Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2013 - startovní listiny

Článek vydán 18. 04. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 2855

V neděli se v Hornickém domě ve Zbýšově koná Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2013. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků. Soutěž bude na internetu živě přenášet Ronnie.cz na adrese tv.ronnie.cz/live.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Kulturistika muži do 67,5 kg

• 1. David Fremml (Gym Blue Sun Brno)
• 2. Martin Loubal (Remi Sport Prostějov)
• 3. Filip Schuster (Remi Sport Prostějov)
• 4. Rostislav Švan (Fitnesstudio Jumi Bolatice)
• 5. Lukáš Tobola (FC KARO Slavia Havířov)

Kulturistika muži do 75 kg

• 1. Peter Hanák (Fitpeople Jihlava)
• 2. Petr Havlík (TJ Slovan Moravská Třebová)
• 3. Josef Hrubý (ASK Blansko)
• 4. Michal Němeček (TJ Tesla Brno)
• 5. Martin Rašner (TJ Slovan Moravská Třebová)
• 6. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
• 7. Jakub Vrábel (SK PEPA Centrum Opava)
• 8. Tomáš Hasoň (ml.) (Big1One Fitness Brno)

Kulturistika muži do 82,5 kg

• 1. Lukáš Bečička (TJ Valašské Meziříčí)
• 2. Miroslav Hanák (MD-Posilovna Brno)
• 3. Tomáš Hasoň (Big1One Fitness Brno)
• 4. František Huf (Wellness 2000 Vyškov)
• 5. Vilém Kotásek (Power - Gym Krnov)
• 6. Aleš Mann (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 7. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• 8. Václav Kupka (SK Správní chlapi Hlučín)

Kulturistika muži do 90 kg

• 1. Rostislav Čech (TJ Spartak Třebíč)
• 2. Jiří Fibingr (Fitcentrum Dragon Ostrava)
• 3. Vít Kotas (Profi Studio Jablonický)
• 4. Josef Smetana (Fitness Bobo Hodonice)
• 5. Petr Širc (InCore Fitness Brno)
• 6. Jan Vejdovský (Wolfberry Team Brno)

Kulturistika muži nad 90 kg

• 1. Jan Juřička (TJ Moravan Lednice)
• 2. Jonáš Kollárik (TJ TŽ Třinec)
• 3. Martin Polák (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 4. Martin Plhal (SK Přerov)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Jiří Babka (Extrifit Club)
• 2. Zdeněk Bečka (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 3. David Bednář (Remi Sport Prostějov)
• 4. Filip Dolíška (FC KARO Slavia Havířov)
• 5. Tomáš Dubaj (Klub kulturistiky Ostrava)
• 6. Marek Škodák (Fitness Centrum Iva Orlová)
• 7. Martin Mífek (Fitness Bobo Hodonice)
• 8. Lukáš Mrázek (ASK Blansko)
• 9. Marcel Nosek (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 10. David Smolek (Extrifit Club)
• 11. Michael Straka (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 12. Sebastian Gunčík (FC KARO Slavia Havířov)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Tomáš Exner (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 2. David Žilík (Extrifit Club)
• 3. Petr Zárybnický (Fitcentrum Assen Ostrava)

Bodyfitness ženy do 160 cm

• 1. Michaela Kopperová (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 2. Dominika Krejcarová (Fitness Factory Jihlava)

Bodyfitness ženy do 164 cm

• 1. Martina Hrubá (ASK Blansko)
• 2. Žaneta Jursová (Fitpeople Jihlava)
• 3. Simona Mročková (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 4. Kateřina Sovová (Gym Blue Sun Brno)
• 5. Veronika Anna Tomová (SIWI Fitness Brno)
• 6. Petra Urbánková (InCore Fitness Brno)

Bodyfitness ženy nad 164 cm

• 1. Pavlína Kadlčáková (Wolfberry Team Brno)
• 2. Lucie Koumarová (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Monika Musilová (TJ Tesla Brno)
• 4. Monika Rektoříková (MD-Posilovna Brno)
• 5. Dita Šmídová (Fitness Factory Jihlava)
• 6. Iva Szabová (Fitness Factory Jihlava)
• 7. Denisa Šťastná (Fitpeople Jihlava)
• 8. Bára Zavrtálková (T-Gym Uherské Hradiště)

Bikiny fitness ženy

• 1. Miloslava Balková (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Daniela Bečková (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 3. Dana Dvořáková (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Jaroslava Julínková (Spinning & Fitness Brno)
• 5. Kateřina Kubičková (FC KARO Slavia Havířov)
• 6. Marie Mikšová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 7. Hana Pocarová (Fitpeople Jihlava)
• 8. Jana Slívová (Bodyland Fitness Ostrava)
• 9. Maria Pomerantseva (Extreme Fitness Kroměříž)
• 10. Eva Simkovičová (Fitness Factory Jihlava)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty