Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech mužů a žen 2013 - startovní listiny

Článek vydán 18. 04. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 2602

V sobotu se v Kulturním domě v Nechanicích koná Mistrovství Čech mužů a žen 2013. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků. Soutěž bude na internetu živě přenášet Ronnie.cz na adrese tv.ronnie.cz/live.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Kulturistika muži do 67,5 kg

• 1. Jan Bílý (SKK Hrádek nad Nisou)
• 2. Michal Sicha (Oddíl kulturistiky Zbýšov)
• 3. Lukáš Toman (City Fitness Centrum Hořice)
• 4. Luboš Toman (City Fitness Centrum Hořice)

Kulturistika muži do 75 kg

• 1. Luboš Chmelenský (Fitness Hard Core Praha)
• 2. Petr Fric (SKP Hvězda Karlovy Vary)
• 3. Miroslav Maťátko (Tom "S" Gym Děčín)
• 4. Petr Svačina (Fitcentrum Mládek Praha)
• 5. Michal Šáda (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Josef Kadeřábek (Března Fitness Club Česká Lípa)

Kulturistika muži do 82,5 kg

• 1. Milan Bodlák (FC Aura Plzeň)
• 2. Patrik Horský (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 3. David Plachý (Fitness při CVČ Most)
• 4. Aleš Zelinka (Fit klub Ludvík Praha)
• 5. Jiří Zolota (Favoritfitnessclub Rokycany)

Kulturistika muži do 90 kg

• 1. Stanislav Balvín (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 2. David Červenka (Extrifit Club)
• 3. Vladimír Holub (Fitness club Jařest)
• 4. Michal Klečka (FC Aura Plzeň)
• 5. Ladislav Landkamer (SC KAZE Telč)
• 6. Michal Sedláček (TJ Lokomotiva Beroun)
• 7. Luboš Tengler (Fitness Hard Core Praha)
• 8. Michal Trykar (FC Aura Plzeň)
• 9. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 10. Petr Borč (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 11. Rudolf Pinkas (Fitness U Pešků Liberec)

Kulturistika muži nad 90 kg

• 1. Petr Baňař (M-klub Roudnice nad Labem)
• 2. Zdeněk Flachs (Fitness U Pešků Liberec)
• 3. Lukáš Hnátko (Posilovna SA Jičín)
• 4. Jan Kittner (Extrifit Club)
• 5. Radek Neumann (T&M Olympia Fitness Praha)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Pavol Csorba (Sportcentrum Cheb)
• 2. Michal Křivánek (Akademie Ronnie.cz)
• 3. Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)
• 4. Bohumil Štěpánek (Fit centrum D & K Červený Kostelec)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Jiří Heřman (Fitnesscentrum Pouzar Č. Budějovice)
• 2. Peter Lissnik (Hammer Strength Fitness Praha)
• 3. Radek Maršálek (Fitnesscentrum Dobříš)
• 4. Ladislav Nový (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Filip Pospíšil (Extrifit Club)
• 6. Petr Richtár (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 7. Michal Rychlý (Body Fit Club Hradec Králové)

Bodyfitness ženy do 160 cm

• 1. Renata Křemenáková (Fitness Meteor Třemošná)
• 2. Markéta Seifertová (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 3. Veronika Zubačová (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Bodyfitness ženy do 164 cm

• 1. Jaroslava Brzáková (Cardiofitness Praha)
• 2. Luďka Burdová (Delta Fitness Praha)
• 3. Irena Wildmannová (Akademie Ronnie.cz)
• 4. Lucie Jakešová (Fitness při CVČ Most)
• 5. Lucie Kačírková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Milena Koudelková (Fitnesscentrum Dobříš)

Bodyfitness ženy nad 164 cm

• 1. Ivana Bajnoková (Sportcentrum Delfín)
• 2. Hana Budilová (Favoritfitnessclub Rokycany)
• 3. Jitka Čtvrtečková (Sport centrum Topas Neratovice)
• 4. Gabriela Gabrielová (Sportcentrum Cheb)
• 5. Jana Hartmanová (Fitness Meteor Třemošná)
• 6. Ria Hrušovská (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 7. Šárka Hubáčková (Fitness U Pešků Liberec)
• 8. Kristýna Němcová (Stan´s Gym Kladno)
• 9. Marie Pavlíčková (Fitcentrum Mládek Praha)
• 10. Šárka Pícková (Akademie Ronnie.cz)
• 11. Veronika Žižková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 12. Miroslava Ratajová (Favoritfitnessclub Rokycany)
• 13. Jitka Šnajdrová (Fit centrum D & K Červený Kostelec)
• 14. Michaela Trávníková (TJ Lokomotiva Česká Třebová)
• 15. Kateřina Tužilová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 16. Anna Vaculíková (Atlas Club Hořovice)

Bikiny fitness ženy

• 1. Michaela Karetová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Monika Kubová (Extrifit Club)
• 3. Veronika Lasíková (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Denisa Mečiarová (Fitness Star Praha)
• 5. Miroslava Mikanová (BBC Praha)
• 6. Monika Mlejnková (Extrifit Club)
• 7. Michaela Mrázková (M-klub Roudnice nad Labem)
• 8. Daniela Nová (Favoritfitnessclub Rokycany)
• 9. Eva Nutilová (Profi Gym Středokluky)
• 10. Jana Palečková (TJ Slavoj Tachov)
• 11. Valerie Peršina (Hammer Strength Fitness Praha)
• 12. Veronika Szalayová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 13. Julie Wohaková (HIT Fitness Flora)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty