Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů 2013 - startovní listiny

Článek vydán 17. 05. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 2306

V sobotu se ve Frenštátu pod Radhoštěm koná Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů 2013. Níže najdete startovní listiny přihlášených závodníků.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
• tel.: 734 156 666

Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni finalisté. Dále na mistrovství ČR smí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku a případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR. Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ze které se nominoval z postupové soutěže (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistika, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky a opačně; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR, kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace.

Starší dorost - kulturistika do 65 kg

• 1. Jiří Judas (Sportovní klub Slavia Orlová)
• 2. Dominik Mušzyňský (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 3. Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)
• 4. Jan Pítr (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 5. Dominik Trkan (SK PEPA centrum Opava)
• 6. David Vertich (TJ Olympia Zlín)

Starší dorost - kulturistika do 72 kg

• 1. Jiří Babka (Extrifit Club)
• 2. Lukáš Hollesch (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Milan Klein (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Rostislav Lipus (Queen Club Třinec)
• 5. Erik Pecher (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 6. Jakub Prachař (Extrifit Club)
• 7. Michal Slezák (Extreme Fitness Kroměříž)
• 8. Tomáš Vlha (Fitness Centrum Jalex)

Starší dorost - kulturistika nad 72 kg

• 1. Lukáš Chlapek (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Vítězslav Krejčí (TJ Spartak Třebíč)
• 3. Radek Kuric (Kovona Karviná)
• 4. Jakub Prchal (Fitness Centrum Jalex)
• 5. Dominik Stříbný (SK PEPA centrum Opava)

Juniorky - bodyfitness

• 1. Nikola Bezchlebová (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 2. Martina Hrubá (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 3. Kateřina Krásová (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Dominika Krejcarová (Fitness Factory Jihlava)
• 5. Petra Linková (SC Kaze)
• 6. Elisabeta Máchová (Bodyland Fitness Ostrava)
• 7. Heidi Witzová (Fitness Factory Jihlava)

Juniorky - bikiny fitness

• 1. Kateřina Dubová (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Nikola Jánská (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Petra Křepinská (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Petra Šenkeříková (Best Fitness Žďár nad Sázavou)

Junioři - kulturistika do 70 kg

• 1. Jiří Babka (Extrifit Club)
• 2. Jiří Baďura (TJ Olympia Zlín)
• 3. Vojtěch Galocz (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 4. Martin Guth (Fitness Factory Jihlava)
• 5. Michal Judas (Sportovní klub Slavia Orlová)
• 6. Martin Juřík (SK Přerov)
• 7. Michal Kosňovský (Bodyland Fitness Ostrava)
• 8. Václav Lapčík (TyTi sportstudio Uherské Hradiště)
• 9. David Lefnar (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 10. Dominik Mušzyňský (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 11. Nikola Raida (SK PEPA centrum Opava)
• 12. Martin Rašner (Slovan Moravská Třebová)
• 13. Kamil Ševčík (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 14. Tomáš Vlha (Fitness Centrum Jalex)

Junioři - kulturistika do 77 kg

• 1. Dominik Fujtík (Extrifit Club)
• 2. Lukáš Hollesch (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Milan Klein (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Matěj Lebeda (Bavaria Fitness Opava)
• 5. Martin Machálek (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 6. Jindřich Musil (Fitpeople Jihlava)
• 7. Jan Novobilský (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 8. Matěj Vlček (SK PEPA centrum Opava)

Junioři - kulturistika nad 77 kg

• 1. Martin Hybášek (SC Kaze)
• 2. Vojtěch Bartoň (SC Kaze)
• 3. Tomáš Exner (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 4. Jonáš Lučný (Bavaria Fitness Opava)
• 5. Jan Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Jiří Procházka (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 7. Leoš Skoupý (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 8. Petr Širc (InCore Fitness Brno)
• 9. Jan Turek (Caesar Fitness Nový Jičín)

Junioři - klasická kulturistika

• 1. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 2. Sebastian Gunčík (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Martin Herudek (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Zdeněk Holkovič (TJ Moravan Lednice)
• 5. Miroslav Kosík (Fitpeople Jihlava)
• 6. Filip Orel (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 7. Jakub Prchal (Fitness Centrum Jalex)
• 8. Dominik Stříbný (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Radek Studený (TJ Spartak Třebíč)
• 10. Filip Šteflovič (SIWI Fitness Brno)
• 11. Dominik Trkan (SK PEPA centrum Opava)
• 12. Aleš Urbášek (Klub rekreačního sportu Uničov)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty