Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech dorostu a juniorů 2013 - startovní listiny

Článek vydán 17. 05. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 2408

V neděli se v Rokycanech koná Mistrovství Čech dorostu a juniorů 2013. Níže najdete startovní listiny přihlášených závodníků.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
• tel.: 734 156 666

Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni finalisté. Dále na mistrovství ČR smí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku a případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR. Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ze které se nominoval z postupové soutěže (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistika, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky a opačně; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR, kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace.

Starší dorost - kulturistika do 65 kg

• 1. Jan Hulák (Fitness Studio Louny)
• 2. Petr Lorenc (Fitcentrum Atlantis Ostrov)
• 3. Filip Prechtl (SKK Hrádek nad Nisou)
• 4. Štefan Šotter (SKK Hrádek nad Nisou)

Starší dorost - kulturistika do 72 kg

• 1. Martin Fořt (SKK Hrádek nad Nisou)
• 2. Petr Kašpar (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 3. Miloš Hrabar (SKK Hrádek nad Nisou)
• 4. Martin Kubánek (Fitcentrum Mládek)
• 5. Jan Lukeš (Extrifit Club)
• 6. Vladimír Nedvěd (SKK Hrádek nad Nisou)
• 7. Pavel Vacek (PeVan Gym Team Sedlčany)

Starší dorost - kulturistika nad 72 kg

• 1. Adam Beck (Meteor Fitness Třemošná)
• 2. Aleš Chytil (Extrifit Club)
• 3. Luděk Krčka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. David Krejča (Fit klub Ludvík)
• 5. Jan Malina (Fitness club TJ Agro Kolín)
• 6. Šimon Pešek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. Jakub Šmucr (Meteor Fitness Třemošná)
• 8. Eduard Urbánek (Fitness Sport Club Kadaň)

Juniorky - bodyfitness

• 1. Petra Jírovcová (Extrifit Club)
• 2. Michaela Koppová (PZ Gym)
• 3. Tereza Šotterová (SKK Hrádek nad Nisou)
• 4. Kateřina Štěrbová (Akademie Ronnie.cz)

Juniorky - bikiny fitness

• 1. Denisa Srbková (Března Fitness Club Česká Lípa)

Junioři - kulturistika do 70 kg

• 1. Ondřej Bučko (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 2. Lukáš Kurucz (Fitness Ronnie.cz Praha)
• 3. Matěj Ryšavý (Fitcentrum I-R Club Pardubice)

Junioři - kulturistika do 77 kg

• 1. Miroslav Fojtů (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Antonín Hodan (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 3. Jiří Kováč (Meteor Fitness Třemošná)
• 4. Marek Kulhánek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 5. David Příkop (Extrifit Club)
• 6. Václav Vaneš (Meteor Fitness Třemošná)

Junioři - kulturistika nad 77 kg

• 1. Jan Bohuslav (Meteor Fitness Třemošná)
• 2. David Červenka (Extrifit Club)
• 3. Jan Doležálek (Fitness studio TP)
• 4. Tomáš Hlavík (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 5. Luděk Krčka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Ľudovít Michel (Meteor Fitness Třemošná)
• 7. Tomáš Mikula (Favoritfitnessclub Rokycany)
• 8. Jakub Šedivý (PZ Gym Praha)
• 9. Lukáš Vodička (Fitness Atlas Zbraslav)

Junioři - klasická kulturistika

• 1. David Koštiál (Extrifit Club)
• 2. David Kozák (Posilovna SA Jičín)
• 3. Fiala Sebastián (Extrifit Club)
• 4. Daniel Sýkora (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 5. Jakub Šmucr (Meteor Fitness Třemošná)
• 6. Tomáš Štěpánek (Hammer Strength Fitness)
• 7. Jan Zvolánek (Fitness studio TP Chotěboř)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty