Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy

Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

IFBB Diamond Cup Malta 2017 - výsledky

Článek vydán 20. 04. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 3789

Středomořský ostrov Malta v neděli 16. dubna přivítal mezinárodní amatérskou soutěž v kulturistice a fitness IFBB Diamond Cup Malta, kterou si pro svůj další start vybralo i třináct závodníků z České republiky. Na Maltě se našim dařilo, když vybojovali celkem šest medailí a jedno absolutní vítězství!

Na zlato ve physique žen shodně dosáhly Veronika Javorská a Alena Hatvani, přičemž obě naše sportovkyně záhy čekal souboj o absolutní vítězství. V něm rozhodčí více zaujala Veronika Javorská, která přitom původně na Maltě plánovala závodit v bodyfitness. Právě mezi bodyfitnesskami uspěla i další naše závodnice, a to Arleta Krausová, která si v kategorii do 163 cm připsala stříbro. Bronzové medaile pak vybojovali Jiří Malíř (physique juniorů open), Miroslav Přibáň (physique mužů do 182 cm) a Eva Havelková (bikiny fitness žen nad 172 cm). Jen těsně potom cenný kov unikl Tomáši Koutníkovi (kulturistika mužů do 80 kg) a Vojtěchu Trnkovi (kulturistika mužů do 85 kg), kteří shodně skončili čtvrtí.

Páté místo vybojoval Jiří Vacek (kulturistika mužů do 100 kg), šestý skončil Patrik Pecka (muscular physique mužů). Andrea Remeňová (bodyfitness žen nad 168 cm), Veronika Zemanová (bikiny fitness žen do 172 cm) a Jiří Surý se do šestičlenného finále na soutěži neprobojovali. Totéž se nepodařilo ani Jiřímu Malířovi, který kromě juniorské kategorie nastoupil ještě ve physique mužů do 178 cm.

Kromě Veroniky Javorské se absolutními vítězi soutěže stali Jacek Ratusznik (klasická kulturistika mužů), Ammar Shlash (physique mužů), Eleni Zavitsanou (bodyfitness žen), Natalia Lugovskikh (bikiny fitness žen) a Andrea Presti (kulturistika mužů).