V sobotu 25. května 2019 se v Bohumíně koná Mistrovství České republiky dorostu a juniorů. Informace v tomto článku jsou určeny pro všechny zájemce o start. Kompletní propozice soutěže najdete zde.
Každý závodník se musí přihlásit!
Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni účastníci těchto mistrovství (s výjimkami, viz poznámka 1) níže). Dále na mistrovství ČR smí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku (s výjimkami, viz poznámka 2) níže) a případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR.
- 1) Neplatí pro závodníky, kteří odmítli dopingovou kontrolu nebo se po výzvě nedostavili k dopingové kontrole.
- 2) Neplatí pro závodníky, jejichž výsledky byly s ohledem na porušení antidopingových pravidel anulovány.
Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ve které startoval na postupové soutěži (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistiky juniorů, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky a opačně; dorostenec nebo dorostenka, kteří startovali pouze v kategorii dorostu a dorostenek, nemůžou na MČR startovat v kategorii juniorů; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii; závodníci výškových kategorií budou zařazeni do stejné výškové kategorie, z jaké se nominovali). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR (např. mladší dorost, physique juniorky atd.), kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace. Pro všechny závodníky, kteří chtějí na mistrovství ČR startovat, ale bez výjimky platí, že se musejí dopředu přihlásit a zaplatit startovné! Pokud se nakonec soutěže rozhodnete nezúčastnit, uhrazené startovné se nevrací. Elektronické přihlášky jsou dostupné zde: www.skfcr.cz/prihlasky. Uzávěrka přihlášek je ve středu 22. května 2019 (23:59). Samotná nominace z postupové soutěže není automatickou přihláškou a přihlášení až na místě v den soutěže nebude možné!
Pro všechny závodníky samozřejmě platí, že ještě mohou startovat na jarní pohárové soutěži BFC Cup, která se koná následující neděli 2. června 2019 v České Lípě.
Hudba pro volné sestavy
Závodníci, kteří mají ve své kategorii volnou sestavu, musejí (!) poslat MP3 nahrávku společně s přihláškou. Donesení hudby na CD disku přímo na soutěž není možné. V případě, že závodník hudbu nepošle a startoval na soutěžích mistrovství Čech nebo Moravy a Slezska v letošním roce, přiřadí se k němu jeho hudba z této soutěže.
Důležitá upozornění
- Velmi prosíme, dostavte se na soutěži včas k prezentaci. Prezentace je základem soutěže a kdo nepřijde k prezentaci, nemůže startovat. Dodatečné zapsání po ukončení prezentace není možné.
- Pro bezproblémový průběh soutěže a nástřiku velice důrazně doporučujeme soutěžícím, aby se VČAS u příslušné firmy objednali! (více informací zde)
Kdo se může přihlásit?
Obecné podmínky startu byly vyjmenovány výše, pro start na soutěži je pak nutné mít platný registrační průkaz a osobní doklad (např. občanský průkaz). Kompletní seznam závodníků, kteří si v kategoriích, kde je nutná nominace, vybojovali právo startu, najdete níže.
V případě jakýchkoliv nejasností kontaktujte sekretariát SKFČR na e-mailu sekretariat@skfcr.cz.
Pozor, seznam níže není startovní listinou,
jedná se jen o seznam závodníků,
kteří se do kategorií, kde je to podmínkou, nominovali!
Všichni zájemci o start se musejí elektronicky přihlásit!
kulturistika starší dorost do 65 kg
jméno |
oddíl |
Ondřej Bajda | Fitnesscentrum Šembi Bohumín |
Aleš Chobot | Fitness Ring |
Jaromír Liška | Fitness Velké Opatovice |
Lukáš Opatřil | Oddíl kulturistiky ASK Blansko |
Lukáš Navrátil | TJ Sokol Jablůnka Pržno |
Pavel Kašpar | TJ Sokol Jablůnka Pržno |
Dominik Mikuš | TJ Sokol Jablůnka Pržno |
Jan Šmerda | Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun |
Tomáš Kunz | Profi Fitness Eva Plzeň |
Jan Anděl | SC Kaze |
Filip Štěpánek | Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun |
Truong Vu | Profi Fitness Eva Plzeň |
Sebastián Jindrák | SKK Hrádek nad Nisou |
kulturistika starší dorost do 72 kg
jméno |
oddíl |
Marek Neumann | Fitness klub Omega Olomouc |
Sebastián Židel | FIT-GYM Havířov |
Nikolas Dunička | FIT-GYM Havířov |
Filip Konderla | Toro Gym Vysoké Mýto |
Jiří Zemánek | No Limits Krnov |
Tadeaš Balnar | SK PEPA centrum Opava |
Dan Žalud | Mišmaš Fitness Brno |
Michal Horný | TJ Zbrojovka Vsetín |
Michal Hasala | Atomy Sport-club Kroměříž |
Martin Šlechta | Března Fitness Club Česká Lípa |
Jakub Sogel | Posilovna SA Jičín |
Bohdan Dutchyn | Profi Fitness Eva Plzeň |
Josef Volf | Strongman Czech Republic |
kulturistika starší dorost nad 72 kg
jméno |
oddíl |
David Kopřiva | Obořil Elite Team |
Petr Valchař | TJ Zbrojovka Vsetín |
Robin Hellebrand | SK PEPA centrum Opava |
Lukáš Fürle | Toro Gym Vysoké Mýto |
Marek Dočekal | Fitness Velké Opatovice |
Jan Pačanský | Hardcore Gym Fontána |
Patrik Ondryáš | Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm |
Martin Jirásek | Pro Nutrition Czech Team |
Matěj Souček | Atlas Club Hořovice |
Ivan Pristaš | Sportcentrum Delfín |
Stanislav Eminger | Sport klub Totzi Klášterec nad Ohří |
Josef Vařák | Fit klub Ludvík |
Lukáš Moravec | T&M Olympia Fitness Praha |
Tomáš Bastl | Firststep Fitness |
bodyfitness juniorky
jméno |
oddíl |
Natalie Dostálová | Fitness klub Omega Olomouc |
Marie Zapletalová | Infitness Zlín |
Klára Budošová | Fit Park Ostrava |
Barbora Kopková | Fitness centrum - Hala Lužice |
Lucie Bydžovská | Fitpelc Veselí nad Moravou |
Markéta Kretschová | Fitness při CVČ Most |
Eliška Traplová | BcrossGym České Budějovice |
Monica Fox | T&M Olympia Fitness Praha |
Barbora Procházková | Fitness MB Moravské Budějovice |
Nela Bukačová | Fitness při CVČ Most |
Eliška Čížková | Marvel Gym Mladá Boleslav |
klasická kulturistika junioři
jméno |
oddíl |
Vojtěch Fojtík | KSK Jalex Team Krnov |
Dominik Guzdek | Kubík fitness Ostrava |
Daniel Kroupa | Yamamoto Czech |
Ondřej Januš | MD-Posilovna Brno |
Libor Melo | SK PEPA centrum Opava |
Filip Botur | Fitnesscentrum Šembi Bohumín |
Martin Kulíšek | Fit Darja Bohumín |
Marek Dočekal | Fitness Velké Opatovice |
Rudolf Felbier | SK PEPA centrum Opava |
Alexandr Baraldi | TJ Lokomotiva Beroun |
Milan Matějko | Fitness Slunce Tábor |
Martin Jirásek | Pro Nutrition Czech Team |
Petr Schejbal | Mixgym Fitness Liberec |
Filip Novák | Muscle Factory Březnice |
Lukáš Felkl | Sport klub Totzi Klášterec nad Ohří |
Patrik Sýkora | Sportcentrum Delfín |
Petr Báča | T&M Olympia Fitness Praha |
Jakub Kolínek | Obořil Elite Team |
kulturistika junioři do 70 kg
jméno |
oddíl |
Michael Kriho | Obořil Elite Team |
Lukáš Váhala | TJ Nový Jičín |
Daniel Bukovský | SK Moog Brno |
Marek Neumann | Fitness klub Omega Olomouc |
Ondřej Bajda | Fitnesscentrum Šembi Bohumín |
Dominik Kvíčala | Oddíl kulturistiky ASK Blansko |
Pavel Dostál | Infitness Zlín |
Tadeaš Balnar | SK PEPA centrum Opava |
Jan Nikodím | Gold Team Karviná |
Nikolas Dunička | FIT-GYM Havířov |
David Mrázek | MD-Posilovna Brno |
Tadeáš Kunovský | SK PEPA centrum Opava |
Radim Paštěka | MD Fitness Lanškroun |
Max Rechtig | KSK Semi Praha |
Michal Vintr | TJ Lokomotiva Beroun |
Teodor Bartoň | Factory Pro Praha |
Michal Stránský | FirstStep Fitness Praha |
Martin Vajgrt | Fitness Victory |
Filip Vig | Dee Gym Liberec |
Milenko Burlica | Pajič Trainings |
Jan Pítr | Caesar Fitness Nový Jičín |
kulturistika junioři do 77 kg
jméno |
oddíl |
Jiří Judas | Kubík fitness Ostrava |
Lukáš Bodnár | Fitnesscentrum Šembi Bohumín |
Matěj Klimek | FC KARO Slavia Havířov |
David Kopřiva | Obořil Elite Team |
Jiří Jirsa | SK PEPA centrum Opava |
Radek Stavinoha | TJ Olympia Zlín |
Tomáš Stejskal | SK Přerov |
Pavel Botek | SK Přerov |
Lukáš Krejčiřík | Atomy Sport-club Kroměříž |
Miroslav Horváth | Fitness Ring |
Martin Cudrák | SK Tři studně |
Jan Souček | TJ Lokomotiva Beroun |
Robert Fojtík | Atlas Club Hořovice |
Milan Hanzlíček | Toro Gym Vysoké Mýto |
Lukáš Liebreich | Fitness R.A.P. Factory Praha |
Martin Salač | Fitness Victory |
Matěj Souček | Atlas Club Hořovice |
Dominik Tóth | TJ Sokol Žižkov I. |
Michal Vlach | Pro Life Fitness Telč |
Petr Moc | Cardio Fitness ČS Česká Lípa |
kulturistika junioři nad 77 kg
jméno |
oddíl |
Petr Tejkl | MD Fitness Lanškroun |
Marek Sakmar | Klub kulturistiky Ostrava |
Václav Onderka | SK PEPA centrum Opava |
Miroslav Zeisberger | SK PEPA centrum Opava |
Robin Hellebrand | SK PEPA centrum Opava |
Martin Adamczyk | Fitnesscentrum Šembi Bohumín |
Jiří Ženožička | Fitness Gym Vrábel |
Daniel Dluhoš | SK PEPA centrum Opava |
Josef Drda | Extrifit Club |
Martin Draxler | Pajič Trainings |
David Kovalčík | TJ Slovan Varnsdorf |
Libor Štěcha | T&M Olympia Fitness Praha |
Jan Špička | Extrifit Club |
Aleš Bek | Dee Gym Liberec |
Lukáš Novický | Fitness Hulk Plzeň |
Martin Kadlec | Fitness team Ronnie.cz |
Stanislav Teml | SK Tři studně |
Pavel Kraft | Fitness KWK Fit |
František Slíž | Hard Core Gym Frant. Lázně |
bikiny fitness dorostenky do 166 cm
jméno |
oddíl |
Anna-Rita Malotová | SK PEPA centrum Opava |
Adéla Kostiková | BBK Fitness Sokol Znojmo |
Lucie Boháčová | Kubík fitness Ostrava |
Jana Šemberová | MD Fitness Lanškroun |
Tereza Szwarcová | Toro Gym Vysoké Mýto |
Nela Strejčková | Toro Gym Vysoké Mýto |
Nikola Gottvaldová | Target Team |
Viktoria Babíková | Target Team |
Olga Nehasilová | Prom-In Team |
Amálie Martinková | Fitness Hulk Plzeň |
Adéla Marhounová | BcrossGym České Budějovice |
Vendula Kozáková | Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun |
Viktorie Krejčová | BOPO Factory Gym |
Barbora Erychlebová | Dream Gym Mladá Boleslav |
Karolína Majorošová | Target Team |
bikiny fitness dorostenky nad 166 cm
jméno |
oddíl |
Julie Svitáková | Fitness Institut Klub |
Lucie Žďárská | MD Fitness Lanškroun |
Dita Pavlíková | KSK Jalex Team Krnov |
Barbora Slavíková | Fitness centrum - Hala Lužice |
Barbora Kopková | Fitness centrum - Hala Lužice |
Silvie Paličková | KSK Jalex Team Krnov |
Tereza Švecová | Fitness R.A.P. Factory Praha |
Eliška Hellebrantová | BcrossGym České Budějovice |
Anzhelika Pedko | Extrifit Club |
bikiny fitness juniorky do 164 cm
jméno |
oddíl |
Adéla Uhrová | Pajič Trainings |
Alexandra Hirčová | SK PEPA centrum Opava |
Lucie Boháčová | Kubík fitness Ostrava |
Tereza Szwarcová | Toro Gym Vysoké Mýto |
Barbora Mesárošová | Infitness Zlín |
Jana Šemberová | MD Fitness Lanškroun |
Terezie Niederhafnerová | Fitness MB Moravské Budějovice |
Eliška Nezvalová | TJ Valašské Meziříčí |
Nela Strejčková | Toro Gym Vysoké Mýto |
Nikola Gottvaldová | Target Team |
Nicola Hetverová | Marvel Gym Mladá Boleslav |
Kateřina Tošnerová | M-klub Roudnice nad Labem |
Eliška Jelinková | Fitcentrum I-R Club Pardubice |
Olga Nehasilová | Prom-In Team |
Monika Kvasničková | Fitness Ural Sokolov |
Vendula Kozáková | Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun |
Michaela Matoušková | Pulse Fitness Club Praha |
Barbora Erychlebová | Dream Gym Mladá Boleslav |
Barbora Benešová | Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun |
Karolína Majorošová | Target Team |
Anna Zdražilová | Fitness AVE Přerov |
bikiny fitness juniorky do 168 cm
jméno |
oddíl |
Adéla Kostiková | BBK Fitness Sokol Znojmo |
Anna-Rita Malotová | SK PEPA centrum Opava |
Nikol Prchalová | Fitness Institut Klub |
Veronika Kubenková | Kubík fitness Ostrava |
Silvie Paličková | KSK Jalex Team Krnov |
Anna Faltová | Extrifit Club |
Viktoria Babíková | Target Team |
Katarína Halagovcová | Target Team |
Amálie Martinková | Fitness Hulk Plzeň |
Lucie Šefrnová | Profi Fitness Eva Plzeň |
Kristýna Urbanová | Fitness Hulk Plzeň |
Aneta Ernestová | Fitness team Ronnie.cz |
Anzhelika Pedko | Extrifit Club |
bikiny fitness juniorky nad 168 cm
jméno |
oddíl |
Julie Svitáková | Fitness Institut Klub |
Lucie Žďárská | MD Fitness Lanškroun |
Tereza Jehličková | Extrifit Club |
Petra Zvoníčková | Better Fitness |
Andrea Ryšánová | FirstStep Fitness Praha |
Dominika Grigarová | SK Přerov |
Dita Pavlíková | KSK Jalex Team Krnov |
Patricie Selecká | Fit - K.O. Staré Město |
Barbora Slavíková | Fitness centrum - Hala Lužice |
Irena Kozelková | Oddíl kulturistiky ASK Blansko |
Natálie Myslíková | Bikini Angels Praha |
Kristýna Berná | Turek Team |
Kristýna Flídrová | Target Team |
Tereza Zdražilová | Extrifit Club |
Sára Svobodová | Target Team |
Veronika Nespěšná | Yamamoto Czech |
Angelika Pochmonová | Fitness Centrum Alice |
Tereza Švecová | Fitness R.A.P. Factory Praha |
Samantha Susková | Fitness Slunce Tábor |
Barbora Králová | Kubík fitness Ostrava |
physique dorost do 178 cm
jméno |
oddíl |
Jakub Tkáč | KSK Jalex Team Krnov |
Viktor Novák | FirstStep Fitness Praha |
Tadeáš Kunovský | SK PEPA centrum Opava |
Bohuslav Klimeš | Oddíl kulturistiky ASK Blansko |
Tomáš Kořínek | Fitness centrum Kutná Hora |
Patrik Jones | Target Team |
Adam Karas | Muscle Factory Březnice |
Lukáš Lálo | Fitness KWK Fit |
Matěj Hudec | Fitness centrum Kutná Hora |
physique dorost nad 178 cm
jméno |
oddíl |
Lukáš Sehnalík | TJ Valašské Meziříčí |
Jakub Hrnčíř | Kubík fitness Ostrava |
Petr Mrkvica | Kubík fitness Ostrava |
Martin Látka | Fitness Korzo Šumperk |
Martin Gebauer | Fit Life 24 Hours Ostrava |
Jan Bárta | FC Kari Slavia Havířov |
Daniel Ulman | Black Widow Fitness Mladá Boleslav |
David Janatka | Pro Nutrition Czech Team |
Petr Hanzlíček | SK Horská Trutnov |
physique junioři do 178 cm
jméno |
oddíl |
Matěj Večerek | SK PEPA centrum Opava |
Nicolas Neumann | Fitness Ring |
René Janošek | SF7 Team |
Radek Grulich | Fitness klub Omega Olomouc |
Antonín Vu | MD Fitness Lanškroun |
Martin Král | SF7 Team |
Milan Durďák | Toro Gym Vysoké Mýto |
Jakub Tkáč | KSK Jalex Team Krnov |
Ondřej Šabacký | Fitness Ring |
Pavel Hronek | SF7 Team |
Martin Bogdan | Fit Life 24 Hours Ostrava |
Adam Vrábeľ | Kubík fitness Ostrava |
Jakub Urban | Března Fitness Club Česká Lípa |
Daniel Lochman | Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun |
Jan Drobena | Fitness Hulk Plzeň |
Josef Kožmín | Profi Gym Středokluky |
Dominik Velc | Fitness Mania Gym Kladno |
Patrik Jones | Target Team |
David Jeništa | Března Fitness Club Česká Lípa |
physique junioři do 184 cm
jméno |
oddíl |
Aleš Chovanec | BeFree Fitness Uherský Brod |
Ladislav Kočí | Hulk Gym Brno |
Petr Mrkvica | Kubík fitness Ostrava |
Jan Bárta | FC Kari Slavia Havířov |
David Šebrle | Target Team |
Václav Růzha | BcrossGym České Budějovice |
Daniel Ulman | Black Widow Fitness Mladá Boleslav |
Martin Karásek | Pro Life Fitness Telč |
Vojtěch Outrata | Extrifit Club |
František Kuneš | Fitness Hulk Plzeň |
Jan Dobeš | Pajič Trainings |
Daniel Vaněk | Extrifit Club |
Jiří Valter | T&M Olympia Fitness Praha |
physique junioři nad 184 cm
jméno |
oddíl |
Tomáš Růžička | SF7 Team |
Radek Baron | KSK Jalex Team Krnov |
Tobias Nowak | SK PEPA centrum Opava |
Dominik Sekanina | Oddíl kulturistiky ASK Blansko |
Miloslav Michalíček | Power fitness Liberec |
Josef Chovančík | RT Sport Fitness Jirkov |
David Starck | Fitness Hulk Plzeň |
David Janatka | Pro Nutrition Czech Team |
Václav Braný | Profi Gym Středokluky |
Tomáš Procházka | PeVan Clean Team Sedlčany |
Marek Kavina | Fitness při CVČ Most |