Níže najdete nominaci rozhodčích pro jarní mistrovské soutěže Svazu kulturistiky a fitness České republiky.
Nominaci navrhla a schválila Komise rozhodčích. K nominacím platí, že:
- nominovaní rozhodčí musí potvrdit účast elektronickou cestou na www.skfcr.cz/prihlasky,
- v případě, že se rozhodčí soutěže, na kterou je nominován, nemůže zúčastnit, prosím, kontaktujte co nejdříve předsedu STK Martina Loudu,
- rozhodčí může rozhodovat i na soutěži, na kterou není nominován (v daném případě bude rozhodovat minimálně jednu kategorii, po dohodě i více - je ale nezbytné se též dopředu a především co nejdříve elektronicky přihlásit),
- rozhodčí by aktivně měli sledovat domácí a mezinárodní scénu (jezdit po soutěžích i když nerozhodují, sledovat internet), aby chytali trendy a souvislosti v rozhodování.
Tento článek bude průběžně doplňován a může být také aktualizován. Následné změny budou vyznačeny
modrou barvou.
Mistrovství Čech mužů a žen
sobota 2. 5. 2015 • Děčín
- hlavní rozhodčí: Ludmila Čížová
- sekretář: Martin Louda
- rozhodčí (1): Miroslav Tichý
- rozhodčí (2): Radek Čejka
- rozhodčí (3): Zdena Razýmová
- rozhodčí (4): Milan Ecler
- rozhodčí (5): František Říšský
- delegát SKFČR: Martin Jebas
Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen
neděle 3. 5. 2015 • Ostrava
- hlavní rozhodčí: Jiří Rohan
- sekretář: Lenka Pospíšilová
- rozhodčí (1): Martin Šembera
- rozhodčí (2): Václav Pospíšil
- rozhodčí (3): Jiří Řehůřek
- rozhodčí (4): Zbyněk Janoud
- rozhodčí (5): Ladislav Novák
- delegát SKFČR: Jiří Prudil
Mistrovství České republiky mužů a masters
sobota 9. 5. 2015 • Blansko
- hlavní rozhodčí: Vjačeslav Vinogradov
- pódiový rozhodčí: Jiří Rohan
- sekretář: Martin Louda
- rozhodčí (1): Luboš Koumal
- rozhodčí (2): Pavel Rašín
- rozhodčí (3): Ludmila Čížová
- rozhodčí (4): František Zámola
- rozhodčí (5): Ladislav Kurčík
- rozhodčí (6): Robert Komiš
- rozhodčí (7): Jan Král / Věra Částková
- delegát SKFČR: Luboš Koumal
Mistrovství České republiky mužů, žen, párů
neděle 10. 5. 2015 • Kutná Hora
- hlavní rozhodčí: Vjačeslav Vinogradov
- pódiový rozhodčí: Ludmila Čížová
- sekretář: Martin Louda
- rozhodčí (1): František Zámola
- rozhodčí (2): Zdena Razýmová
- rozhodčí (3): Miroslav Tichý
- rozhodčí (4): Simona Horáková
- rozhodčí (5): Jana Bendová
- rozhodčí (6): Josef Pitra
- rozhodčí (7): Alena Žídková
- delegát SKFČR: Martin Louda
BFC Cup 2015
sobota 23 . 5. 2015 • Česká Lípa
- hlavní rozhodčí: Simona Horáková
- sekretář: Martin Louda
- rozhodčí (1): Milan Ecler
- rozhodčí (2): Ludmila Čížová
- rozhodčí (3): Ivan Rudzinskyj
- rozhodčí (4): Josef Semrád
- rozhodčí (5): Jiří Voleský
- delegát SKFČR: Martin Jebas
GP Zbýšov 2015
neděle 24. 5. 2015 • Zbýšov
- hlavní rozhodčí: Jiří Rohan
- sekretář: Věra Částková
- rozhodčí (1): Luboš Koumal
- rozhodčí (2): Jiří Řehůřek
- rozhodčí (3): Pavel Rašín
- rozhodčí (4): Jana Bendová
- rozhodčí (5): Jiří Prudil
- delegát SKFČR: Luboš Koumal
Mistrovství Čech dorostu a juniorů
sobota 30. 5. 2015 • Hrádek nad Nisou
- hlavní rozhodčí: Simona Horáková
- sekretář: Martin Louda
- rozhodčí (1): Ivan Rudzinskyj
- rozhodčí (2): Mirek Tichý
- rozhodčí (3): Milan Ecler
- rozhodčí (4): Jan Smejkal
- rozhodčí (5): Vladimíra Dědičová
- delegát SKFČR: Martin Jebas
Mistrovství Moravy a Slezska dětí, dorostu a juniorů
neděle 31. 5. 2015 • Frenštát pod Radhoštěm
- hlavní rozhodčí: Pavel Rašín
- sekretář: Martin Louda
- rozhodčí (1): Jiří Prudil
- rozhodčí (2): Jiří Rohan
- rozhodčí (3): Stanislav Pešát
- rozhodčí (4): Václav Pospíšil
- rozhodčí (5): Ladislav Slezák
- delegát SKFČR: Martin Louda
Mistrovství České republiky ve fitness
sobota 6. 6. 2015 • Čelákovice
- hlavní rozhodčí: Irena Pokorná
- sekretář: Martin Louda
- rozhodčí (1): Luboš Koumal
- rozhodčí (2): Jiří Prudil
- rozhodčí (3): Simona Horáková
- rozhodčí (4): František Zámola
- rozhodčí (5): Josef Pitra
- delegát SKFČR: Martin Jebas
Mistrovství České republiky dorostu a juniorů
neděle 7. 6. 2015 • Rokycany
- hlavní rozhodčí: Luboš Koumal
- sekretář: Martin Louda
- rozhodčí (1): Jiří Prudil
- rozhodčí (2): Martin Šembera
- rozhodčí (3): Stanislav Pešát
- rozhodčí (4): Antonín Podškubka
- rozhodčí (5): Josef Semrád
- delegát SKFČR: Martin Louda