Lanškroun 1988 2 7,00
50. Beáta Dvořáková Fitness Factory Jihlava 1994 1 5,29
51. Kamil Ševčík ASK Blansko 1990 2 5,00
52. Martin Houska Ústí nad Labem 1993 1 4,75
53. Tomáš Haník Muscle Factory Březnice 1984 2 4,50
54. Martina Kašíková Golem`s Gym Kutná Hora 1986 1 4,00
55. Markéta Melounová Jihlava 1987 1 3,50
56. Helena Romanová Drnovice 1983 1 3,14
56. Martin Jílek Golem`s Gym Kutná Hora 1988 1 3,14
58. Andrea Liskaiová Fitness Rocky Sadská 1978 2 2,00
58. Erik Pecher ASK Blansko 1998 2 2,00
58. Markéta Musilová FSC Kadaň 1981 2 2,00
58. Martin Kasal Golem`s Gym Kutná Hora 1975 2 2,00
62. Bohuslav Majer TJ Jistebník 1970 1 1,00
62. Ivo Fajkus Frýdek-Místek 1991 1 1,00
62. Jiří Paranič FC KARO Slavia Havířov 1982 1 1,00
62. Kateřina Dubová Fitness Factory Jihlava 1994 1 1,00
62. Lubomír Augustín Švehlova kolej Praha 1972 1 1,00
62. Petr Jirků Křesetice u Kutné Hory 1990 1 1,00
62. Tomasz Jelen FC KARO Slavia Havířov 1991 1 1,00
62. Vojtěch Orság Sokolov 1997 1 1,00


Žebříček oddílů

poř. oddíl bodů
1. Fitness Factory Jihlava 190,54
2. Fitcentrum Dragon Ostrava 98,88
3. Olympia Fitness Praha 79,84
4. Jalex Team Krnov 77,50
5. TSC Trutnov 36,25
6. Golem`s Gym Kutná Hora 34,14
7. FC KARO Slavia Havířov 34,00
8. SB Centrum Praha 32,00
9. Gym 4 You Šumperk 29,25
10. FC Kutná Hora 25,75
11. SK Valašské Meziříčí 20,25
12. ASK Blansko 16,50
13. Fitness Prostějov 16,00
14. Powergym Krnov 12,00
15. Sportcentrum Delfín České Budějovice 11,00
16. SKK Týn nad Vltavou 8,79
17. Norma Jilemnice 8,25
18. MD Fitness Lanškroun 7,00
19. Muscle Factory Březnice 4,50
20. Fitness Rocky Sadská 2,00
20. FSC Kadaň 2,00
22. Švehlova kolej Praha 1,00
22. TJ Jistebník 1,00
Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty